Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • škoda no až bude čeština tak snad dohraji
    • Jack1947
      Doufám že čeština bude pozdějc.
  • Dobře vy! Dal bych i 6/10
  • Já už jen čekám na mody.. chci, aby z toho bylo rpg zase.. nějaký basic needs, alternativní start za novou postavu, klidně předefinováno podobně jako to bylo u předchozích dílu či tes serii, abych měl pocit, že hraju doopravdy, za to, co chci.. nějak i skilly atd by se mohli implentovat.. crafting je na výbornou.. rozhovory už nevylepší ani mody.. takže asi tak.
    • WalkingWad
      Mno ten RPG systém by si zasloužil vylepšit, čekal jsem lecos, ale takhle to zprasit.. *7*
      • Mna uplne najviac stvu hitboxy , ked ma zabije molotov co padne 3 metre predomna(instantne) alebo moje friendly npc je skrcene vo dverach a ja mu nemozem ani hodit granat ponad hlavu lebo sa odrazi naspat(od vzduchu kde je tak pol metra priestor nad jeho hlavou ) a kopa podobnych veci :D Navrat do minulosti , nedavno som hral Dark Souls a Fallout 4 mi to hrozne pripomenul tym , ze ak aj ked stojim meter vedla steny so strelnou zbranou , tak trafim stenu :D
        • Jack1947
          Hiz ony jsou hrozné to je pravda lol...
  • WalkingWad
    Ještě jsem nedohrál, ale těch 7/10 je fér.. trochu sem se obával, že se Games nechá strhnout lavinou 10/10, čili recenzí typu - nehráljsmetoaleejtofalloutadělalatobethesdaajetoopenworldtakžedeset.. Spíš se obávám, že to jde směrem k 6/10...

    Po recenzi na Wasteland II si u mě Games.cz spravili karmu :)
  • Souhlas akorat sem z toho dostal chut si zahrat fallout new vegas což je trapas 7/10 odpovídá klidne i 6/10.
  • Jack1947
    7/10 nějak málo ne? *7*
    • Chim
      Ano. Zkrouhnuli to málo. Mělo ty sundat ještě víc.
      • Jack1947
        Čekal jsem aspon tu 8mičku *9*
        • Chim
          V mém světě a na základě gamesplay videa si to zaslouží tak 3 z 10. A to ani pořádně nevím, za co bych ty tři body vlastně měl udělit. Asi jen za hudbu a za úctu k názvu kdysi kvalitní série.
          • Jack1947
            Pro tebe už nemůže být Fallout falloloutem protože není izometrický a nemá jisté věci... já to myslel tak že se divím, co se to děje COD BO3 6 F4 dokonce 7 WTH? wtf dftwgh... *8* *13* *9*
            • Jack1947
              Víceméně jsem dostal to co jsem i čekal niv víc nicmín takové větší DLC do F3/NV.
            • Jack1947
              Ok to beru. Nicméně to stále zábava snad je ne...

              To budeš sám já mám nedostatek her tak jsem rád za každou která je hratelná.
            • Jack1947
              Jo nojo... tak v čem máš konkéetně problém že to už není jak dříve že to je jednodušší a že to může hrát fdnes už vlastně každý (to mi víceméně taky celkem vadí nejen u F4).
              • Chim

                Reakce na příspěvek:

                Tak předně to není rpg ale fps. Dialogy jsou výsměch. Nelogičnost s tím armorem který najdeš hned na začátku. Budování vlastní kolonie je zbytečnost ale ok, není to povinnost a když to někoho baví tak ať to tam je. Technické problémy. Na druhou stranu kraftění (které nikdy nebylo součástí prvních dvou dílů) vypadá zajímavě.
            • Jack1947
              Já nevím jak tomu říkáte ale byl spíše viděn zehora... byl top down ? to asi ne...
              • Chim

                Reakce na příspěvek:

                Já ti ani nevím *4* , ale v mém světě to iso-hra fakt nebyla. Ale obecně u nového Falloutu problém s first person pohledem nemám, to je asi ten nejmenší problém těchto "her".
            • Chim
              Zcela jsi opomněl fakt, že ani starý Fallout (1, 2) nebyl isometrický. *1*
    • Veskoslav
      Ne.
      • Tady na games to je pro hru od bethesdy ještě hodne. ve svete ten Bethesda hate není tak vyrazny, takze tam hodnoti lepe. Autor to tady sepsal pekne, dost podobne jako u nejaky hry co tady ma 9/10, ale holt to muselo dostat 7, jinak by to neslo:)
        • Jack1947
          *15*

          (neskutečné jak veskoslav musí být hned všude.. i když o jeho žblept třeba nikdo nestojí).
  • Lukass
    Po dlouhe dobe sem tady zacal cist recenzi a vydrzel az do konce.
    Recenze je dobre napsana, chvalim.
  • Veskoslav
    Já jsem koupil a zatím "nehrál", tedy jestli nepočítáte za hraní 3 hodiny koukání po okolí, protože to mi přijde pěkně zpracované. Ale když Vás hned při otevření Vaultu uvíta glitch, tak si řeknete, Hello my name is potatoe and i kill Betha. Měl jsem možnost koupit v akci s pěkným artbookem a soundtrackem, takže jsem neváhal i když normálně takto nekupuji. Soundtrack je fakt špica a artbook provede čtenářem od prvního až po poslední díl. Od zbraní až po postavy a příběh. Hlavně je to kvalitní papír a když to srovnám například s artbooky od AC série, tak je to nebe a dudy. Jenom škoda, že to nemá zcela pevnou vazbu jako jiné edice artbooků u F4 (mají být dohromady 4).

    Jinak asi nejlepší recenze, co jsem zatím četl. Takže klobou dolů. Pěkně sepsaná, důležité body vypíchnuté, pěkné shrnutí. Jen tak dál.

    Jinak ti, co si stěžují na přírodu a barevnou paletu. Je to 200 let po jaderné válce. I kdyby 100 let bylo zakryté nebe, tak pořád máte dalších 100 let k dobru. Podívejte se, kde je například Japonsko a místa, kde spadly atomovky a to je 70 let. Nebo například jak dopadlo okolí Pripjatě, která dostala takový zásah radiací, že teoreticky tam nemělo nic žít dalších 1000 let.
    • nightborne
      A je tam například hlavně i to v recenzi zmiňovaný glowing sea... což musím říct naprosto upřímně, je jedna z nejatmosféričtějších lokací, co si takhle z hlavy dokážu vybavit. Napadá mě snad jenom to houbový město na severu Morrowindu, který jsem zapomněl, jak se jmenuje =)).
    • Kozy
      Buď za barvy rád, koho by bavilo dívat se celou dobu na hnědý nebo šedivý něco. Ostatně ta celková stylizace je na falloutu to nejhezčí. Nezapomeň že u toho nesmíš moc přemýšlet nebo si celou hru úplně zkazíš :D
      • Jack1947
        Barvičky jsou snad to nejmenší co člověku tam může vadit *4*
  • Aj keď som pôvodne do hry nechcel ísť, ale po prečítaní si pár recenzíí som neodolal a zostal som šokovaný z tej otrasnej optimalizácie a technických nedostatkov a nespočetných bugov...
    Trebárs hra ide v pohodičke s vertikálnou synchronizáciou na stabilných 72 fps a drží si ich až pokial sa nedostanem do toho druhého mestečka, kde to padá k otrasným 40 a niekedy aj pod 40 a pre človeka čo je zvykuntý hrať aspoň na 60 fps, trebárs zaklínač 3 nemal absolútne žiadne problémy a nikdy neklesol nižšie ako pod 60 na ultra detailoch a vyzeral ako hra z roku 2015 na rozdiel od F4. Plus taká samozrejmosť akou je prebindovanie klávesnice vôbec nejde, klávesy na numpade sa vôbec nedajú nabindovať a čo je horšie tak ani tá akcelerácia myšky sa nedá ani cez zmenenie nastavení v konfigu spraviť, plus keď odstránim cez konfig vertikálnu synchronizáciu tak hra to vytiahne na miestach až na 144 a viac fps ale sú tam otrasné prepady ku 40 fps a ešte k tomu nemá hra žiadnu podporu pre sli a keď si nastavíte svoj vlastný sli profil cez nv inspector tak vám buď blbnú tiene alebo grafika celkovo...A čo je ešte horšie tak hra odomknutím fps, teda vypnutím vsyncu začne blbnúť, všetko je zrýchlené, synchronizácia pier postáv v rozhovoroch je úplne mimo a je to jednoducho naprt.
    Čo ma fakt obťažuje je aj fakt, že musím pripojiť poondiaty gamepad aby som si mohol začať stavať nejaký barák a podobne, no a to craft menu je otras, UI ako keby to robil človek s down syndrómom.
  • V obchodech a inventari jsou vechny veci rozdelene do kategorii,staci jen sipka do leva ci doprava..

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit