Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947
    Nove UT splneny sen vsech nejen (nostalgiku) a znameni ze OLDschool strilecky jeste neodval uplne cas.

    Unreal Tournament (paradoxne ma 2 hra na PS2 po QIII:Revolution)
    UT 3 nebylo spatne ale tak nak to nebylo ono no... snad se polepsi/vylepsi. *4*
    Pokud F2P tak budiz sak to nemohou znicit nejakou haraburdarnou nebo jo ?
  • ruthan
    UT3 byla dobra hra, sice takovy moc fancy,protoze jinak neni nic lepsiho nez Q3, ale urcite bych si to zahral kdyby to slo hrat offline s botama.
  • C-BEAM
    podľa mňa si mal voodoo2 tak ako ja... alebo si mal framerate skutočne okolo 15 až 20 ale v tom čase si ho vnímal ako plynulé. Keď hráš v 640x480 na nejakom 14-15" monitore tak to človek vníma inak ako dnes.
  • Kludne sa priznam, ze z tych cisel som zmateny. Ja si na nijake sekanie ci pomaly chod nespominam ani na jednej karte a dokonca sme na tom odohrali aj prvy Unreal Tournament a to bol rychlik. Pytal som sa este pre istotu brata, ktory tam odohral daleko viac a tiez to bolo podla neho OK. Hrali sme aj Turoka (3DFX) a Turoka 2 co si este spominam, ten uz fungoval aj na Rive.
  • C-BEAM
    ja som UT99 zbožňoval... určite je lepší na týmovú hru, väčšie mapy, väčšia variabilita... Q3 je však priamo definíciou rýdzej multiplayerovej akčnej hry na ktorej (ako ukázal čas) nie je vpodstate čo vylepšovať. Nič lepšie na 1v1 neexistuje.
  • Shaker
    Sem ochotnej uznat, ze Quake ma svoje kvality, ale ja sem UTckar. Prvni UT sem hraval jeste jako demo na puvodni gamezone.cz, ostatni dily snad krome lehkyho ozkouseni UT2004 me minuli a nelituju toho. Kazdopadne tahle novinka ve me vyvolala zvedavost.

    Btw, konzolovej turnaj v UT, to je vtip nebo to vazne hrajou s tema ovladacema?
  • C-BEAM
    to je úplne jedno ...

    tu som našiel testy P200 MMX + Voodoo 1 https://www.youtube.com/watch?v=WsHMSDLBHwA

    Unreal : 16 FPS.
  • na MMX procesorech se to rapidne zlepšilo a pomohlo s FPS
  • C-BEAM
    nevadí, stačí ak vieš čítať.
  • Shaker
    Sorry, ale neslysim te pres UT1999 menu theme :D
  • UT2k3 byla bomba. Stacil by mi remake :)
  • nové UT by bylo super. Jen bych se chtěl zeptat proč je UT3 tak špatné. Osobně jsem si ho užíval asi nejdéle ze všech her co jsem kdy hrál (+- 2 roky). Jediné co mi vadilo byla absence assault modu a pak možná titan mod ale ten stejně nikdo nehrál a bylo to dlc zdarma
  • C-BEAM
    echt !
  • C-BEAM
    https://www.youtube.com/watch?v=HymP5Tz1kfI

    s 4-5 x výkonnejším cpu 20fps average. S P200 to muselo mať hlboko pod 20 fps.
  • Ja som nemal problem ani na tej Rive 128, akurat ze na Voodoo to potom bolo samozrejme krajsie. Nemam po ruke krabicu, ale ak sa dobre pamatam boli to aj odporucane karty, pricom pri Rive 128 bola poznamka, ze Direct 3D akceleracia bude dodana neskor (myslim, ze to nakoniec trvalo dost dlho a akcelerovane som to videl az na zmienenom Voodoo1, ked som si ho dokupil). A 15fps to byt nemohlo, to by som netrafil ani stodolu a pamatal by som si to
  • C-BEAM
    to je zvláštne pretože ja som mal Voodoo 2 a v 800x600 to už bolo ledva hratelné, v 640x480 ako tak ok cca 30fps, čo aj potvrdzuje tento článok .

    S voodoo 1 to mohlo byť odhadom okolo 15 fps.
  • tonnymontana
    tak na tohle se opravdu tesim. stare mapy v novem kabatku, snad poradna skakacka s tajmingem hmm chutovka:) to zase bude vzpominek. pocitam ze doom4 a nove UT se na mem hdd ohreje hodne dlouho heh:)
  • Zvlastne, mne nie - behalo to paradne. Mal som P200 MMX, 64MB RAM a 2GB disk - a samozrejme originalnu hru - vtedy jedinu za 1800 korun :)
  • C-BEAM
    Unreal s voodoo 1 riadne sekal aj v 640x480...
  • Neviem v com je problem, ja som ho hral najprv na Riva 128 neakcelerovany a neskor, ked som lacno kupil Voodoo 1 tak znova a kedze som mal 15" monitor, tak mi tych 640x480 kludne akurat stacilo a bola to parada. Aj ked chapem, ze deckam tie cisla uz dnes zneju divne a asi smiesne.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit