Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • bože, takový chujovinky tu dostavaj pomalu 10/10 a u tyhle hry si budete hrát na buhvico a date 7/10 jak kdejaký srágoře, fakt spatnej vtip, nemám slov ale mam chut se sem uz nevracet, tohle je fakt zlo... *11* *11* *11* *11* *12* *12* *12* *11* *11* *11*
    • nightborne
      Omlouvám se, ale pokud máš pocit, že tvá pointa nebude znít dostatečně úderně, pokud ji neokořeníš deseti smajlíky, je poněkud obtížné tě brát vážně.
    • Tak se zdar už se teda nevracej..:P
  • Koukám, že jsem se s Games.cz a Levelem po téhle mainstreamové recenzi názorově rozešel. Asi hold většina hráčů hraje jinou hru než já. Nu což, sbohem
    • Jack1947
      Díky takové trouby tu beztak nepotřebujeme " Dovolil si mít někdo z redakce jiný názor než já? ehm, sry ale s vámi končím *1* "
      • Ne. Jde o to, že už se po těch patnácti letech co čtu práci kluků z redakce až moc vzdaluji názorům a pojetí recenzí. Bohužel všeobecně oblíbený hejt na F4 to pro mě už zabil.
        • WalkingWad
          Hlavně za těch 15 let se vystřídalo několik redakcí, nevím jak na tiscali, tak dlouho snad games.cz ani neexistuje (nevím jistě), ale z Levelu si pamatuju X redakcí které se komplet obměnili.. jedno číslo byl šéfredaktorem dokonce mr. Bulíř myslím :)

          Jinak to, že se občas hodnocení nepotká,.. to se prostě stává, viz recenze na Wasteland II která byla snad nejhorší fail.. a jde se dál :)
          • Chim
            Recenze na Wasteland by nebyla fail, kdyby takto kritické byli všechny zdejší recenze.
      • bože ty si taky mistni vizitka
  • Fantasticka recenzia, autor vyborne zhodnotil klady aj zapory a s 60 nahranymi hodinami sa rad podpisem pod kazd odsek. Za seba by som iba vypichol necakane kvalitne napisane niektore hlavne postavy, napr. Deacon je totalny simpatak a vodca BoS zase archetyp "chlapa na spravnom mieste". Od Skyrimu rozhodne krok vpred, snad na tom Bethesda bude v buducnosti stavat.
  • Zrzzek
    Skvělá recenze. Sice dost dlouhá, ale velice informativní a čitelná.

    Z mého okolí si F4 koupilo hodně lidí. Tak jsem je trochu vyzpovídal a vcelku se shodli na tom, že v základě je to dobrá hra, ale tomu hypu, co byl okolo, výsledný produkt neodpovídá. Hlavně kvůli bugům a optimalizaci. A tak mě hned napadl Assassin's Creed Unity, v základě dobrá hra, kterou potopily bugy. A docela mě překvapilo že na metacritic AC Unity dostalo 70, zatímco F4 86...

    Pokud porovnám náplň obou her, Fallout vyjde jako vítěz. I přesto se mi zdá hodnocení 70-80 pro Fallout více odpovídající...
    • Popravde plne plne souhlasim s vetsinou recenzi na metacritics. Sam bych tomu dal mezi 8 a 9 / 10
    • To uzivatelske hodnoceni na Metacritic (6.1) je podle me velmi presne :) A optimalizace se s Unity neda vubec srovnavat, FPS mi padly jen u mest na 40, niz ne.
  • Ten příběh a rozhovory jsou opravdu ubohé. Viděl jsem let´s play prvních třech hodin a ...........upřímně nedávno jsem našel "knížku" kterou jsem napsal v osmi letech a dávala větší smysl než tahle demence. Hraju přes dvacet let, tohle už né. I z filcky se dá udělat dobrá hra, díky Obsidiane!
  • MGSV, Fallout 4 i Witcher 3 jsou naprosté propadáky. Metal Gear je dobrý bohužel to je na Metal Gear prostě málo.

    Je třeba čekat na Xenoblade Chronicles X, to je jistota...
    • maros.goc
      Xenoblade X bude bomba, ale tomuto roku vládne Geralt ;)
    • WalkingWad
      To by mě zajímalo, co je na W3 propadák, když nad tím přemýšlím, je to jedna z nejlepších her co jsem kdy hrál.. (hraju 15+ let..)
      • Propadak to urcite neni. Ale muzu rict, ze z myho pohledu jedno z nejvic precenovanych rpg. Kdyz nechces delat co mas, tak mi to moc nenabidlo. Bugy tam jsou take a na to ze to jedu na full, tak bozskou grafiku to zas nema (max velky textury a sem tam detailni modely).
    • Veskoslav
      Všechno je propadák je ty jsi letadlo a Jack bagr.
      • Jack1947
        Já myslel že letadlo si ty ale ted to vidím spíše na mistra vesmíru. *7*
        • Veskoslav
          Jacku. Neměl by jsi dělat domácí úkoly nebo tak něco? Nebo jsi opět další hru šlohnul, nehrál či máš nutkavou potřebu se vyjádřit i když se tě to netýká?
          • Jack1947
            To spíš ty, chválíš to pomalu až do nebes nebo aspon bráníš...

            ůkoly moc nemám a zejtra je volno i když stávám... co tam máš dál. No nic no asi půjdu hrát... pomalu. Ještě si musím upravit to fow a jiné blbosti... půjdu se do toho světa Falloutu ponořit. *4*
            • Veskoslav
              Jsi blbec? Já jsem se nic moc ke hře nevyjadřoval....Chápu, že tvé IQ na to nestačí...Ale přečti si to ještě jednou...
  • oktavius66
    Ta hra měla ze strany hráčů největší HYPE a po vydání má obrovský HATE *1* . Já právě předchozí díly nehrál, takže nemohu porovnávat se 4. Pro mě je svět Falloutu naprosto neprobádaný, takže jsem ze 4 dílu nadšený. No musím dohnat resty a zahrát si Fallout 3 a New Vegas. Vždy se mi na těch hrách něco líbilo, ale bál jsem se složitosti (perky, složité volby, obtížnost, problémy se zdravím kvůli radiaci atd.). Možná proto mi Fallout 4 vyhovuje víc- právě kvůli svému zjednodušení. Pokud to mám hodnotit jako začátečník ve Fallout sérii, tak bych dal pěkných 8,5/10. Jinak bych chtěl poprosit zdejší fandy této série: Proč si právě zahrát ostatní díly Falloutu oproti Fallout 4 ? Abych potom pochopil, co je tak špatného na 4. Díky za vaše rady a návrhy.
    • Hral jsem vsechny. Libi se mi to jako tobe ;-) bugu jsem nasel jen par (brahmina obcas na strese a redscorpion ve vzduchu). Jinak v poho. Temer po 40 hodinach si to nemohu vynachvalit.
      Trojka ma uplne stejne vypraveni pribehu (ktery ze zacatku vubec neresis), ale to se mi prave libi. Az se postupne zacnes norit do sveta hloubeji, tak jej resis vic.

      Jednicka a dvojkea e neco jineho. Ale bugy meli take a ze bych byl fanatik jak jini, to ne. Uz v jednicce se stacilo napechovat vecma proti radiaci a pri par savech se vydat primo k bratrstvu oceli a okrast je, nebo ke krateru. Ve dvojce jsi zacinal jako clen kmene a zas tak betelnej zacatek to nemelo. Zes nemohl dohrat nektere questy, driv to byla featura a hrac to bral jako soucast systemu oblibenosti, dnes je to bug. Kdybych mel dnes hrat jednicku a dvojku po vsech tech zboznych recech, tak to po chvilce vypnu.

      Ale shrnu li to. Libili se mi zatim vsechny. New Vegas a Tactics byli dle meho nejslabsi.
    • WalkingWad
      Blbý je, že pokud hraješ nejdříve Fallout 4, zahráním Fallout 3 a NV zjistíš, že jsou to ty samé hry s více méně stejným enginem, akorát s trochu lepším příběhem, questama, rozhovorama a RPG systémem..

      Faloout 1 a 2 je úplně někde jinde a to se nedá srovnat (kam si hrabe Bitner...)
    • Jack1947
      Vykašli se na F3/NV a jdi si radši zahrát STALKERA to je to pravé survival dobrodružství kdy pokud si nedáš pozor skapeš ani nevíš jak nejlépe asi tu Lost alphu kterou jsem se chystal hrát ale zatím nikdy k nín nedostal.

      F3/NV nebyl zlý ale furt je tam toho strachu o postavu atp málo, F4 je přizpůsobený více dětem a příležitostným hráčům aby senetrápily s tim že nějaká výbava se hledá hůže, že nemají dostatek munice a náhodou aby se nenakazily radiací... a neumřeli moc brzy *2*
      • Já třeba vůbec nehraju Fallout kvůli survivalu, spíš mě to otravuje. Hraju ho kvůli průzkumu prostředí a příběhu, stejně jako každé RPG. Boje a survival beru jen jako nutné zlo. Takže bych v porovnání s Falloutem určitě nedoporučil STALKERa. :D
        Z Falloutí série doporučuju nováčkovi jít sestupně: F4-FNV-F3-F2-F1...
      • oktavius66
        V sérii S.T.A.L.K.E.R. jsem dohrál Shadow of Chernobyl, Call of Pripyat a Clear Sky. To je hra, která představuje na vyšší obtížnost opravdu výzvu a mám takový pocit, že se to nedá na těžkou vůbec dohrát. Jednou jsem zkoušel tak ze srandy to spustit na těžkou obtížnost a nedostal jsem se ani přes prolog *1* .Lost Alphu jsem také nehrál. Mám to v plánu už velice dlouho, ale zapomněl jsem na to.
        • Jack1947
          Ok, já nedohrál ani jedno ale i tak mně prvni STALKER bavil... zaímavé je že jsem dohrál F3/Nv +DLC a nějak extra odvařený že by to ve mnšě něco zanechalo se říct fakt moc nedá.
          • Veskoslav
            Takže doporučuješ něco, co jsi nedohrál. Co se divím, klasický Jack.
      • Veskoslav
        Jacku...Stalker nemá s nukleární válkou absolutně nic společného....Nevím, proč mu doporučuješ zcela jinou sérii.
        • Jack1947
          Spíš něco podobného a dle mého víc zaměřeného na survival strach atp... pečlivé promýšlení postupu, kde se zasekávají a ničí zbraně... vesměs to z toho vychází... jinou sérii ani hru neznám. Protože není...
    • Veskoslav
      Fallout 1 a 2 kvůli příběhu, hernímu designu a vtipům, na které narazíš. Spousta věcí je tam pak osvětlená.
  • Sr_Lobo
    Pan Slavik ma ocividne koule jako boule! Jen tak dal, diky za recenzi, ktera se neboji nejit s davem.
  • Z mojeho pohledu to je dobra hra, zabavna. Nektere věci stoji za starou backoru, jako třeba pipboy, nektery textury jsou vazne hnus, a propady fps v nekterych interiérech jsou dost velke (bezi to hur nekde uvnitř nez venku). Ale jinak tomu zatím nemam moc co vytknout, bezhesda proste hry dela takhle, nekomu to nevoni někdo se bavi. Za me zatím slabších 9/10, uvidim az to dohraju.
  • Řekl bych, že 6.5/10 je adekvátní. Čekal jsem od toho sice trochu víc, ale co už.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit