Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pche... nejsou tam žádné hroutící se mrakodrapy a jde tam umřít. Nic pro mě *7*
    • Toto radsej ani nepis, lebo ak by to nebodaj zahliadli tvorcovia BF4 alebo noveho COD, tak by by ich zrejme rovno na fleku trafil slak... A co potom? Co by sme si bez nich pocali? Hruuuuuuuuza. Priam Apokalypsa vesmirnych rozmerov!!! *1*.
      Nech vstetci z nich zhniju v pekle, my tu mame nove Fallout dielo!!! Kraaaaaaaaaaaaaaasa!!! *14*
  • zdenek.sipek
    10/10
  • Tato hra jen dokazuje, jaká je Bethesda banda posraných amatérů
    • Bethesdě dávno všichni něčeho schopní lidi utekli za lepším.
      • Tam nikdy žádní takoví nebyli
        • byli, ale to si lital jeste tatovi v koulich *5*
  • připiš tam hodnoceni,dělej *15*
    • PravyMonty
      Tak vysoké číslo na té stupnici nemají.
  • Ještě jednou díky za senzační práci. Ať se překlad do angličtiny a opravné patche povedou a mód ať je hodnocen jen v superlativech. Mám do vydání Falloutu 4 co dělat :)
  • Jupiiii! Konecne niekto vypocul aj nas.... aehm.... "odrastenejsich" hracov *3* a zase raz tu mame viac ci menej plnohodnotne Fallout dielo v starom dobrom iso 3D pohlade...
    Oooooobrovska vdaka a respekt pred autormi!!! *1*
  • Ja treba 3x rozehral Fallout 1 a nikdy nedohral. Ale i tak na to rad vzpominam :)
    Pak uz sem zkusil jen Fallout new vegas a to je taky supr hra. Ale taky sem ji nedohral.
    Moc toho nedohraju no...
  • Enclaw
    Mě se tato modifikace rozhodně líbí. Je pro mě důstojným pokračovatelem hratelnosti kterou měl Fallout 1 a která byla rozvinuta ve Falloutu 2. Obzvlášť se mi líbí že začínáte jako nula bez ničeho, postupněse musíte vypracovat a ze začátku je hra příjemně obtížná. Příběh je docela fajn, zatím jsem někde v polovině a rád se v dlouhých zimních večerech vracím do světa Falloutu. Díky tvůrcům, za to že tuto modifikaci vytvořili zdarma a ve svém volném čase *3*
  • No má z tohoto projektu dobrý pocit , žeru to přesně stejně jako tenkrát F2, povedené,nápadité,vtipné, před tvůrci smekám :) Je to krásná vzpomínka na staré herní časy :D
  • Jednoznacne odporucam. Pribeh je paradny, questy su napadite a clovek niekedy zaboha nevie, ku ktorej strane sa pridat. A casto to vypali uplne inak ako by ste cakali. Po odohrati mozem tvrdit, ze je to vlastne novy plnohodnotny Fallout na engine F2. Dakujem za skvelu pracu. Vobec tento projekt nepovazujem za zastaraly, out a podobne .... F1,2 boli vo svojej dobe skutocne skvosty. Ale ono su to skvosty aj teraz! Skoda, ze dnesne hry sa snazia byt o ultra grafike a mega efektoch. Mozno sa niekoho dotknem ale pride mi to ako zabava pre slaboduchych. Minimalna volnost a nalinkovane vedenie za rucicku. Je smutne, ze vacsina ludi nehlada kvalitny obsah, ale pozera len na grafiku. A pre tu "mensinu" nebudu hry s kvalitnym obsahom nikdy out a zastarale!
    btw: dohral som to za relativne kladneho hrdinu *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit