Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Omlouvám se, pokud nekde mezi 1k prispevky uz bylo...

    https://www.youtube.com/watch?v=gCYV8Y9Ywh8

    Clueless Gamer: "Fallout 4" - CONAN on TBS
    • kkING
      tak tohle muzu jen doporucit :-)
  • Je nepochybné, ze F4 je asi tak tisickrat lepsi hra nez nakej zaklinac3 alias geralt kotoulovič šedivák *12*
    • No no, nějaká propracovaná a logická hra dává na pr*el tvému oblíbenému Shitoutu 2, nezabij se.
  • Takže v podstatě, když si počkám na patch, tak potom s koupí neprohloupím?
    • Spis kdyz si pockas, az to bude za $2, jako ten skyrim, tak to bude dobra cena, vcetne tuny modu, ktery to daj do aspon castecne pouzitelnyho stavu.
    • Tak to se obavam ze to nikdo nezaruci.
    • Tilwaen
      Mám z toho podobný dojem. Je to prostě Skyrim 2.0 - všichni na hru remcají, ale ve výsledku v ní klidně strávíš až stovky hodin času. Na Vánoce by to mohlo být ideální.
      • Svätá pravda! Ak dáš vedľa seba nedokonalé a dokonalé, tak ľudia veľmi ľahko spoznajú ten rozdiel, ale ak im ukážeš len nedokonalé, budú spokojní. *3*
      • Ptáček mít pravdu!
        • Tilwaen
          Jako by to někdy bylo jinak.
  • homeles8
    Můžu tam fetovat = parádní hra ♥
    • Pokud mi skleroza slouzi, tak v puvodnich se dalo i sexovat, a bez gumicky chytit breberky.
    • To jsou u Falloutu novinky, co?
      • homeles8
        novinky ne, ale vždycky když to jde, tak si tím poseru život i ve hře a pak se hra změní jen na hledání ingrediencí nebo drog, protože potřebuju jenom drogy, jenom drogy! Z postavičky se stane hnusnej feťák co chce fetovat a na všechno ostatní kašle. To mě baví. Akorát si ještě musím postavit ten baráček, kde bych se válel zfetovanej v koutě. i když to bych moh spíš v nějaký tý random zbořenině, nebo na nějakým vrakovišti. Akorát škoda, že pomocníci nefetujou.
  • dneska jsem mel slabou chvilku a malem to koupil, pak jsem videl par videi s bugama a ted zas nevim
    • STAHNI si to zkus si to na chvilku a když se ti to bude libit tak to kup.
    • počkaj na GOTY :)
    • nekupuj :(
  • jinak co rikate na The Game Awards
    Podle oficiálního webu seznam nominovaných her sestavuje 32 mezinárodních médií (zatim je to takto)

    Rpg roku,Bloodborne/F4/P of eternity/Witcher 3

    Hra roku :Bloodborne/Fallout 4 /Metal Gear Solid 5 /Super Mario /The Witcher 3

    Vyvojar roku : Bethesda Game Studios /CD Projekt Red/From Software/Kojima Productions/Nintendo
    • tento rok bude tvrdej boj o hru roku

      https://www.youtube.com/watch?v=rvfPofGzqVM
      • :D
    • pekne matoucně jsi to napsal, ted si pulka lidi bude myslet ze F4 delal CDP:)
      • to je lepsi. jinak doufam ze to nebude mario maker :)
  • Ne panove, opravdu nevim co chcete vic. Zase jsem neco zaparil a co napsat do meho snad posledniho prispevku? Pribeh je genialni: jste v postapokaliptickem svete a poradte si s tim jak chcete :-) No jak si poradit? Kdyz je nouze vezme se dvouhlavnova brokovnice. Kdyz je vetsi nouze, pojisti to missile launcher hehe, no a kdyz je nejhur a chcete se citi jako king? Tak co takhle jedna nebo dve mini nuke z fatmana? :-) Co chcete vic??? Je to proste rezba. Najdete zde jak neco z Stalkera, tak neco z Metro 2033...
    • Jack1947
      Až na to že STALKER byl větší výzva. Souhlas a metro byl chudší příbuzný...
      • Kdyz jsem videl poprve Stalkera, tak jsem si rikal proboha co to je za hruzu :-) Asi neco jako hraci tady reaguji na Fallout. Rikal jsem si, co to je za hruznou grafiku, co ty zvuky kdyz strilim (prvni dil)? Pak jsem se od toho odprostil, vnoril se do krajiny a vsechny dily jednim dechem dohral. Byly tam lepsi bitky - pusobilo to vice dospeleji mi prijde. Fallout je proti tomu takovy detsky
        • Jack1947
          Přesně viz ta grafika...
    • Co chci vic? Chci kvalitní RPG. Když budu chtít řežbu, zahraju si Painkillera.
    • Najdete zde jak neco z Stalkera, tak neco z Metro 2033... a nic moc z fallouta :D
  • Cus chtel jsem se zeptat parmenu co to hraji je nejaky mod na lepsi podani barev zbrani u ponku mam vse zelene+pip boy a hud...Chtel bych aby byly zbrane barevne..Zelena me pomalu zacina stvat...
    • pip a hud jde barevne zmenit v options, u power armoru jde menit kamuflaz, u zbrani asi ne. Skinu na zbrane delaji moderi plno, zkus nexus.
  • Tak jsem se před chvilkou přihlásil na gog a nainstaloval F1 a F2, když je zítra ten svátek a nebudu mít co dělat. x)
  • Todd and the sweet little lies

    https://www.youtube.com/watch?v=yvGXCisAaR4&feature=youtu.be
    https://www.youtube.com/watch?v=B7trmEmI5Js

    Todd to proste umi *1*
    • když nekomu stoji za to natáčet takovyhle videa, tak Todd bude hodne slavnej clovek:)
      • Je to takový Zdeněk Troška herního průmyslu.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit