Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Podle mě by bylo nejlepší aby se hoši z Monolithu probraly a udělali pravý konec F.E.A.R.u a tuhle trojku by měli zničit a spálit jelikož jsem byl znechucen přiběhem vážně škoda že tu trojku tak skonili ale já hlavně doufám že udělají pravý konec F.E.A.R.u protože jak už řikali ostatní a já to řeknu taky ,pos**ly perfektní příběh této povedené hry. *4*
  • Pro mě obrovský zklamání... tohle nemá s FEARem nic společnýho. Jak píše někdo níž, kdyby se hra aspoň jmenovala jinak, ale takhle doj*bat výbornou atmosférickou sérii? Radši si 10x zahraju jedničku než znova tohle. Kdyby aspoň ve scénáři za Fettela udělali nějaký změny, všechno je ale naprosto stejný, filmečky, scripty, lokace, rozmístnění nepřátel, bossové... těžce odfláknutá hra smrdící konzolovým portem, už nikdy víc.
  • Právě ji budu odinstalovávat, protože se to nedá hrát, škoda, že to není jak jednička, ta byla teda daleko lepší, po celkové stránce, gameplay je teď totálně naprd, grafika je horší než v jedničce, stejně tak inteligence nepřátel. RADŠI SI ZAHRAJTE JEDNIČKU:-D
  • Bohužel je vidět, že na F3AR nedělal Monolith, což jsou machři (už hra Blood byla ve své době nepřekonatelná uměním vylekat a zároveň i pobavit). FEAR (jednička včetně datadisků) byla a je naprosto fantastická střílečka a když jsem ji hrál poprvé a v noci, tak jsem se občas fakt lekl. Fettel byl v jedničce skvělý. FEAR2 ztratilo efekt strašení a lekání, ale příběh celkem slušně navazuje na jedničku a např. hororový úsek ve škole byl naprosto parádní. FEAR3 je nuda, strašení a lekání nulové. Hratelnost a zábavnost single playeru = katastrofální propad proti 1 a 2. Nuda. Alma mezi regálama v trojce = úplně to samé jako Alma v mezipatře v jedničce, kde je nějaký nápad? Fettel je naprosto otravný svým kefráním, když zrovna střílím a nemám čas ty kecy poslouchat. Jin Sun-Kwon nepochopitelně ožije, když byla v jedničce zabita. Fettel ve dvojce v addonu Reborn ožije ve formě Replica vojáka, ale v trojce je zase duchem. Co to krucinál má znamenat?

    Hra by se mi možná líbila, kdyby se nejmenovala FEAR a vystupovali v ní jiní hrdinové. Takhle zpackat parádně rozehraný příběh FEAR 1 a 2 je obrovská škoda. Zatímco FEAR 1 a 2 jsem s odstupem času celý prošel asi třikrát, FEAR 3 budu rád když dohraju jednopu a odinstaluju.

    V každém případě si zkuste zahrát, možná vás chytne, ale pro mě obrovské zklamání. Asi je lepší hrát ty multiplayery, protože ty se zdá se celkem vydařily a dá se říct, že jsou jediným přínosem do světa počítačových her.
  • Bouhžel souhlasim co je napsaný víše...Těšil sem se jak malé děcko a ve finále mi to přišlo jako COD4 ....Hráno pouze v noci + sluchátka a bouhžel ani tak skoro žadnej F.E.A.R :D.....tak škoda 2ka se mi líbila o hodně víc...holt se nesmí člověk moc těšit :D...
  • Hru hraju v singlu, jsem zatím někde v polovině a řekl bych, že kvalita jde spíš nahoru. Zprvu na mě F3AR působil jako CoD4 se špatnou grafikou (spíš vina mého compu) se systémem krytí jako návdavkem. Hra je přece jenom o něco těžší než předchozí díly a to hlavně díky tomu, že je zde systém autoléčení. Což ovšem autory přivedlo na myšlenku občas téměř nekonečných soubojů s ARMACHAMEM a posedlíky. Co mi na hře hodně vadí je systém levelování a omezené munice. Oproti jedničce, kde člověk musel taktizovat a brát nutně i horší zbraně jen kvůli střelivu, zde jsou dva extrémy - buď náboje máte, anebo běhát dokolečka a sekáte nožem. Co se týče AI, armacham je sice chytřejší a početnější, bohudík ale také není moc vitální, narozdíl o posedlíků, kterým useknete obě ruce a ještě v nic zahučí celý zásobník, přičemž posedlíci s bombou jsou snažší na zničení, ale v arénách, kam se hráč dostává poměrně často, jsou to opravdu bastardi. A teď ke strašení. Poté, co jsem se ve F3ar dostal do 5. levelu musím konstatovat, že jednička byla z celé série asi tak nejsvětlejší a nejméně strašidelná (vyjma jedné části 6. intervalu, kde byli ti divní zneviditelňovači), laboratoře ve dvojce a baráky ve 4. levelu trojky jsou celkem dost náročný na nervy. Bohužel, často se mi ve trojce stává, že je strašení blbě načasované a už jsem párkrát stoupl přímo do almy. A poslední věc - grafika. Jednička má bezkonkurenčně nejlepší grafiku - i dnes. Popravdě jsem ještě neviděl hru s lepší grafikou. fear 2 a 3 mají na druhou stranu grafiku příšernou a sedne jen na děsící scény.
  • Za mě (dohrán coop na PC) 8/10 spravedlivých, je to takové hezky vypadající Call of Duty s příběhem a atmosférou.
    • Cajk
      aha akorát že jako F.E.A.R. to stojí za houno
  • Za me prumer (single - PC verze). Sice jsem hru osobne nehral (ani hrat nebudu), ale videl jsem hrat kolegu. Jedine, co je na hre lehce nadprumerne, je umela inteligence. F3 ma mnohem slabsi atmosferu nez jeho predchudci a treba AvP2 nesaha ani po kotniky. Jelikoz pro me byla atmosfera hlavni devizou F.E.A.R., je to zklamani (a to jsem od F3 z dilny Day 1 moc necekal).
  • každej má jinačí názory na otevřený konce..těší mě to protože to dává naději na další díl.
    • Cajk
      hele v dnešní době už i uzavřený konce dávaj naději na další díl.. Jde o komerční úspěch, ne o konec:D
    • RE:Prudislav
  • Neviem či ste si všimli, ako rapidne klesla kvalita hry v 3tej misii.
    Ani tak nejde o to, že nabiehaju davy dementov opasanych bombami-wtf Serious Sam ??-
    ale to spracovanie je prišerne, včetne grafiky, mam pocit, akoby som hral dve rozne hry...robili ju snaď dve rôzne študia ?
    Moje nadšenie z prvych dvoch misii silne opadlo a zmrzol mi usmev na tvari, kym toto nedohram, ak to vôbec dohram, nenapišem ani čiarku.
    • Taky zklamání, hra zatím stojí vyloženě za hovno, je to dumbed down na blbou konzolovku. pochybuju že to dohraju. Nějaké výjimečné AI jsem si nevšiml, nemá to šmrnc ani spád, prastarý modern warfare (to první) je lepší.
    • ty impotente čoboláckej tahni na slovensko a neotravuj (buzno)
      • lol čo ti narastol prvy chlp na pipíku, že sa takto rozdrapuješ ??
        Aby ti nenatiahol niekto na papulu si daj POZOR !!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit