Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Takže můj názor:
    1) První FEAR byl výborný a pocit z boje proti replica vojákům se zatím nikomu nepodařilo překonat(Ani samotným autorům v dvojce)
    2) Chyba FEAR3 není v tom, že je konzolový, ale že je odfláklý. Stačí se podívat na Killzone 3
    3) Série FEAR se přiklonila ke Call of Duty a místa, kde na vás lítají hordy zombíků(nebo co to je) jsou vyloženě dementní...
    • Souhlas. Prvni fear jsem dohral nekolikrat a demo predtim jsem dohral snad 50x a stale mam pocit ze maloktera hra mi dala tak zabavne souboje v SP. Az me skoro ty radobystrasidelne prvky obtezovali.

      Po tom co jsem zkusil demo FEAR 2 a koukam na FEAR 3 uz vim ze se ani nemusim snazit a proste si to nekoupim.
  • Kupodivu docela zábavné. Člověk se hodně dozvěděl o pozadí příběhu z jedničky. Teď hraju znova jedničku a sposta Fetelových monologů konečně začalo dávat smysl.

    Kampaň trojky mi zabrala asi 10hodin (na nejvyšší obtížnost). Prostředí bylo rozmanité, zbraně standard, protivníci o poznání hloupější než v předchozích FEARech. Většinou člověka umlátí čepicema, protože v hojném počtu lezou z několika stran zaráz a člověk taky má ze začátku velmi málo munice.

    Na to že to dělalo jiné studio si myslím, že to dopadlo nečekaně dobře. Čekal jsem totální hrůzu a byl jsem mile překvapen. Ani jednou jsem se, ale nelekl a ti rychlí skákací-hořící démoni a mi opravdu lezli na nervy. Jen ten konec mohli trošku jinak udělat.

    Ale jinak skvělá hra.
  • fallout
    Hodnocení her se v posledních letech změnilo v jednu velkou frašku. Od dob, kdy už pomalu každý velký herní server má svůj vlastní obchod s hrama, nebo jsou nějakým distributorským obchodem sponzorováni, stojí hodnocení her za starou bačkoru. Najednou nám tady dříve běžně šestkové tituly nosí známku osm a tak podobně. Nemůžu se zbavit dojmu, že je tomu tak schválně a to kvůli lepší prodejnosti, nedokážu si totiž jinak vysvětlit, jak může titul Fear 3 dostat jen o jeden bod méně, než nedávno vydaný skvělý Zaklínač 2. Nakonec bych chtěl ještě podotknout, jelikož se nám stává trendem, že délka single-playeru u nových titulů pomalu nepřesahuje 12 hodin. Navrhoval bych aby za tohle byl automaticky strhnutý jeden bod… ,,prostě super hra, skvělá grafika, parádní hratelnost, bohužel dálka single-playeru 14… bod dolů… *3*
    • Fear 3 je nadprůměr, tak 6 bodů. Zaklínač 2 - 10 bodů.

      Podle stávajícího hodnocení Fear3 - 8bodů by měl mít Zaklínač bodů asi 12.

      Právě proto by člověk neměl moc brát v potaz velké recenze, ale spíš se v diskusi něco dozvědět, od hráčů, kteří již hráli.

      Třeba nedávno jsem s chutí dohrál RedFaction Armageddon. 15 hodin zábavy - skvělá hra, dojel jsem ji jedním dechem. Pak tady rozkliknu recenzi a koukám, jaká je to prej hrůza a že by mě to vlastně nemělo bavit, hrozné prostředí atd.. Ale mě to opravdu bavilo. Prostě každý se vyřádí na něčem jiném.

      Poslední dobou se hodně vyplatí číst ty krátké recenze uživatelů na Metacritic. Člověk si udělá, mnohem jasnější obrázek..
      • Herni dobu bych vubec nezohlednoval jako jo at autor recenze uvede zese da dohrat za tolik a tolik casu, ale takovej Dragon Age 1 s 60ti hodinama Q neustaleho se vraceni na stejna mista se neda srovnavat se strileckama po okraj nabusenyma akci a prostredim ketre vas zene neustale dal a dal a nikam se nevracite... to se neda srovnavat hra ma bej zabavna jesli tu zabavu natahnu na xx hodin nebo ji smrsknu na super intenzivbni zazitek do 8h je uplne jedno. Aspon u jedne hry clovek nestravi mladi a ma cas hrad dalsi je tolik her vzdyt to vetsinou clovek nema kdy hrat *1* Ja sem posledni dobou vdecny za kazdou hru co ji dohraju rychle *3*
        • Cajk
          "Ja sem posledni dobou vdecny za kazdou hru co ji dohraju rychle" - komentář mluví sám za sebe - klasickej spotřební hráč, je vás už malá armáda
          • fallout
            takové řeči obdivuju... úplně tě vidím jak přijdeš do prodejny s hrama a říkáš ,,prosím vás nějakou hru za 999kč... ale hrozně moc vás prosííím, ať je krátká a mám ji co nejrychleji dohranou,, *1* *1*
        • fallout
          Já nechci aby akční hra dosahovala herní doby některých rpg her... kdysi bývalo běžně zvykem, že i akcemi a nápady nabušená akční hra trvala zhruba 20 hodin. Dneska...? 10-12 hodin je max... a já říkám, že to je málo... proto bych délku single-playeru hodnotil. 20 a více hodin bod navíc... pod 20 hodin, automaticky bod dolů...
          • Falloutek:
            Clovece... nemyslim : D Ale samozrejme me neprekvapuje, ze jsi schopnej se ohanet nejakyma "pluskama" : D
            Jindy zase samozrejme rikas, jak jsou vsichni lidi "blby ovce", apod., ale co, ze? Jde preci o to, co se zrovna hodi do kapsy...
            Kdybys pravdu mel, tak bys ukazal tu souvislou smrst dvacetihodinovejch fpsek - na tu se fakt tesim : D
            • Ne - na tohle textovy formy komunikace asi nestacej : D
              Ja se ti tady celou dobu takovym kriplikovskym zpusobem vysmivam, a tvoje socialne-ctenarske schopnosti z toho vyctou, ze jsem pred prasknutim cevky : D Mam tam nekde treba vykricnik, capslock, sprostarny, nebo cokoli, co by zdravymu cloveku napovidalo o vysokym tlaku pisatele? Ne - hadam ze si do myho textu jen promitas vlastni dusicku.
              No ale dobre - k veci.
              Jak uz jsem psal - taky mam k dispozici jen pismenka pod nickem fallout, takze jsem si to s tema ovcema treba priradil spatne. To jsem jen uvadel jako rozpor k tomu tvymu vytahovani pluskama u tvych postu : D
              Vzhledem k tomu, jak jsou ale mnohy tvoje komentare povysenecky vuci "tupejm stadum konzumentu", to podle me ale az tak mimo neni.
              To je jedno - slavnostne se ti omlouvam za nepodlozene narknuti, a pokorne ocekavam dvacetihodinove strilecky - neco vyzivnyho bych si dal...
            • fallout
              Crooku Crooku, nerozčiluj se praskne ti cévka a to bych opravdu nerad. :) Já bych si tě nevšímal, ale ty tady píšeš o nějakých mých příspěvcích... a já říkám, že si buď hloupoučkej a nemůžeš za to, nebo si mě s někým pleteš, nebo si vymýšlíš. Ukaž mi ty komentáře o kterých tady plácáš a já ti pak vypíšu seznam 20 hodinových single her... ;) ale v klidu prosímtě, dle tvých reakcí si pár vteřin před výbuchem spánkových žilek... :D
            • Eh... No poustet se do mist do kterejch to smerujes fakt nepotrebuju.
              Svych (debilnich) nazoru mam spoustu, ale jsem rad ze mas starost. Od nekoho, kdo kudy chodi, prska ohrany papouskarny typu "Joooo... To byly driv casy" to pobavi o to vic : D

              Nicmene rad se s tebou shodnu na tom, ze de bil jsem tady ja, az mi ukazes ty zastupy dvacetihodinovejch strilecek, truhlicku.
              Zatim jsi akorat ukazal jak se dovedes vyhybat odpovedi hloupym domyslenim o moji osobe, kterou asi tak skvele znas. (Ja s tema ovcema narazel na tvy komentare jinde, kde s oblibou razis tu pseudohardcore osvetu o debilizaci her, ale asi jsem nemohl cekat, ze se zamyslis trochu hloub. Na druhou stranu ja to z toho co muzu o tvych motivacich vedet mozna spojil chybne - v takovym pripade na to zapomen. Kazdopadne prosim o ty FPSka. Pusu poslu pak)
            • fallout
              Crook: já sem sice o nikom, že jsou blbé ovce neříkal, asi máš nějaký komplex a nevíš kudy kam tak si vymíšlíš... :) ale to mě u tebe nepřekvapuje. :D četl sem pár tvých komentářů a zjistil sem, že se sám na nějaký názor nevzmůžeš, tvojí doménou jsou akorát přihlouplé připomínky, ale to ty asi dobře víš... ;)
            • Tak ja uz snad jen tu kavicku.
          • Vzhledem k tomu ze doba se podle me hodne zmenila a to uz jen tak ze dnes potrebujes minimalne 10x vic lidi aby ti vymdelovalo, ozvucilo, oefektovalo, naanimovalo a natexturovalo to co v dobe kdy 20h pro FPS byl standard tak si myslim ze jsem trochu mimo. Navic ne kazda FPS hra je zamerena jen na singl player coz je dalsi aspekt ktery jsi zapomel malicko zminit a ktery jediny dokaze herni dobu poradne natahnout.
            • fallout
              Crook: na rozdíl od tebe s kolegou většinou všichni souhlasí... takže na tom asi něco bude nemyslíš? *3*
            • 20h pro FPS hlavne standard nikdy nebyl. I kdyby jich tady kolega s doktoratem na vsechno (jak jsem si uz mnohokrat vsiml : D) par takhle dlouhejch vyjmenoval, porad to nestanovuje STANDARD.
              To jsou zase ty duchodcovsky "zlaty komunisti" *7*
              (Teda ... Jo - fps jsou posledni dobou hrozne kratky, ale to neznamena, ze musej lidi v diskusich mluvit jak ko**ti. Argumentovat prosim podlozene. To chci ale po nekterych moc)
            • Tos ale pri nejmensim mel psat protoze to se do hodnoceni her vetsinou pocita taky. Navic ja toho psal mnohem vic nez jen to o multiplayeru (to byl spis jen takovy dodatek ke konci) ale chapu ze na to ostatni uz se ti tezko reaguje. Chytraku.
            • fallout
              Já sem mluvil o single-playeru chytráku, až budu chtít zmínit multiplayer tak si buď jistý, že se o něm zmíním...
            • Minusy umi dat kazdej ale trochu se nad problemem zamyslet alespon s minimalni objektivitou to uz da jak to tak vidim prace o neco vic...
          • Ok a tim sis snizil veskery hodnoceni FPS her o bod.. Takze max se automaticky stava 9/10. Smart move.
            • fallout
              přesně...
    • Opet se dostavame k tomu, jak jsou lidi zaujaty.. Vyberes si nejakou hru, kterou mermomoci chces hajit a podle tebe by mela dostat 10 bodu, pak je tu hra, u ktery si proste reknes, ze to je blbost a mozna si ji ani nezahrajes, ale proste ji budes hanit.
      Hlavne ze za to muzou recenzenti...
    • Zaklinac 2 byl sice fajn ale ze by stal za takovej hajp? Po vydani to roznodne nebyl etalon zabavnosti a nevyvazenost souboju jdouci ruku v ruce s uplne minimalni rozmanitosti nepratel, obtezujicim konzoloidnim ovladanim, nejblbejsim inventarem roku a celkovou zabugovanosti. Herni doba taky nebyla nijak zazracna i kdyz mel clovek moznost zkusit jit jinou pribehovou cestou tak to zase takova pecka stejne nebyla. Prestante uz mi prosim predhazovat toho zaklinace fakt na to zacinam bejt alergickej.
  • FEAR 3 môj názor na tuto hru je nasledovný . Očakávania od hry u mňa boli velké pretože 1 bola skvela na ten vek s grafikou a psychical enginom dodávala hre niečo viac .. Po inštalacii a spustení hry ma hned sklamalo menu príliš moc jednoduche po nastaveni všeho na ultra high & high a nasledne spustení hry prišla facka hra ma absolutne nezaujala slaba grafika ! slaby engine a uz vôbec nie hororove nikde som sa nenaplašil po 20 min hrania som to vymazal sklamalomato a hru od tvorcou urcite nepodporim moj nazor na FEAR je ze 1 bola skvela 2.3 nudne a neustale jenom jedno strilet , strilet, hra vypada jak z roku vydani doom3 na PC tam bola lepsia grafika no nic a hodnoteni 8 je moc good moje je 5 ....... *9*
    • Ataker
      v původním F.E.A.R. se nestřílelo nebo co?
      • no určitě tam nebyl neomezenej respawn nepřátel po překročení neviditelný zdi jak psal kolega níže
        • Ocelot23
          Nic takovýho tam ale neni
          • Anarcha
            Mám za to jestli dotyčný nehraje beta verzi , protože v té něco takového snad i bylo , ale v plné verzi to jak říkáš opravdu není hru jsem dohrál a tohle jsem tam fakt neměl.No ještě je tu jedna možnost a to sice , že si dotyčný plete pojmi z dojmi a má na mysli vojáky co tam teleportují ostatní dokud je nesejmete to potom jo.
  • Já hru nehrál ale zajímalo by mě kolik těch chytráků tady na diskuzi ji hrálo nebo se prostě jen rozhodli že když nadávali na hru před tím než vyšla tak by teď bylo divné přestat i kdybi byla sebelepší a radši nadávají pořád. Jak říkám navím jaká hra je ale jestli je coop tak dobrej jak tvrdí recenze tak s nákupem nemůžu šlápnout vedle
    • Cajk
      tak se sám ujisti že děláš dobrej nákup a hodně zdaru.
    • no ja byl zrovna jeden z těch co hru před vydáním bránil :-( teď toho lituji.
      Ale neviditelný zdi s který po překročení ukončí neomezenej respawn nepřátel je hnus (a to se na to u CoD nadávalo) - Použil bych tu větu kterou někteří u DNF. Kdyby nebylo v názvu FEAR tak by po hře neštěkl pes.
      R.I.P. FEAR
      • Ocelot23
        Neviditelý zdi s respwanem nepřátel ve FEARU nejsou jen tam jde na tebe více vojáků a ty si pak myslíš ,že musíš někam jít aby to přestalo...to je rodzíl
  • Hej, oni su tu niektori ako moja 3. ročna dcerka ked pozera Snehulienku-
    pride strašidelna scena a Lucia beži do izby s vykrikom: Vypni tooo,
    tak to vypnem, však nemusi stale kukať do bedni...a o 5 min pride so slovami:
    Prečo si to vypol ? Vôbec som sa nebala ! :D
    Zatial hram hodinku ale prvy dojem-velmi dobry
    -grafika je sice ina ako predtym, to bude ty enginom, ale pôsobi dôverihodnym dojmom, proste mam pocit že všetko vizera tak ako ma, hra tienov, pekne farby, atmosfera sa da krajať.
    Hratelne dosť naročne-mam to na normale, ale čo stvaraju protivnici...môžem zapnuť bullet time, ale nie som B-čko, len v najnutnejšom pripade :D.
  • hodnocení 8 je v recenzi zřejmě kvůli Co-op módu a MP, který autor vychválil za jeho originalitu. Zdá se však, že to tu nikomu nedošlo...jenom neustále kritizujete singleplayer, protože je to ta nejhorší složka hry, ale sami nemáte možnost si ten Co-op zahrát...možná byste se nad sebou mohli trochu zamyslet, ovce.
  • Dohrate ... 4 hod herna doba WTF?!

    DNF - sklamanie
    F.E.A.R - sklamanie

    Serious Sam 3 - prosim ta nesklam nas aspon ty!!
    • Ocelot23
      4 hodiny? A to byl Speedrun ne? :D To jsou přesně ty lidi co si daj nejnižší obtížnost a jedou: tatatata-head shot tatatata-head shot ... o tom FEAR neni..tam si máš vzít brokádu a ve SlowMo si k nim dojít ustřelit končetinu a koukat jak jedna z nejhezčích fyzik(krom FEARA 2) dokončuje dílo zkázy.
      Dohrál jsem to za 7 což je dneska u First person stříleček skoro nadprůměr(bohužel)
      • Hral som to na normal a presiel som to skor ako som si stihol zacat hru uzivat.

        Speedrun? No - mozem to prejst aj rychlejsie, ale hrat to odznovu sa mi ani nechce, kedze to nema ten "play again" efekt.
  • -
  • _

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit