Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • tak ja to dneska balim vy homousci. DEATH to console kids. *6*
  • Co tu se děje.... *1*
    • Tits or it didnt happen. *15*
  • tak jsem prave mel quest kde jste museli vykostit tri baraky po sobe, pak vas chlapek odvedl do sklepa. tam byla zenska a tu nekdo znasilnoval, ale kdyz jsem tam vesel, tak mne pobidli at to delam, ja. Meli jste nekdo ten quest ?
    • ja jsem to mel, ale kdyz jsem dal ze nechci tak mne zabili hned.
  • nevite nekdo, jak se ziska minigun ? nejde mi to.
    • Zkus na něj kliknout
    • napřed musíš hru dohrát nejtěžší obtížnost jenom za pomoci pěstí a bez brnění , při nové hře se ti pak vygenerují 4 klíče, které u sebe mají bossové jednotlivých lokací, když je posbíráš, musíš je donest do sklepa v DC a porazit ultra mutanta, což nejtěžší boss ve hře, od toho získáš kartu kterou otevřeš tajné dveře ve Vaultu 211, aby tě to tam pustilo, musíš mít odemčené všechny perky a staty na max, pak odpovíš na jednoduchou hádanku a máš rotačák
      • nightborne
        Ještě se ale předtím musíš opatlat marmeládou a tancovat nahej za úplňku kolem pentagramu z růžových svící, vyfotit to a poslat Howardovi.

        A nebo si ten rotačák můžeš vzít z toho vertibirdu v úplně prvním questu.
    • tohle není casual Zaklínač, který je dělán i pro desetileté děti u PC na Moravě, tady to chce i trochu snahy.
  • zavrete uz vsichni drzky, voe. ja vas zabyju voe..
  • co to tady kuwa je za lidi ? delate si pudel ? kde je admin ? *8*
    • Dal raději výpověď. *2*
    • admin je jeden z nich
  • Presne. Nejkrasnejsi jsou bitky vsichni se vsema. To bylo treba i ve stalkerovi nebo gothicovi kdy bojuje fauna mezi sebou pripadne s npc a do toho hrac
    • ses chytrej jak polsky radio.
      • A ty zase nejsi vubec kreativnij, kdyz se sam nedokazes zabavit u nove hry od Bethesdy
  • takze mili panackove, jsem zdejsi admin diskusi, a hezky to ted promazu.
    • Promazat si můžeš maximálně své malé péro.
    • Já poprosím o smazání těch Zaklínač teploušků...
      • vsechno bude...
    • hlavne smaz ty teplousky s konzolema jo ?
      • zavri hubu
  • delO
    Hra selhala v hypu. Chtělo to masírku tři roky jako CDP u Glitchera 3. Ta hra měla od hráčů stovky 10/10 hned v první hodinu launche, tam kde se dovolovalo hodnotit předem, tak měla stovky 10/10 i tam.

    Bethesda se příště musí naučit hype vsugerovávat prostě déle a kvalitněji.
    • bethesda naopak v hypu exceluje, počty prodaných kusů jsou ohromné, stejně jako rozhořčení hráčů po prvních hodinách hraní...

      u Witchera se naopak o hype zjevně nejednalo, proto má na metacriticu téměř shodné hodnocení recenzentů i uživatelů ;)

      vím že to je k nas*ání, ale Witcher 3 je prostě super, zatím co Fallout 4 bohužel neni... end of the story...
    • chces DELO ? *10*
  • typicky tsicali prumer 7 pro vse, ste banda teplych zizal
    • jsou to homoklady. ma to mit 3/10.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit