Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jedna z veci na kterou si vzdy pri hrani AC vzpomenu je prince of persia ..
    • GSPD
      Taky že první díl AC měl z prve být pokračování Prince of Persia.. *3*
  • black flag je moc fajn hra...dokonce by tam ani nemusel byt boj mezi templarema...uz se mi to zda takovy zbytecny...
    moc by se mi libilo,kdyby se to presunulo do feudalniho japonska...samurajove,ninjove...dokonce by ta kape nevypadala tak divne :D
    ale chapu,ze se toho nedockam :)
  • nekromant33
    Jsem zvědavej, kam se sérií půjdou dál. AC každý rok ale není úplně to, co bych si představoval. Ač se mě v zásadě líbily všechny díly (ano včetně trojky, ačkoliv přiznávám je nejslabší), právě to urychlený vydávání už zapříčinilo to, že Revelations jsem docela protrpěl, i když to nebyla špatná hra. U trojky už mě to přesycení AC zase přešlo, ale je to objektivně asi nejhorší hra ze série (pořád je to ale nadprůměr v rámci herní produkce). Proč je Connor takovej, jakej je, nechápu. Třeba Haytham mě za tu chvíli co jsem ho měl "pod rukama" přišel super a pak přijde takovejhle monotónní primitiv, nicméně na tohle téma už padlo moc a moc textu všude po internetu. Uvidíme co vyplivnou za rok.

    A co se týče linky ze současnosti, klidně ať tam je, klidně ať se jí věnují. Dopad těch pralidí na současnou kulturu apod. je dobrej námět. Byl bych ale radši, kdyby to odbyli animačkama.
  • Jack1947
    No z clanku by se zdalo ze vlastne Black flag byl takova posledni zachrana pred jistou smrti...
    Pripomelo mi to me prvni setkani... s AC bylo to jeste v OPS2 magazinu a tehdy jsem nato koukal jak na neco neskutecneho splneny sen vsech hracu co by radi stredovek s free modem a ted s odstupem casu kolem a kolem zas tak slavne to nakonec nebylo. AC II. to mu az nasadilo nejaky ten smer a tempo ktere bylo dal rozvijeno dalsimi dily , zvedavy na budoucnost serie samozrejme jsem pac diky BF ma nakroceno velmi dobre.
  • Dalek
    I tak nadřazená bytost jako já pozná, že tyto hry jsou zlo.
    • Zlo je že vychází jak na běžícím pásu . Škoda této série , hohužel se řítí do pekel po vzoru NFS nebo CoD kterej ve vyloženě k smíchu .
      • Pokud hra lidi stále baví, respektive jí kupují, tak at klidně vychází.
        Já třeba proti COD nic nemám. Modern warfare 1 byl fajn a bavil mě. Dvojka taky šla. Pak už to šlo z kopce. Další díl jsem si jen vyzkoušel a ty další vůbec nehrál. Ale když to někoho pořád baví a kupuje to, tak at to klidně vychází. Jen negativum vidím v tom, že pak jméno serie degraduje a většina lidí si pak pod tím představí nudu. Jako tomu byl i v případě NFS serie.

        Na druhou stranu je ale třeba si přiznat, že narozdíl od výše zmíněné COD serie, alespon autoři v AC4 přišli oproti předchozímů dílu se spoustou změn a nebáli se poslat vše trochu jiným směrem. Já osobně jsem třeba po dohrání třetího dílu nečekal, že by další díl byl pojat takto. Spíše jsem jen očekával trojku jen v jiném prostředí a jiné době. Takže pro mě je to plus, že se nesnaží autoři jen tupě pořád dokola recyklovat to samé, ale snaží se trochu o změnu.
      • Suhlasim, CoD ma sklamalo rovnako ako BF4 s problemami a Rivals je len dalsia napodobenina skutocneho NFS zo starych cias. AC je v skutku velmi dobre spracovane na pribeh. *4*
        • ACIV jsem dohrál a neříkám že je špatný , rozhodně lepší jak ACIII kterej letěl při 30% z harddisku ale vydávát to každej rok fakt není potřeba . Raději bych každý tři roky , s tim že bude vidět pokrok kupředu . Nemyslim jen příběh ale celkově . A to jsem fanoušek téhle série ale opravdu se mi nelíbí kam se ubírá .
  • AC bol vyzmykany na kost uz Brotherhoodom. Black Flag nema s AC seriou uz nic spolocne.....nakolko hra nikdy nemala skvely pribeh zacal by som v prvom rade stavat natom. A prist s dacim radikalnym...
  • Jenom chci říct, že ten Asasín vpravo je Nikolaj z komiksů z carskýho Ruska, Ubisoft se na nich totiž podílí
    • Za hru o Nikolajovi bych prodala duši! Doufám, že ho Ubisoft v budoucnosti do asasínských sérií nějak zakomponuje. uwu
  • michaliuz18
    mne sa desmond tiez pacil skoda ako dopadol ale to je cely ubisoft nic nespravi poriadne, vsetko len na oko, aj AC 4 je len na oko, po par hodinach hrania to uplne omrzi vsetko zbierat stereotyp jak prasa ,pribeh slabsi a cele je to zastarale ,len tam na stary engine pridaju novy efekt , hlavne ze vodu spravili genialne inak by som sa po tom mori nudil uz uplne
  • co to je za šašašína úplně vpravo? Drží nějakou modernější pušku, správně ?
  • spíš by to uz mělo chcipnout je to díl od dilu hnusnejsi a tupejsi. První díl byl zároveň vrchol a tam to mělo zkonat. V tomto případě uz se ani nedá rict: čím blbější sedlák tím větší brambory.
    • Dej si facku :D
    • Psychotic
      Překlad: "Mně se to nelíbí a protože jsem všemocný Bůh nebes i země a na mém názoru záleží víc než na názoru milionů platících zákazníků, vývojáři Assassin's Creed by měli přestat dělat další díly."
      • Preklad "ja su tupa ofce, ktera zabeci a vysoli prachy za dalsi dil"

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit