Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • kotty
    Ja bych byl radsi, kdyby z Dirtu udelali poradny rally, tak jako z dob CMR, jen s verohodnejsim jiznim modelem. Proti formulim nic nemam, ale nejak me nebavi jezdit par okruhu porad dokola. No nic, zpet k RBR...
    • Mechwarrior_bw
      u mňa by bolo ideálne spojenia RCH2000 + RBR. Lenže pre dnešných konzolistov by bola kombinácia realistického jízdneho modelu + dlhých tratí len o niečo širších ako auto smrteľná. Nehovoriac o tom, že tak dlhé trate by konzole asi nerozdýchali.
      • Psychotic
        Bla bla bla...
    • Takych chtel poradne WRC, ale momentalne jsem rad za kazdou zavodni hru, at uz jde a o arkadu nebo simulaci.
  • Co mě fakt štve je to že AI skoro vůbec neboura=SC je venku jen když to někam narvu :/...
    • toto nieje Destruction Derby ale formule, kamarat hras asi nespravnu hru :-))
  • Ellendway
    Hru jsem dnes ráno zakoupil, nainstaloval a hrál asi 12 hodin v kuse. Ještě lepší jak Farming Simulator 2011.
    • lol.. *2*
  • @Snorgrind
    zavodi se s volantem..
    • volant si nebudu kvuli jedne hre kupovat a na gamepad sem docela levej a jeste me z nej boli ruce a minulej dil na klavesnici byl otresnej takze asi tak
      • Levej na Gamepad?ale s myší by si to hrál?...tohle není FPS.
        • s mysi se jezdi taky.. je to tezsi nez na klavesnici takze bych to nezatracoval :)).. ale je to kravina.. kdo chce kupovat zavodni hru tak proste volant doma musi mit.. proto nechapu ty konzolovy hry.. protoze 90% lidi k nim fakt volant nema... ble
          • nevim kde si vzal ze na klavesnici je to jednodussi nez na mysi kdyz klavesnice rovnou vytoci volant na maximum, na mysi to mas krasne presny rozhodne vic nez na gamepadu, zkus si nekdy LFS na mysi
          • A jen kvuli tomu zbytku se ke Gran Turismu branduje volant od Logitechu, ze jo? Myslim, ze mezi konzolisty je volantu mnohem vic (ostatne uz pomer prodanych kopii tomu nahrava).
  • Koukam na obrazky z recenze, a nevidim tam ani 1 obrazek z kokpitu. :( Na to, ze to ma byt simulator, je to docela divne... . To uz autor nedokaze ani tipnout sve obrazky? Snad se nedockame toho, ze priste uz u recenzi budou obrazky ze skutecne velke ceny a nebo dokonce z nejakeho jineho sportu.
    • Autor tipat umi, ale recenze je psana z X360 verze, takze obrazky jsou ilustracni. Ale muzu vas ubezpecit, ze jezdim s volantem pred nosem. A propo simulator to opravdu neni, ale o tom vas behem nekolika hodin opakovane ubezpeci fandove rFactoru. *3*
    • Simulator to není, tak maximálně složitější arkáda, jestli chcete simulaci, pořiďte si R-Factor (tam moc nemusím "žehličkovitý" styl jízdy - nebyli moc cítit tlumiče, i když už to možná bylo upraveno), raději mám Live For Speed, na rally RSRBR - mod na Richard Burns Rally. Případně se dá hrát po netu iRacing, ale s touto hrou nemám skušenosti, podle toho co jsem vykoukal z videí to vypadá velice nadějně, nevýhoda je nutnost každý rok něco zainvestovat. Všechny tyto hry je lepší hrát s pořádným volantem!
  • mam jeden dotaz pridali oproti predchozimu dilu ovladani na mysi?
    • jojo hazet minuska vam de ale odpovedet na takhle jednoduchej dotaz to ne co ... to asi zpiratim at vim jestli to tam je nebo ne
      • tak si to stáhni, když to považuješ za takovou nezbytnou nutnost... *7* ne myš tam není a ani nechápu, proč ji tam potřebuješ...
  • Wyder
    Osobně mi v aktuální verzi (X360) zatím nejvíce chybí nějaké komunitní funkce ve stylu Forzy. Rád bych si stáhnul setupy nejlepších jezdců, ale musím je ručně přepisovat jak blbec. Spousta lidí by určitě i ráda dělala na míru designy helem jezdců, případně i formulí (do multiplayeru by to myslím nevadilo, kdyžtak by si každý mohl nechat u sebe zobrazovat standardní polepy).

    Problémem je pak podle mě multiplayer, ne snad že by byl špatně udělán, ale pokud nemáte rozumné spolujezdce, kteří znají F1 a chtějí jezdit normálně (tedy, že mě například nepošlou do zdi, pokud vidí, že už jsem vedle nich, nebo že dodržují pravidla bránění pozice tj. 1 dovolená změna směru jízdy), tak se ze hry stává destrukční závod. První kolo a první zatáčka je prakticky vždy s bouračkou, protože se alespoň jeden idi*t vždy najde. Nejlepší by bylo asi jezdit s letmým startem, resp. za safety carem.

    Doteď jsem jinak odjezdil asi 40 hodin v F1 2010 a 2011 je rozhodně lepší, nicméně je to v zásadě pořád ta samá hra. Je až moc vidět, že si codies "něco nechávájí na příští ročník" (to je moje fabulace, ale zdá se mi to zřejmé), přičemž jsou bohužel limitováni nesmyslnou licenční politikou FOM (s mocipánem Berniem)... Snad se ale situace změní časem k lepšímu. Kdyby se například jako DLC dal dokoupit klasické okruhy (Nordschleife, Imola, starý Hockenheim atd.) a k nim přibyly i formule ze 70., 80. a 90. let, to by byla paráda.

    Jo a ještě jedna věc, není to sice asi moc aplikovatelné, ale v té hře prostě jezdci nemají svůj styl, jedou všichni stejně. Třeba takový Schumacher by vás zpravidla zavřel kde se dá, tady ale pouští jako kdokoliv jiný. Pod tlakem chybující Hamilton tady krouží s ledovým klidem. Zlepšovat je tedy určitě co...


    Btw. Jestli někdo jezdíte online na Xbox Live, tak se klidně ozvěte: WyderCZ
  • Na Dirt sehnat licency WRC? To snad ne. To bychom jezdily jen s nekolika auty (4-5 druhu?), ale zas by bylo vic druhu trati :)
  • Zacal jsem delat na cestine (amaterske) bez carek a hacku. Kdo ma zajem o betu :
    http://www.ulozto.cz/10431288/language-eng-lng
    *4*
    • Kedy budes mat tu cestinu uplne hotovu ?? inak je skvela :D

      Viem ti s tym pomoct ??
      • Kdy bude čeština komlet hotová,jestli teda bude. Bylo by to skvělý.....dík
    • heslo pro stazeni: f12011
      • Ahoj, v čem se taková čeština vytváří? Nějaký soubor, kde překládáš jazyk? Díky za radu. Napiš kdyžtak na mail Krivus@seznam.cz. Díky. *7*
  • Ahoj, velice dobré stránky pro update hry F1 2011 na sezonu F1 2012 jsou na odkazu : http://www.f1pole.de/. Auta , tratě, pneu, grafika - super!!!! *3* *16*
    • ahoj, super, jen problem ze se mi neprepsali jezdci, u lotusu porad petrov atd. . Jezdce mam jmena z 2011.patche jsem nahodil vsechny - 1.0 , 1.2 , 1.5 , 1.8 .
      Nevite co s tim ? diky
      • Už jsem na to přišel, když jsem to nahrál na novou hru tak se to nepřepsalo. Tak jsem nahrál hru znova, dal tam update sezony 2012 ze stránek http://www.racedepartment.com/content.php od "MrPibss" a to Mod 2.0 poté upgrade 2.0 a 3.0 a upgrade 3.0. To nahraješ, jezdci se přepíšou v pohodě tak jak to má být a poté nahraješ z německých stránek 1,2 - 1,5 - 1,8 a 2.0 a vše je super tak jako v letošní sezoně. Pak již nahrávám z německých stránek doplnky na sezonu 2012. Trochu komplikované ale super výsledek.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit