Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Konečně :) Musím se přiznat, že jsem na Ress v poslední době zapomněl, takže je paráda, že vychází a že mi to bylo touto recenzí připomentu. Času moc bohužel nemám, ale na toto si jej určitě nějak udělám :D
    • *připomenuto
  • Neni čislo, nečtu recenzi
    • taky me to nebavi :D
    • mdkGT
      Alespon nevykoukas pismenka.
  • OK. Už v půlce jsem byl natolik zhnusen autorem, že jsem nechtěl pokračovat ve čtení... Už nemám ve zvyku se k těmto věcem moc vyjadřovat. Bohužel jsem to dočetl. Za mých 20let působení v herním průmyslu jsem snad ještě nezažil větší s prominutím "spatlaninu vydávající se za článek" než dnes. Autor jak elegantně nazván "zdroj: Vlastní" asi nikdy nehrál původní série... Pokud ano, doufám a zároveň lituji, že zmíněný autor protrpěl mozkovou příhodu. Víte ono post-apo není o rozkvetlých květinách a o tom jak se konečně usmíříte s Vaší matkou, kterou jste chtěl v pubertě ojet(http://cs.wikipedia.org/wiki/Oidipovsk%C3%BD_komplex). Chápu, že mnoho lidí má mentální problémy, stejně jako Vy a potřebují si to něčím kompenzovat. Ale takto neobjektivní "recenzi"... To zůstává rozum stát. Zkuste si prosím jednou zahrát F1-F2 a potom se pokuste psát článek o něčem čemu už možná trochu porozumíte. A abych se vyjádřil na Vaší úrovni STFU or GTFO.
    • zdenek.sipek
      no musim opravdu říci, že recenze tedy nic moc... to ale neubírá na faktu, že hra je super
      • Hra 10/10 proto nechápu autora proč jí tak strhal. Jen proto, že zobrazuje to co zobrazovat má...
        • P3RS3CUToR
          každej je hold na něco jinýho. kdyby to psal oddanej fallout fanda tak by zas ostatní brblali ze engine vypada jak blitky na plátně. a že tam neni dubing a blab lablab l. no stress
  • Nevim, proc bych mel hrat dvourozmerny Fallout Resurrection, kdyz si muzu zahrat Fallout 3 a zaroven i jednu z nejlepsich her vsech dob, ktera oba prvni dily strcila naprostym a zdrcujicim zpusobem do kapsy. Bohaty svet, atmosfera, hudba, vsechno neuveritelne zabavne a i ted po nekolika letech je stale proc Fallout 3 hrat. Naopak tahle dvourozmerna nostalgie pusobi jak pest na oko, ta grafika je proste k ubliti, desing hry uz dekady nefunguje a ty tuny textu uz nikoho cist zkratka nebavi. Fallout 2 byl ve sve dobe genialni a uzasne dilo, ale zestarlo a zemrelo. Toto je znicujici pravda, kterou si musite pripustit. I vzhledem k Falloutu 4, jehoz oznameni je jiz za rohem.
    • Nějak jsem tě nejspíš nepochopil ...píšeš o tom, že Fallout 2 je mrtev pod člankem, který pojednává o novém masivním modu do Fallout 2?
    • Na Fallout NV jsi nějak zapomněl nebo o něm ani nevíš trolle, jinak bys F3 tak nevychvaloval.
    • P3RS3CUToR
      no lol, tahle diskuze je jako lexikon vtipu
    • 13 let??
  • co je tohle za recenzi?! žádám novou recenzi od jineho autora. kdo souhlasi at da +
    • jo tak vam se tahle recenze libi? to nemate moc vysoke naroky na recenzi fakt ze ne
    • P3RS3CUToR
      + *3* sis nemyslil vážne asi ne? :D
  • Ke každému příspěvku prosím uvést věk. Děkuji, Roy (26) *2*
    • a co te to zajyma seš debyl *6* *6* *11* *12* (9 a pul)
    • Moander
      A hodnotu IQ a scan obcanky. Fotka pritelkyne ve spodnim pradle (nebo bez) nutna neni.
  • I desired to thank you for this exceptional read!! I absolutely enjoyed every single small little bit of it.
    http://graniettafelblad.nl
  • Fallouty miluji, bohužel dnes se už nevrátím k nainstalování 2ky a ressu ač bych strašně rád. jak tady někdo napsal že fallout je mrtvej .. no u mě je i to cédo z Levelu kdy ho dali k číslu zdarma je již za tu dobu nečitelný :-/ .
    Upřímě, více slávy by kluci dosáhli, kdyby tento produkt v pasovali do posledních falloutů. Mraky dnešních pařánků v době kdy jednička vyšla nebyli nasvětě.
    • Já ti nevim, za 15 let bys řikal to samý o FNV. A počítat s nějakým zrychlením je spíš fantasy než sci-fi.
  • kde je čislo ??
    • smejki
      jedno je např. v názvu
      • to tak odpovida hodnoceni
        • smejki
          http://www.youtube.com/watch?v=bcYppAs6ZdI
  • Skvělý počin! Tleskám. *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit