Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tushan
    UT a UT04 joo to sou pecky ještě sem tam zapařím aspon proti botům *14*
  • N0isy
    Jo jo...pamatuju si ty propařené večery s UT 2004 a s módy jako C&C, Mario a s hardcore Trial hopsačkami. A to jsem v té době vybral krabičku jen podle obalu. *15* Snad to bude směřovat zpátky ke kořenům a né jako UT3.
  • XorxoxTalarius
    Tak a ted oznami ze to bude novy F2P titul pro Facebook, Android a iOS a pujdeme se klouzat *1*
    • Nedokážu si představit že by v týhle době dělali hru zaměřenou na MP jinak než s F2P modelem..
      • BF4, titanfail,cod,cs go vsetko f2p hry lol
      • Starcraft II je f2p jak vyšité, jen co je pravda.
        • SC II je hra kterou by uživil samotný SP obsah.. UT žádný singleplayer nemá a pokud by epic chtěl dělat single hru s MP tak použijou značku Unreal.
          • haha... UT příběh nemá, tomu se možná nemám proč smát ale nezapomínáš na Unreal? Máš přece dvě hry! Unreal Turnament a klasický Unreal... rozdíl? To první je čistokrevná MP rubačka kde příběh a singl nemají co dělat... to druhé je čistá singleplayerová hra na 30-40 hodin a pokud si ještě vzpomínám příběh tam ještě nějaký zbyl sice se musí znovu navázat na dvojku ale šlo by to

            je zvláštní že se s vydáním Unreal Turnament 3 trochu pozapomnělo vydat samotný Unreal 3...
            • MrSanta
              'pokud by epic chtěl dělat single hru s MP tak použijou značku Unreal'. Myslím, že na Unreal nezapomíná.
          • SC bez mulťáku by nebylo tak celosvětově úspěšné. UT singleplayer má, přestože to nebyl žádný zázrak. Jeho "kvality" se s multiplayerem samozřejmě nemohou rovnat, ale podobně jako v případě SC je to jakýsi "tutoriál pro multiplayer".

            F2P je slepá ulička evoluce, a doufám že vymře po meči :P
  • jen ne F2P, jen ne F2P a ne jak UT3 *16*
  • snorgrind
    no to budou mit hodne tezky prekonat ut2k4, ale tak treba se stane zazrak *4*
  • jindra.veliky
    At předělánaj první díl do toho jejich nového enginu a budu spokojenej
  • Odulin
    Tak tohle fakt potěšilo. Stačil by mi pořádný remake starýho dobrýho UT.
    • Přesně, UT 99 rulez
  • Zapojím gamepad a všechny vás rozsekám.

    (brutální ironie)
  • To ja by som skor radsej singlplejerovy Unreal... nejaku zaujimavo dizajnovanu novu planetu v peknom grafickom kabatiku, starych dobrych Skaarjov, dobru hudbu a vsetko co k tomu patri. Rad by som si pripomenul tu fajn chut, ked vysiel prvy Unreal a co pre fps znamenal.
    • Este teraz si pamatam na tu uzasnu grafiku prveho Unreala na mojej 3DFXke :D
      VooDoo 1 :)
      • C-BEAM
        určite voodoo 1 ? :) aj voodoo2 bola na Unreal málo ak si chcel hrať vo vyššom rozlíšení ako 640x480.
        • Neviem v com je problem, ja som ho hral najprv na Riva 128 neakcelerovany a neskor, ked som lacno kupil Voodoo 1 tak znova a kedze som mal 15" monitor, tak mi tych 640x480 kludne akurat stacilo a bola to parada. Aj ked chapem, ze deckam tie cisla uz dnes zneju divne a asi smiesne.
          • C-BEAM
            Unreal s voodoo 1 riadne sekal aj v 640x480...
            • C-BEAM
              podľa mňa si mal voodoo2 tak ako ja... alebo si mal framerate skutočne okolo 15 až 20 ale v tom čase si ho vnímal ako plynulé. Keď hráš v 640x480 na nejakom 14-15" monitore tak to človek vníma inak ako dnes.
            • Kludne sa priznam, ze z tych cisel som zmateny. Ja si na nijake sekanie ci pomaly chod nespominam ani na jednej karte a dokonca sme na tom odohrali aj prvy Unreal Tournament a to bol rychlik. Pytal som sa este pre istotu brata, ktory tam odohral daleko viac a tiez to bolo podla neho OK. Hrali sme aj Turoka (3DFX) a Turoka 2 co si este spominam, ten uz fungoval aj na Rive.
            • C-BEAM
              to je úplne jedno ...

              tu som našiel testy P200 MMX + Voodoo 1 https://www.youtube.com/watch?v=WsHMSDLBHwA

              Unreal : 16 FPS.
            • na MMX procesorech se to rapidne zlepšilo a pomohlo s FPS
            • C-BEAM
              https://www.youtube.com/watch?v=HymP5Tz1kfI

              s 4-5 x výkonnejším cpu 20fps average. S P200 to muselo mať hlboko pod 20 fps.
            • Ja som nemal problem ani na tej Rive 128, akurat ze na Voodoo to potom bolo samozrejme krajsie. Nemam po ruke krabicu, ale ak sa dobre pamatam boli to aj odporucane karty, pricom pri Rive 128 bola poznamka, ze Direct 3D akceleracia bude dodana neskor (myslim, ze to nakoniec trvalo dost dlho a akcelerovane som to videl az na zmienenom Voodoo1, ked som si ho dokupil). A 15fps to byt nemohlo, to by som netrafil ani stodolu a pamatal by som si to
            • C-BEAM
              to je zvláštne pretože ja som mal Voodoo 2 a v 800x600 to už bolo ledva hratelné, v 640x480 ako tak ok cca 30fps, čo aj potvrdzuje tento článok .

              S voodoo 1 to mohlo byť odhadom okolo 15 fps.
            • Zvlastne, mne nie - behalo to paradne. Mal som P200 MMX, 64MB RAM a 2GB disk - a samozrejme originalnu hru - vtedy jedinu za 1800 korun :)
      • a 15 fps? :D
  • Zrovna před měsícem jsem nainstaloval znovu UT2k14 a je to pořád pecka, i když už to v žádným případě neumím tak jako kdysi Dnes už se takový rychlý MP hry se zábavnýma zbraněma nedělají. Bojím se toho, že ten případný nový díl už bude taky jinde.
    • 2k04 *16*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit