Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pojdmě dát tisícovku: Fallout 4 > Witcher 3 s obrovskou rezervou...
    • Jop, to víš, no, dnes je prostě víc CoD a Shitworks usmrkanců, než hráčů normálních her. Z obtížnosti a propracovaného systému Zaklínače 3 by se asi zbláznili.
  • Problém není hra, ale hráči. Jmenuje se to Fallout a tak by to měla být isometrická adventura, jinak je to špatně. Proč ? Tohle je RPG střílečka ze světa Falloutu a je udělaná celkem dobře. Grafika i na nejhorší nastavení vypadá výborně (možná jim to nastavaní nefunguje) Zatím jedu linii Minutemanů a je to fajn. Questy celkem povedené, zaplavená vodárna, třeba. Hra na pár desítek hodin pobaví. 7 je ok, 8 by to klidně sneslo.
    • Herní systém je ten poslední problém. Fallout byl pro mě skvělý díky neskutečně propracovanému světu, spoustě různých řešení questů a velmi uvěřitelným a charakteristickým NPC. Všechno ostatní byl pro mě jen bonus. Fallouty od Bethesdy nic z toho nemají, tam svět nedává smysl, questy jsou černobílé a NPC nudné. Možná to má lepší herní systém (na dnešní poměry) a lepší grafiku, ale tím to u mě nezaboduje. Jestli je to 2D izo nebo 3D fps je mi šuma fuk, mně tam prostě chybí ta propracovanost, která naštěstí byla aspoň v New Vegas.
  • KKking- stačí se přiblížit ke stěně nebo ke sloupu a automaticky má hráč možnosat se zpoza ní vyklonit.
  • kkING
    po xx odehranych hodinach je to zatim nejzabavnejsi hra z novych falloutu. crafteni a vlastne kompletni system "recyklace" odpadu a managmentu osady dava prozkoumavani sveta a prolezani kazde ruiny daleko vetsi vyznam. AI bych rekl funguje vyborne, nepratele se schovavaji do krytu a vyklaneji se (zatim jsem naprisel na to zda muze i hrac a docela bych uvital radu pokud to jde :D ) utoci z vice stran. u tezsich souboju pak docela pomahaji i "drogy". u obtiznosti survival mi pak schazi nutnost neco snist a obcas spat a leceni tezsich zraneni pomoci stimpacku taky pusobi zvlastne. questy, pribeh a svet pak trpi nemoci vetsiny novejsich "open world" rpg, kdy na vzdalenosti dvou vesnic mate ve hre cele mesto a spoustu veci kolem a jako celek to pak vypada nedomyslene
  • Pak ,ze hra neni popularni...je to sranda jaky udelala rozruch a vsude se o ni mluvi a tady skoro 1t komentaru..To nemel ani desitkovy W3 *1*
    • No ona je popularni v tom jak se rozchazi dva tabory.Srdcari a zacatacnici v jak bych to rekl v oboru.To je duvod proc toho je tady tolik.My srdcari jsem zklamani ze to proste Fallout neni ani za mak to at se na me nikdo nezlobi.To co udelala Bethesda z teto znacky je opravdu velikym zklamanim.To ze se toho prodalo tolik......no oni vlastne ani do sveta pred tim nerekli ze to vlastne je od zacatku jina hra a ze maji dialogy jen 4 moznosti o interface jak je priserny to taky nikde neukazali a pribeh a postavi jsou Vam ve finale lhostejne to taky z promo vidiei neuvidite.Takze i srdcari si mysleli ze to bude snad dobra hra.Bohuzel pro srdcare to byla podpasovka a opravdu hype a reklama dela divy.No a pak je tu tabor ktery haji hru protoze Fallout svet navstivili treba poprve a nebo se jim libil F3 a NV ci to hraji proste ze je to hra a hrat se to da a az to dohraji tak si ani na to nevzpomenou
      • A nepriznaji to na nepriznaji
        • Ale v NV zase vrátili logiku a atmosféru původních Falloutů, i když jim na to Bethesda dala zastaralý engine (určitě protože nechtěli aby to Obsidian udělal lépe než oni...). Ale oni zase udělali moderní Shitout kravinu. Vsaď se, že v příštím díle bude autoheal.
      • .....pribeh a postavy...
  • Jack1947
    947 komentářů lool to je síla ale dalo se to celkem čekat... tak co dotáhneme na 100 důvodů proč Vávra nemá rád Skyrim nebo ne? Be hyped! *5*
  • tady té hře dáte 7 z 10 a sračce jako je ac syndicate 8 hele vzpamatujte se
    • Dle chuti kazdeho soudruha.Kazdy ma rad neco.Nekdo vdolky jiny holky. Fanousci davaji 6 z 10 novacci ci ti co to prekousnou ze to neni fallout davaji treba 9 z 10
      • Ja sem fanousek Fallotu 1 a 2 a Falloutu 4 bych dal klidne 9 uz po osmi hodinach je to pro me suverene nejlepsi hra tohodle roku,a serii Fallout rozhodne ostudu nedela.
        • Ja som tiež fanúšik Fallout franšízy, no práve toto štvrté pokračovanie robí tak trochu hanbu aj tretiemu Falloutu a aj New Vegas. *9*
    • Thorleif_cz
      Se vzpamatuj ty lobomotohomo, jsou to hry z jinýho žánru. Neporovnávej hruška s jabkama. Voe. A sedmička padne jak ulitá, tím udělali kluci z games velkou radost.
    • AC jsem nehral ale ta 7 pro F4 je tak akorat
  • Krásný jak se autor uměl rozepsat nad takovym nic.. Naštěstí jsem to ani nečetl, já dám vždy minutu nad komentářema, zjistim jaká hra je, a ještě se k tomu dobře pobavim *1*
    • Od toho se taky odvíjí kvalita tvých příspěvků
    • Tilwaen
      Náhodou, tohle je zrovna dobře odvedená recenze. Jestli máš nervy na to, abys zde (nebo obecně v kterékoliv místní diskuzi) hledal kvalitní netrollovací a nehejtovací komentáře, které hru dobře vystihnou, tak klobouk dolů.
      • Chim
        Stačí když si přečte moje komentáře. Co příspěvek, to perla. Hned bude vědět, za co tahle hra stojí. A to jsem tuhle hru dokonce ani nehrál...
  • https://www.youtube.com/watch?v=QN1GahqglVk
  • Já sem fanoušek jak F3 tak i NV a musim říct, že mě Fallout 4 baví :) grafika mi přijde dobrá ale hlavní příběh opravdu trochu kolísá, možnosti dialogů sou opravdu hodně slabý, ale jinak sem spokojen :). Každopádně si dovolim vypíchnout něco z recenze, píšete něco o zbrani na zádech *1* zrovna to byla jedna z prvních věcí který sem si všimnul, že když schovám zbraň hl. hrdinovi zmizí a na zádech neni, snad to modeři opraví nebo třeba tvůrci rovnou.

    Ještě jedna věc: bug sem zatim měl za 12 hodin hraní jen jeden, když sem ghoulovi ustřelil ruce tak zůstali nehybně lítat ve vzduchu. Jinak nic.
    • Náhodou , mě dialogy přijdou lepší. Nejde už jako starších verzí prostě zkusit vše a něco z NPC vytáhnout, tady prostě vedu kontinuální rozhovor. A nevím jestli jste si všimli ale hodně reaguji i na blbé povzdychnutí či pláč dítěte na začátku a postavy maj mnoho dialogů i mimo rozhovory, stčí jen hodně vnímat co kolem vás postyvy dělají. Mě rozhovory potěšili i příběh a jeho návaznost. Musel jsem jen upustit od dogmatického křižování mapy a příběh najednou zapadá do sebe a často se prolínají (alespoň ten kolem syna)
    • protoze hrdina tam nema co delat, ma to byt in eyes, ale kvuli packovacum se musi zbytecne zabejvat panackem
      • Tak kvůli nim sou i ty volby dialogů tušim, šipka nahoru, dolu, doleva...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit