Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • I desired to thank you for this exceptional read!! I absolutely enjoyed every single small little bit of it.
    http://graniettafelblad.nl
  • Zdravím, právě jsem dohrál Fallout 1.5: Ressurection
    neskutečná práce chlapi, nedokážu si představit jak jste se museli nadřít. Možná ani radši nechci.
    Připoměl jsem si krásné staré časy fallouta. Hru jsem zkoušel dohrát různými způsoby násilně, nenásilně i vědecky :). Mysleli jste opravdu na všechno. Úžasné úkolové mise od vrahů, pedofilů, feťáku a prostitutek až po gangy, mutanty a vojáky. Kolikrát jsem nevěděl pro koho pracovat, kdo lže a kdo ne...
    Doufám, že se patch brzy rozroste po světě a ressurection team sklidí co největší zasloužený úspěch.
  • No má z tohoto projektu dobrý pocit , žeru to přesně stejně jako tenkrát F2, povedené,nápadité,vtipné, před tvůrci smekám :) Je to krásná vzpomínka na staré herní časy :D
  • Tato hra jen dokazuje, jaká je Bethesda banda posraných amatérů
    • Bethesdě dávno všichni něčeho schopní lidi utekli za lepším.
      • Tam nikdy žádní takoví nebyli
        • byli, ale to si lital jeste tatovi v koulich *5*
  • Úžasná hra, mám už nahraných třicet hodin a ještě nekončím. Za hodnou postavu, za zlou postavu, různé zbraně, kombinace příběhových stran atd. Tahle hra má opravdu co nabídnout. Místy si říkám, že škoda, že nebyl původní F2 taky takhle propracovaný. Rozsahem sice menší, ale atmosférou hutnější.

    Jenom s autorem recenze asi nesouhlasím s tou karmou, asi jsem zbaběle za dobráka od kosti, ale při každém průchodu mi karma leze nahoru jak zběsilá. Možná je to herním stylem. Poučení v Ressu je nicméně jednoduché - člověk může být dobrý a všem pomáhat, ale bude ho to stát, a ne málo.
    Taková zajímavá životní lekce.
  • Dotaz. Mam Fallout 2 Steam verzi s nainstalovanou cestinou,a pri spusteni mi blbnulo video(ala negativ). Zmenou nastaveni ddraw souboru se to zlepsilo,ale zase mi nejdou titulky ve videich a video taky neni stoprocentni. Nechava po sobe body na obrazovce.
    Naisntaloval jsem tedy high res patch,ktery krasne funguje vcetne titulku ve videu,ale video samotne se pro zmenu zobrazuje velmi rozmazane ,zmensene a navic nekolikrat na jedne obrazovce. Uz nevim co s tim. Mam win7 a zduraznuji ze se bavim Fallout 2 zakladni hre,ne o ress modu,ktery bezi v poradku
    • smejki
      prdni dotaz semka. Někdo ti píchne
      http://forum.madbrahmin.cz/viewforum.php?f=7
      jinak čuju, že meducína na tohle je sfall
      • To bylo prvni co me napadlo. Ale nedari se mi dokoncit registraci. Porad mi to pise ze heslo nebsahuje pozadovane znaky. Zkousel jsem ruzne varianty a pak jsem to vzdal. *2*
        • maly+velky pismeno+cislo+specialni znak, co vic by tam mohli chtit
    • Teď si nedělám srandu, ale stejný problém byl i u mě. Kupodivu to vyřešilo otevření Win okna s nastavením rozlišení. Snad to pomůže i tobě.
      http://steamcommunity.com/app/38410/discussions/0/882959061481065369/?l=czech
      • Dik za snahu,ale nepomohlo.
        Ruznym hranim si s nastavenim grafiky se mi podarilo jen dosahnout dalsiho nezadouciho ''efektu'' u videa. Me osobne by to vubec netrapilo,ja ty videa znam pomalu nazpamet(pri hrani Falloutu pred xxx lety jsem se vlastne naucil anglicky),ale je to darek pro otce a ten je Falloutem nepolibeny *2*
  • Jednoznacne odporucam. Pribeh je paradny, questy su napadite a clovek niekedy zaboha nevie, ku ktorej strane sa pridat. A casto to vypali uplne inak ako by ste cakali. Po odohrati mozem tvrdit, ze je to vlastne novy plnohodnotny Fallout na engine F2. Dakujem za skvelu pracu. Vobec tento projekt nepovazujem za zastaraly, out a podobne .... F1,2 boli vo svojej dobe skutocne skvosty. Ale ono su to skvosty aj teraz! Skoda, ze dnesne hry sa snazia byt o ultra grafike a mega efektoch. Mozno sa niekoho dotknem ale pride mi to ako zabava pre slaboduchych. Minimalna volnost a nalinkovane vedenie za rucicku. Je smutne, ze vacsina ludi nehlada kvalitny obsah, ale pozera len na grafiku. A pre tu "mensinu" nebudu hry s kvalitnym obsahom nikdy out a zastarale!
    btw: dohral som to za relativne kladneho hrdinu *5*
  • Grandhalf
    Tak to je hodně hustý... Velice vám děkuju pánové na games.cz že jsem se dozvěděl o tomhle modu, obrovsky děkuju autorům a hned jak přijdu domů z práce vytáhnu to brutálně poškrábaný Fallout 2 CD a stahuju mod. Konečně zase bude co hrát. Vůbec jsem nedoufal že ještě někdy něco podobnýho spatří světlo světa. Jen tak mimochodem, zdá se to jenom mě nebo v tom článku je dost velikej spoiler na příběh? Teď mě to docela hodně mrzí že jsem to tam vyčetl *13*.
  • kaermorhen
    Děkuji celému týmu za dokončení a přeji dobré ohlasy i ze zahraničí. Opravdu jste udělali skvělé dílo! Máte být na co pyšní. *3* První postavu jsem zvolil akční, takže hodně střelby a postrach pustiny. Druhou postavu mám velmi výmluvnou a charismatickou, tak se hned ukáže propracovanost a zábavnost celého příběhu. Společníci jsou také výborní. Ještě jednou díky.
  • Ja som pra krat skusal si zahrat fallout 1 ale nikdy ma to nejako nebavilo a hned som to vypol. Bolo to tym ze ja som skor maniak do Jagged Alliance 2 a fallout ma moc neoslovil. Ale skusim to este raz bud Fallout 1 alebo tento 1.5
    • Tak to zkus Fallout Tactics. To by tě mohlo zaujmout.
    • Mal som zo zaciatku rovnaky pocit. Musis tomu dat viac casu, rucim ti ze neolutujes. JA2 je TB strategia, Fallout RPG, obe su to skvele hry.
    • Je fakt, že JA2 má mnohem zábavnější souboje, ale Fallout má zase lepší příběh a celkový herní svět... Obě hry jsou každopádně klenoty
    • Musi te bavit i cist, ne jen hrat. Ale jestli jsi taktickej maniak, tak ve falloutu holt rozhodne nejsou takovy moznosti jako v JA.
      • v ja ale zase nikoho nerozmaznes sledgehammerem *5*
        • Nebo se nenechas ojet Zackem a nenavstivis Chuckuv obchod *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit