Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jen ze zvědavosti: Proč se tu nadává na UT3? Nehrál jsem to, proto se ptám
  • NA tohle jsem čekal 7 let! *14*
  • XorxoxTalarius
    Tak a ted oznami ze to bude novy F2P titul pro Facebook, Android a iOS a pujdeme se klouzat *1*
    • Nedokážu si představit že by v týhle době dělali hru zaměřenou na MP jinak než s F2P modelem..
      • BF4, titanfail,cod,cs go vsetko f2p hry lol
      • Starcraft II je f2p jak vyšité, jen co je pravda.
        • SC II je hra kterou by uživil samotný SP obsah.. UT žádný singleplayer nemá a pokud by epic chtěl dělat single hru s MP tak použijou značku Unreal.
          • haha... UT příběh nemá, tomu se možná nemám proč smát ale nezapomínáš na Unreal? Máš přece dvě hry! Unreal Turnament a klasický Unreal... rozdíl? To první je čistokrevná MP rubačka kde příběh a singl nemají co dělat... to druhé je čistá singleplayerová hra na 30-40 hodin a pokud si ještě vzpomínám příběh tam ještě nějaký zbyl sice se musí znovu navázat na dvojku ale šlo by to

            je zvláštní že se s vydáním Unreal Turnament 3 trochu pozapomnělo vydat samotný Unreal 3...
            • MrSanta
              'pokud by epic chtěl dělat single hru s MP tak použijou značku Unreal'. Myslím, že na Unreal nezapomíná.
          • SC bez mulťáku by nebylo tak celosvětově úspěšné. UT singleplayer má, přestože to nebyl žádný zázrak. Jeho "kvality" se s multiplayerem samozřejmě nemohou rovnat, ale podobně jako v případě SC je to jakýsi "tutoriál pro multiplayer".

            F2P je slepá ulička evoluce, a doufám že vymře po meči :P
  • Odulin
    Tak tohle fakt potěšilo. Stačil by mi pořádný remake starýho dobrýho UT.
    • Přesně, UT 99 rulez
  • jen ne F2P, jen ne F2P a ne jak UT3 *16*
  • Zrovna před měsícem jsem nainstaloval znovu UT2k14 a je to pořád pecka, i když už to v žádným případě neumím tak jako kdysi Dnes už se takový rychlý MP hry se zábavnýma zbraněma nedělají. Bojím se toho, že ten případný nový díl už bude taky jinde.
    • 2k04 *16*
  • UT3: Gears of War bylo strasny.
  • N0isy
    Jo jo...pamatuju si ty propařené večery s UT 2004 a s módy jako C&C, Mario a s hardcore Trial hopsačkami. A to jsem v té době vybral krabičku jen podle obalu. *15* Snad to bude směřovat zpátky ke kořenům a né jako UT3.
  • Bude to jen na konzole s páčkovačema, ať PC hráčům praskne cévka *1*
    • MrSanta
      Tak z toho by asi některým prasklo více než cévka *15*
      • penis,po švu a napříč *1*
  • Tushan
    UT a UT04 joo to sou pecky ještě sem tam zapařím aspon proti botům *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit