Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mám otázku: Když spustím hru fallut 4 , můžu mít zároveň spuštěný google prekladac a přklikávát mezi hrou a tím překladačem? Jestli ano, tak mi napiště jak, předem děkuji za odpověď. Hraju takhle spoustu her, ale nevím jestli to tak jde i u téhle.
    • Můžeš mi prosím tě vysvětlit s čím jako nesouhlasíš? Nešní co hodnotit, jen se ptám na řešené své situace a samozřejmě mi nikdo neopověděl, jenom zjistím, že s tím někdo nesouhlasí, to je mi úplně jedno, jestli tím někdo souhlasí nebo ne, už tu hru mám a potřebuju řešení! *10*
      • Buď v klidu.....asi nesouhlasil s tím že si to budeš překládat,jelikož to měl taky v Angličtině a každý si myslel že to je jako CoD kde máš jednu cestu a řikáš yes a no :-D :-D jenže tady si povídáš,poznáváš atd....RPG.....To jako když někdo hraje Skyrim v Angličtině ono seš za borce u holek ale to mužů říct i já :-D Každý ví jak to vypadá když hraješ v Angličtině....:-D

        Hele sežen si zatím třeba Dying Light,Šíleného Maxe,Wolfestein,Cities XXL nebo nějaký Mordor tady máš odkaz na češtiny....
        http://www.monstergame.cz/cestiny/

        Taky čekám nebudu si kupovat fallouty bez češtiny když tu hru nějaký ten pátek znám....sice budeš hrát o 3 měsíce později než ostatní.....ale i to se vyplatí třeba jako s GTA V ten kdo neměl cz titulky ani nepoznal že to byl nej příběh co kdy bylo v GTA.....Sice to na PC udělaly o rok déle než na PS4 ale herní zažitek se nedá srovnat :-)
        • Na té stránce kde jsou češtiny dělají i do těch Falloutu tak si to nějak hlídej jelikož to asi bude první Čeština :-)
  • Sice tu hru nemam ale divalsemse na yutube afakt semi libi
  • Ale je pravda, že neexistuje hra u které bych nesnížila nebo nezvýšila grafiku, vždycky to upravím, existuje vůbec nějaká hra, která se nemusí nastavovat? *16* a u jedné mi to hlásilo cosi s rozlišením a pak to zmizlo takže nevím nakolik to mám dát mi to hlásilo ale upravila jsem to v nastaveni té hry a uz to vypada dobře tak snad to dopadne dobře i s tím falloutem aby to nedopadlo jako se sims 3 cd, které jsem chtěla rozbít a nešlo to *1*
  • http://www.gamezona.sk/fallout-4-video-navod/
  • Půjdu do toho, obsáhlejší ovládní na klávesni je zde http://orcz.com/Fallout_4:_Keyboard_Controls
    a plná verze příručky pto přežití je v angličtině na ulozto.cz
    A na cheaty kašlu, proč si to zjednodušovat.
    I když je to anglicky tak se mi to už jenom z ukázek líbí *14* jenom doufám, že to nebude házet chyby jako to bylo například u sims3 na starším pc s Windows 7, teď mám nový notebook, HD grafiku a window 8 jestli to nepůjde ani s tímhle tak *11*
    • Vojta_Ilavsky
      Grafika z rodiny Intel HD. Vpravdě obludná..
      • Grafika z rodiny intel HD je ale lepší nez Nvidia ta mi v jedné hře házela totální obludné 3D efekty, vypadalo to jako rozbití obrazovky *1*
      • A jde to alespoň upravit v nastavení hry? *11*
  • Tak já zatím dohrál!! :( Asi po 2 hodinách jsem pochopil, že moje chabá angličtina nestačí. Hold za mlada do mě bušili ruštinu!! :( Celkem hodně složitým přepisováním programových řádků dle videonávodu na netu jsem nastavil polské titulky. (Polsky také umím velmi slušně) A taky vůbec nepomohly. Přepisují do polštiny jen něco (to co bych pochopil i tak) a základní volby při započetí rozhovorů, znění celých rozhovorů, stejně jako většinu textu v počítačích nechávají opět "španglicky"!! :( No a o chybách na které jsem narazil už při těch 2 hodinách ani nehovořím!! Kupříkladu se mi nezobrazí zámek při otevírání sejfů což je hodně zásadní problém!! Grafika i na nastavení ULTRA nic moc. Hlavně v detailech. Vím, že některé věci jdou opět dle videonávodů dalším přepisem různých programových řádků upravit, ale nejsem programátor a hlavně - CHTĚL JSEM SI JEN ZAHRÁT, NE PROGRAMOVAT CELOU HRU!! *10* *10* *10* Už se to stává normou, že vyjde hra, mohutná reklama, nelevná a nakonec je to s bídou Betaverze!! *8* (Hned mě napadá poslední Battlefield. Taky jsem čekal na spousty velkých oprav!) Je s podivem, že to vývojářům i prodejcům stále prochází!! Být to boty, nebo mixér - už bych měl zpátky peníze!! Velkééé zklamání a znovu musím přesvědčit sám sebe, že NOVOU hru nemá cenu kupovat!!
  • ani nevím co mám zmáčknout když budu chtít stavět *8*
  • prosím poraďte mi :-( je tam manuál ale zkrácená verze nevím kde mám najít tu plnou:-( nevím jak se dostanu do hlavního menu, jak to vypnout a jak se dostat do inventáře:-( *13*
  • čau lidi, kdybyste někdo měl feeling, tady je moje videorecenze FO4 plus nějaký jouky.. :) https://www.youtube.com/watch?v=qrPh_OpUGuo
  • Tak jsem si to objednala a uvidím jak umím anglicky *1* trochu mě to děsí ale snad to alespoň nainstaluju. Doufám že to má manuál jak se dostat do hlavní menu nebo odejit, v ukázkách jsem neviděla žádnou ikonku, bože co to řeším třeba mi to ani nepřijde do vánoc. se bojím že to zapnu a nevypnu, přitom ani nevím jestli to vůbec zapnu. snad mi z toho neshoří notebook. *16*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit