Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Po dohrání pro mě osobně totální propadák, který vykrádal kdeco ( i sám sebe). Vortex nad městem už jsme tu měli v Half life 2, kde možná vypadal o chlup lépe, strašidelné scény už příliš nevystraší, když víte, že jste zplozencem temnoty a vaše matka je zhmotněním zla. Celý děj příběhové linie by se dal shrnout do třiceti minut hraní. Prostě jdete, jdete a zase jdete, až dojdete k Almě, přičemž po cestě zničíte pár svých špatných vzpomínek na problémové dětství... Nejvíc mě dostalo jak si autoři poradili s neustále se respawnujícími nepřáteli. Velitelé ve svítící energo zbroji, kteří neustále teleportují další posily, přičemž robotickým hlasem bleptají něco ve smyslu "technology is powerfull", jsou směšní :) Nejhorší ze všeho bylo však to, když zakukleného nepřítele střelíte, přímo do jeho líbezné tváře a textura kukly se změní na texturu lebky potažené svalovinou. Za mě tak maximálně 6/10...
    • Tak jestli opravdu bleptají, že technology is powerfull, tak směšní jsou, to máš pravdu. *3*
  • Dokonalé vyhrocení příběhu, skvělá zápletka, cooperativní možnosti sou třešnička na dortu.
    Umělá inteligence jako u každého FEARu nesklamala. Ovládání se oproti druhému dílu zlepšilo a po dvaceti minutách už se člověk cítil jako doma. Naskriptované situace se vyskytovali celkem často, ovšem v přijatelné formě. S dalším dílem této skvělé série jsem nad míru spokojen 9/10
    • tak teda na ukončení příběhu mám přesně opačnej názor
    • Rorschah
      to vypada na další řady casual hráčů ....
      • A nebo nekdo s jinym vkusem, co tolik nelpi na tom hororovym aspektu.. ...hmm?
        • ..hrál jsem na nejtěžší složitost a jenom v noci..se sluchátkama s 3D rozhraním a na slušné volume a musím přiznat že horda valících se maniaků s páčidlem nebo i naskriptovaná procházka po elektru v super marketu mě chladným nenechala..a nějakej po**ra nejsem hry typu Fear Dead Space..a další na hrad.
          • Sice to nejděsivější co jsem hrál a dohrál byly první dva feary a doom3 jsem nezvlád, musím souhlasit. Řada míst není děsivá, ale už když si člověk není jistej úplně vším tak to je ono
    • Konečne rozumna reč dpc...ja už som si myslel, že so važne velmo divny, alebo som sa rano zobudil na planete opic.
  • K tomu míření: vypnul sis v nastavení Auto-aim? Já ho měl defaultně zapnutý a s ním je míření opravdu "gumové", když sem ho vypnul tak mi přijde v pohodě.
    • * měla to být reakce na Dash-POWER
  • neviete, ci je uz fix na fov?
  • Tak tohle má být pokračování úspěšné hry F.E.A.R. ? Pro mě je toto neskutečna slátanina všeho možného co je v dnešní době trend... Dohrál jsem pár levelů a takřka nemám chuť hrát dále, co mě nejvíce štve je ta typická multiplatformová hra (gumové míření, obraz v pozadí je takřka rozpitý a ani AA to nezachrání). Grafika je podprůměrná i na nejvyšší detaily (takovy stary Unreal Engine). F.E.A.R. 3 je typický příklad jak hry nemají vypadat. 5/10
  • To je tu zase odpadu v diskuzi kvůli číslu. Pochopte, že číslo napříč platformami a žánry nemůže mít moc velký význam, maximálně orientační, či jen výsledný recenzentův dojem z hry vyjádřený číslem.

    Já si tedy na tiscali games můžu stěžovat maximálně kvůli občasným velkohubým nadpisům u novinek a hlavně kvůli diskuzím, které tu jsou zvlášť u recenzí často slabé.

    A evidentně tu nikdo(narozdíl od autora recenze) nehodnotí kooperaci jako primární součást hry(a to nejzábavnější, viz. recenze), což mi napovídá i to, kolik lidí si hru stáhlo někde z rapidshare. *3*

    Takže asi takový můj dojem z tohoto zbytečného humbuku, hru sem nehrál tak nebudu hodnotit, ale to co tu někteří píšou, škoda komentovat.
    • Cajk
      naprosto zbytečnej komentář, ventiluješ frustraci:)? Zahraj hru a pak přijď pokecat.
      • Daří se mi dobře, díky za optání. *3*
  • Takze FEAR 3 po par prvych minutach hrania: Celkom ma to prekvapilo, cakal som ovela horsie. Rozculuje ma , ze tam nieje LEAN, mele weapon - iba nozik, potesila kopacka a podklznutie. Boj da dost zabrat na vyzsom levely, ale na FEAR Combat to stale nema. Skoda len , ze majitel WB neurobi remake Combatu v novej grafike, nemuseli byt nic ineho menit, dorobit zopar levelov a opravit dost bugov, ktore su detailne popisane uz viac rokov.
    • LEAN je nahrazenej naprosto debilním tzv. Systémem krytí, což je pokus jak dostat leaning na jedno tlačítko na konzolovým ovladači. Další konzolovka, zmrvení klasiky ve jménu mainsreamovosti. Jako se stalo kdysi s Rainbow six.
  • od teto hry jsem toho moc necekal jen jsem doufal ze prekvapi...a cekal jsem opravdu totalni propadak ale rozhodne mi to tak spatne nepripada...a pokud hru hrajete v noci a repraky na plnej knedlik tak obcas jsem byl hodne nejisty...ty body me opravdu stvali je to dobry napad ale ne do "hororove" hry kdy vam to tam opravdu blika jak v nejake televizni soutezi....:) ale i pres to vsechno bych dal 7 takovou hru s pomerne hutnou atmosferou jsem dlouho nehral....je to obcas vykradacka prvnich dvou dilu ale mohlo byt mnohem hur...:)
  • Fear 3 je nadprůměr, tak 6 bodů. Zaklínač 2 - 10 bodů.

    Podle stávajícího hodnocení Fear3 - 8bodů by měl mít Zaklínač bodů asi 12.

    Právě proto by člověk neměl moc brát v potaz velké recenze, ale spíš se v diskusi něco dozvědět, od hráčů, kteří již hráli.

    Třeba nedávno jsem s chutí dohrál RedFaction Armageddon. 15 hodin zábavy - skvělá hra, dojel jsem ji jedním dechem. Pak tady rozkliknu recenzi a koukám, jaká je to prej hrůza a že by mě to vlastně nemělo bavit, hrozné prostředí atd.. Ale mě to opravdu bavilo. Prostě každý se vyřádí na něčem jiném.

    Poslední dobou se hodně vyplatí číst ty krátké recenze uživatelů na Metacritic. Člověk si udělá, mnohem jasnější obrázek..
    • je to reakce na fallout@tiscali.cz
      Sorry za double post, prosím smazat
  • Mě to baví... *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit