Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • optimalizace je priserna
  • tak sem restatl konzoli, a ti pyco se my to kouslo znova, zase kuwa zajebana...... vi gadzove byly skurveeny dyskrymynace pyco neumite udelat hru ani do pyce pyco. vy pyce vypyceny, dete do pycy. Gadzove zabiju vas vsechni. *10* *10* *10* *10* *10* *10* *10* *10*
    • ti pyco kuwa ty si pycus tak vyhotd tu KOBZOLI
      • NEee, ja nemuzu ty gazdo neee, ta je myho brachy. Tak nepycuj.
    • ktera pycka mi dala mynus ? Chces umrit gadzo ? *10*
  • Naprosto oprávněné hodnocení tenhle "ŠIT" si nezaslouží ani pozornost jakou má... Jen protože to je Fallout, tak všem svrbí konečníky...
    • fallanga
      Označíš to za šit a potom řekneš, že 7 je zasloužené? Vždyť 7 je pořád nadprůměr. A tato hra rozhodně není ani průměr. Naštěstí, známka je jenom známka, důležitý je text.
      • Vzhledem k pozornosti jakou hra má a ohledně veřejné onan*e co to je za "nejlepší RPG všech dob" bych čekal víc..
      • text, ktery ve hre neni. sure boss. 1/10
        • fallanga
          Text recenze idiote.
  • Ano, mohli jsme pro vás vydat normální pokračování Falloutu, a krásné. Bohaté rozhovory, RPG skilly, optimalizace pro PC, moderní grafika, poutavý příběh, minimum bugů a potom nějaká ta vábnička pro nové hráče. Jenomže my jsme řekli NE! Žádné návnady a když problémy, tak pro všechny. V tomto vydání dostanou stávající i noví hráči Falloutu dárkem zklamání zdarma. Vaše Bethesda.
    • Tak nejak ten tvuj text nema stavu.
      • Možná si ho musíš přečíst vícekrát po sobě. Nejsi policajt? *1*
        • je to detatko.
          • I tak to je slaby.
            • tvoje pero je slaby.
      • ty jelito detsky, on pomerne zdatne paroduje reklamu na vf. ale tos byl jeste na houbach ty hovnousku.
        • To nic ale na tom nemeni. *3*
          • To meni, pac je videt ze jsi 5 letej fakan, co vi houno. tak zalez zpatky na strom a bez si hrat COD.
  • Super recenze a naprostý souhlas. Hra to není vůbec špatná a explorace je tím hlavním tahounem, člověk ovšem od něčeho s názvem Fallout čeká přecijen víc.
    Ovládání je (na PC poměry) příšerné, příběh neuvěřitelně mdlý, postavy nesympatické a ploché a svět černobílý... Karma systém je úplně pryč a humoru už také bohužel mnoho nepotkáte.
    Nadruhou stranu je ze střílení konečně požitek a svět je plný malých i velkých překvapení. Budovy do nichž lze vlézt jsou konečně veliké a pocit z prozkoumávání každého koutu je stále velice příjemný jako dřív. Crafting a úpravy všeho možného potěší.
    Hra roku to nebude, ale bavím se u toho každý den a stále mám co objevovat.
    Jinak 700 komentů? Vážně?? *15* No to abych si to tu prošel.
  • Ještě, že zítra je svátek. Tuhle diskusi musím přečíst v klidu. V práci brečím smíchy a vůbec se nesoustředím *1* Tahle diskuse je snad lepší jak ta hra xD
    • to si kur.
  • Takové zbytečné hádky, jestli je lepší W3 nebo F4. Obě tyto hry si můžou podat ruce a navzájem se přetáhnout konzolí po hlavě.
  • Jioka
    přes 700 komentářu ! :O
  • RedEagle
    Sa na tejto diskusii smejem az mi slzy tecu :))
  • Dobrá recenze, bál jsem se, že to bude další hodnocení 9-10/10 viz. světové recenze, ale autor asi nedostal dost zaplaceno a byl nucen psát objektivně, i když já bych šel spíš na 6,5/10. Ale pořád mnohem lepší RPG(!) než witcher 3.
    • tak našťastie to nevydával ubisoft to by bola 9 a na ďalší týždeň súťaž o tričko a 3 kľúče falloutu
    • 100 lidi 100 chuti, ale Vedmak 3 ma 21 704 kladnych recenzi na steam, 4 278 kladnych na meta, a celkovou meta 93...At uz vezmem recenze nebo hlas lidu tak je na tom vic nez dobre.
      Takze obecne vzato je lepsi, zatim...ale jasny, napises ze jsme vsici mimo, ze tyhle cisla nic neznamenaji a ty jsi borec. A kdyz se zeptam co me doporucis co je fakt dobry tak nic nenapises.
      Takle je to vzdy. Jsme hloupej fanboj i kdyz o me nic nevis.
      • Nepsal jsem lepší hra, ale RPG. Navíc s reklamní kampaní zaklínače měla hra zástupy fanatických fanoušků už před vydáním. Jako hra je fallout horší, ale RPG neni jen o příběhu, ne?
        • Ok, zkusim F4 a udelam si nazor rad sam...Jen jsem chtel poukazat na to ze dle dostupnych meritek - a jine nemame je Vicr jako hra velmi dobra, pak uz zustava jen vlastni zkusenost.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit