Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Před nedávnem jsem dočetl knížku Kámen a bolest a tenhle článek ji dobře doplňuje (připomíná), díky za to !! (a kloubouk dolů .-)
  • Kvalitní článek, ale kdo by si chtěl o té době dozvědět víc, měl by si přečíst knížku Rodina od M. Puzza, je toho tam opravdu dost.
  • Tak tohle je solidní kvalitka :) víc takových
  • Pěkný článek opravdu povedený,ale když už se tak zmiňujete o Eziovi Auditore da Firenze tak bych rád napsal že i tato postava skutečně žila a podle historických záznamů to byl pěknej proutník,který musel florencii opustit ůdajně zavraždu od té doby ovšem o něm žádné záznamy nejsou.
    • niekde som cital (podobny clanok o historii vs. AC2) ze rodina Auditore existovala... Mala ale maly vyznam a historicke dokumenty sa o nich zmienili len parkrat a potom zrazu zmizli z historie... Asi tam sa inspirovali autori. Vymysleli Ezia a zmiznutie z historie vyuzili na popravu celej rodiny
    • O Eziovi nic nevím, několik lidí se jménem Auditore sice žilo, ale s postavami z AC2 nemají zhola nic společného. Jsou to všechno vymyšlené postavy.
    • kde jsi na to prisel ? Ezio nikdy neexistoval je to vymyslena postava, ani rod Auditore neexistuje.. :)
  • Pretože si trápne deckoooo *2*
  • .
  • Jinak doporucuju z tohodle obdobi kanadsky film Conclave, ktery se odehrava na konklavi pri volbe papeze po smrti Calixta III, bohuzel, ale u nas nikdy oficialne nevysel a jsou na na nej pouze slovenske titulky
  • Ještě se chci zeptat, jak tady píšete, že Ezio existoval ve skutečnosti a co udělal, neposlal by mi někdo nějaký odkaz? Já to nikde nemůžu najít :(
    • Cajk
      Ezio Auditore je smyšlená postava, nechápu kde vzali informaci že existoval
      • Ezio Auditore da Firenze existoval idiote. Všechny postavy v AC II sérii existovaly. Jsou na to důkazy. Requiescat in pace Ezio Auditore da Firenze.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit