Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947
    Co mně vadí? to že i když plníte mise jste tlačeni do hledání blbostí aby jste mohli postavit ten vysílač a bránu a dostat se do toho proklatého INstitutu ! *10* *16* *16* *16* Déle jsem nehrál a zdálo se mi že se snad hra začala víc sekat omg...
  • Ahoj Harshdayi, a je to jasný, jsme dost podobné krrrve, Ty a já: Plzenská Zvon, hej...pošli mi sím majla na: marcel.zvonzavináčseznam.cz, díky, máme si o čem povídat. Tvé postřehy ze hry konfrontované s recenzí jsou fajné, zdraví Marcel od Zvonu...pravdu máš pletou se pod nohy i do rany, ale když jsem v jeskyni zůstal sám, beru v Rpg, docela rád společníky sebou, kus práce odvedou i odnesou co by,,magaraci,,hej, i když někdy é často taky neposlechnou, echt a Kejt střílet umí...a IQ maj protivníci, placama až k nevydejchání a jsou chytrý jak vopice i uměj bejt zákeřný, fujky.
    • ty si radši vem ty prášky
  • Dohrano. Tusim 56 hernich hodin. Level 39. Ke konci kdyz jsem byl uz mega silnej me prijemne prekvapil obdrzeny jet pack. Super vychytavka. Nazor na hru se nezmenil. Uz jsem dal k odsouhlaseni ctenarskou recenzi
    • Level 39. A 56 hodin..... Mega silnej. ...tak to jako LOL. Předpokládám ze si to hrál asi na Very easy
  • Ahoj Fallouti,díky za reakce...no tedy už je to 39 levl a 175 hodin, ale stále je to,,ptákovina,,slušně řečeno: už jenom kvůli tomu respawnu v těch questech u Bratrů, kde se znovu obnovuje vše a ruší se Clear - osvobození lokalit těžce od vás, v potu tváře, s kyblíkem krrrve kolem a ..,,Erbenem,,(Hlavička bez tělíčka a tělíčko bez hlavy), vše úplně zbytečné a v pravých RPG to nikdy nebylo zvykem na takovémhle nechutném stupni nevkusu a hnusu, hej. Vy jste tenhle,,BUG,,vážně u Bratrů nepotkali? Díky za zprávu...
    Již od Atari jsem jaksi,,profi,,hráč,kterého těžko odradit, i G3: FG jsem prskaje zkousl a dohrál i pohrobky Gothica. Free RPG jsem zvyklý hrát nejméně 3x...rovná se tisíců odehraných hodin a života ve virtuálu:Morrowindu a celých TES včetně všeho k němu na netu, Gothiků i s těmi,,alá,,...Falloutů, Zaklínačů, Stalkerů atd. Sice jsem pokaždé měl k ruce češtinu a mana cz, byla i semtam vyjímka v engliš z donucení, třeba tato: F4. To samé u STG řad. Kdo chce vidět Trolla a Tydýta Mácu(FOTO) máte ho na rajce.net pod: marcelzvon a mnohé se dozvíte i na rajce.cz, fastbůčku či stačí si zaguglit, že. pane chytrý: hraju od Atari(1989) a na každé hře se dá najít něco dobrého i na každém člověku a důvod proč ji hrát a s člověkem promluvit na úrovni, hai?!, Navíc je to poslední z Falloutů no provůch, snad né doopravdy?! Popy Tobě díky za pochopení a opatěru a máš u Zvonu cokoliv z Archívu, grátis i s poštovným za holuba. Paradoxi jo to je, ale je úsměvný, hehe. Dobrú noc, přátelé hraní a još jednou Vám děkuji, serž Ogden od Rogers Rangers, občas i Máca od Zvonu. Důležité není jak se to píše, ale o čem se píše, já vždy ke Hře.
    • Harshday
      Fakt divné, mám na falloutu nahráno podobně, nicméně jsem to už dohrál s levelem 63. A všechny ty hodiny fallouta mě bavili. Jestli hraješ něco 175 hodin a přijde ti to jako kravina, tak to fakt nechápu.
      Jinak jsem ten text četl dvakrát a pamatuji si snad jen myšlenku první věty. Zbytek je fakt peklo. Zase sis alespoň vylil srdíčko.
      • Ahoj Harshdayi, hai souhlas, Marcelovi dopísky se musí číst pomali a na několikrát - silně komprimovaná Info z hraní i života. Jde to z hlavy přes datlíka rovnou na net, hej. No napiš SZ nebo majla...Postoupil jsi do vyššího levelu a to se cení! Poletí vzduchem na Peruti pár oplatek od Mikuldy, díky za fajn reakci. Jo když jseš sám potřebuješ se vykecat či vydatlit, lepší než prášky na nervy. Pravda na herní Svět ve Virtuálů RPG a STG + Free mapa... Nic nemá, že. Díky Tulák Marcel od Zvonu.
        K F 4 a k Bethům: Hraju všechno, ale proč neříct čím Tě kdo namíchne!? A oni to stihli mockrát, každý opravdový hráč RPG to ví, a nemá cenu to opakovat: není To RPG, je to FPS a dost ,,hnusná" , že. Navíc je to plné nesmyslů a Musů...41 level/ 190 hodin, expy šly do zbraní a střelby, odemyky, zbroj nad 120, zbraně do 150 damage (díky englišu a těm ptákovinám i chybějícímu manuálu alá F3).
        • Harshday
          Tak já to hrál na největší obtížnost s inteligencí na 10 a s perkem iidiot savant. Obojí jsem měl hned ze začátku hry, tak jsem nějak čekal, že se dostanu více.
          A co se RPG týče, tak nesouhlasím, po dlouhé době jsem byl zase nadšený z nového systému. Koho by pořád dokola bavilo to samé. Myslím, že to změnili hodně a pořád to zůstává RPG, je tam až tak moc variací, že bych si to klidně dal ještě jednou.
          • Ahoj Harshdayi, to je v pohodě a Komanč dávno za zenitem a je Svoboda, hehe, jak pro koho, že. Nějak se to v Česku zvrtlo? jak v tejto Čtvorce, hej?! Díky za Info,...na mne změn až privela, ech. Někdy je málo více než Více. Ale máš pravdu, že změna je život i ve Virtuálu. No já si ho dám do Vánoc minimálně 3x: Survival, na 1 život, a s jiným nastavením,,Speciálu + jiná taktika,,. Já rád,,pitvám,,mrtvoly, hecht. Potom až bude v budoucnu čeština - jakákoliv, tak po Páté, atd, jako u všech mých Mílášků ve free Světě Rpg. Brou, Kejt vstávej už bude ,,hodina Duchů,, a Šafle hore. Brou a díky za opatěru, Máca od Zvonu.
  • Tak jsem si konečně taky F4 zahrál, a musím říct, že jsem teda čekal něco jinýho/lepšího na to kolik kolem toho nadělali keců...Už ten začátek a tvorba postavy jak v The Sims mě docela zarazilo, ale budiž... To že v dnešní době neumí v post-apo hře "udělat" pěkný výbuch atomovky docela zamrzí, ale že ten "začátek" tak odfláknou, to jsem nečekal... Průběh ve vaultu (ani bych tomu vault neříkal, spíš větší sklep kde neni lautr nic s dveřma od Vaultu) nekomentuju, ale to že po 200 letech vylezu ven a hned najdu plně zařízenou dílnu, všude se svítí jak o pouti a jsem schopen z pár sebraných píčovin postavit věže s rotačákama tak to je opravdu moc... nevim na jakejch drogách vývojáři ujížděli, ale asi to nebylo nic moc, když stvořili takovej paskvil... Za mě jednoznačně největší zklamání roku... *9* Ještě že jsem za to nedal ani vindru... To bych si rval vlasy...
  • What a crap review.
  • Ahoj Fallouti, s Levlem 33 a 125 hodinami hry jsem se asi přehoupnul přes půlku? Mám prozkoumanou celou mapu, může být, že má jeden čtverec 90 x 90 metrů? Pak by mal tenhle krcálek, 2,6 x 2,6 km v ,,reálu..dělal jsem dvoukroky - 1,5 m. Ale to má netrápí, zůstal jsem viset na opakovaně zadávaných questech u Bratrstva : Respawnování nepřátel ve Clear lokalitách,( myslel jsem si, že jednou osvobozen objekt je Pernament free, jinak nevidím důvod tuhle,,Ptákovinu,,dál vážně hrát?!), a obsahu truhel a trezorů, atd. Za kvest dostanete zaplaceno i body(můžete hromadit Levly do Alelújá?) a o kousek později ho dokolečka dostanete znova, do nekonečna? To si dělaj legraci, nebo je to BUG!(nebo je to jen u mne, hecht, to snad né, pro Vůcha). Dostal jsem jediný normální úkol :letět s vrtulí se juknout na supermuty a to bylo vše a zpátky na stromy, znova remake stejných kvestů, co s tím? Možná to půjde nějak obejít, ale to bych nerad, hraju těch 120 hod. A setkal se s tímhle respawnem již někdo další, díky z zprávu a pomoc(pochopitelně moje ,,massabobština,, na tohle nestačí, hehe) MarcelZvon, Tulák Ogden z Plání Falloutu 3, tohle na něj, nemá, že bohužel...tohle jsem neviděl u AAA hry ani jednou.
    • Jak muzes psat, ze hra je ptakovina, kdyz mas nahrano 120 hodin? :-) gagaga ja poznam na hre ze to je ptakovina behem prvnich deseti minut a dal vubec nehraju.... :-)
      • Jak můžeš říct, že je to špatná hra, když jsi odehrál jen pár hodin?
        versus
        Když je to špatná hra, tak proč jsi odehrál tolik hodin?
      • Jack1947
        Taky sem se divil asi nějaký troll... nebo nerozhodný člověk co dál hraje hru a myslí si že třeba za 120hodin ho začne nějakým zázrakem snad bavit?
        • To je Marcel od Zvonu, viděl jsem ho na madbrahmin. Má silně expresivní styl vyjadřování..:)
          • Jack1947
            Ok on už to i nahoře popsal np. Bereme v potaz.
  • Odehrano pres 50 hodin (1/3 mapy prolezla, mozna 2/5)... Nepotkal jsem ani jeden stejny interier (coz u her od bethesdy je na veliky potlesk), interiery jsou rozmanite a hlavne nektere obrovske. Exteriery taky rozmanite. Crafting je proste bozi, upravovani power armoru to je jako starani se o auto :D Ve hre je celkove 5 typu power armoru a samozrejme se spawnuji az po urcitem dosazenem lvlu, coz je super. Klasicky mi ale vadi companioni, nemuzu si pomoct, ale jejich chovani mi nekdy prijde jak po lobotomii. Ze vseho nejvic ale musim vyzdvihnout malickosti v podobe dopisu a terminalu, kde se clovek dozvi mnohdy solidni pribehy. Napr. kdyz zabijite leadery jednotlivych raiderskych a zlocineckych skupin (ani nemusite vedet, ze se jedna o leadera nejake skupiny, poznate je tak, ze maji jmeno), tak kazdy leader ma pobliz terminal, kde se dozvite pomerne zajimave veci :D Napr. to, ze uz o vasi pisou jak jste sundali 4 predchozi leadery a radsi uz nebudou vychazet ven, protoze maji strach o svuj zivot. Toto nejsou zadne questy, ale jen malickosti, ktere doplnuji uz tak dost komplexni svet. A nasel jsem takovych veci spousty. Nemuzu si pomoct, ale cim dele hraju, tim vice me to bavi. Hlavne kdyz se clovek na chvili zastavi a rozhlidne se, najde veci, ktere by ani necekal. Fallout 4 je pro trpelive jedince, kteri prekousnou pocatecni krizi ovladani a pak si na to zvyknou. Stejny problem s ovladanim jsem mel i s Dragon Age: Inquisition.
  • Jack1947
    Našel jsem Legendary mutanty a dostal pěkné zbraně třeba Cripling rifle, Inscenator nebo jak se to jmenuje... Emergence SMG pak ten vylepšený legendary pipe revolver... samozřejmně bez munice nahráno 15,5hodiny.

    Víceméně to je utrpení, no i když jsem našel i Hazmat suit ta se hodí pro snížení radice... které jsem byl vystaven až překvapivě moc. (Na ty mutanty jsem si zapl god mod protože jink bych ty zbraně nezískal, jsem rád že to v F4 lze).

    Hraju na Normal! pak že normal je obtížnost o ničem.
  • Pro Johnyho: Ja treba hry taky stahuju, ale jenom abych si je vyzkousel, malokdy to delam, ale kdyz nevim, tak to proste stahnu, zkusim a bud me to nebavi a ja to zahodim, nebo to smaznu a hru si koupim na steamu.
    Steam je jenom kvuli pohodli, je prijemny mit vsechno pod jednou strechou..

    Vzhledem k tomu, ze hry od korporaci typu Bethesdy vubec nehraju, tak mi prijde nefer nezaplatit malymu vyvojovymu studiu co tu hru dela paradne. U her jako je 7 days tu die a Long Dark bych se musel propadnout hanbou, ty vyvojari jsou proste uzasny a porad s hracema komunikujou a vylepsujou to podle jejich podnetu.
    • Jasan, treba Long dark je velky favorit pro me a pod stromecek bude,stejne tak jsem si kupil Insurgency, a druhe jasan, nektere hity kdyz se me libili po stazeni a overil sem si ze jedou oka tak jsem hned druhy den bezel kupit, a plus mam srdcovky ktere kupuji vzdy...ale u her jako Alien Isolation nebo treti Asasin a aktualne kontroverzni F4 jsi je proste radeji stahnu...pac za jeden vecer nepoznam jak to bude s bugy,esli to bude bavit a 1200 davat jen tak to tedy ne...

      Pomohlo by dost kratke demo, stahne se, vyzkousi, bavi, jede...tak oka, kupime.

      Kazdopadne sem toho F4 rozjel jen 1400x800, na full to vzdy pada, i s prepsanyma souborama. Ale myslim ze to staci bohate...
      • Pro me osobne je nejvic hra jagged alliance 2 v modu 1.13, coz je ciste muj nazor, nebudu vysvetlovat proc, pouze reknu, ze pro novyho hrace je to hodne tezky hrat, pro staryho je to ale podle me raj a jelikoz posledni verze vysla pred rokem, tak je to i dneska suverene to nejlepsi co 2d IZO tahovky nabidly a to i s RPG postavami, ale jde jen o muj osobni nazor (a o nazor par dalsich lidi *4* ).
      • Jak rikam, ja temhle modernim hitum na chut neprisel, mnohem radsi si dam treba https://www.openttd.org/en/ nebo Dwarf fortress, ktery jsou zadaco (ac bych tem lidem fakt strasne rad neco poslal). Tohle jsou totiz hry co podle me maji skutecnej smysl, hry co hrajes roky a porad te neomrzi.
        Nejde tam o to ze si muzes pribeh rozvetvit, ty si tam delas pribeh svuj vlastni, limit je jenom nebe.

        Ale pokud muzu neco doporucit z placenych her, tak je to Neo scavenger, 7 days to die, Long Dark, Black messa project, Fallout 1.5, Xenonauts XNT into the dark, Exanima, Underrail.
        Pro milovniky remake Fahrenheit, pro milovniky zombie adventur Resident Evil 1 HD remake.

        To jsou hry, ktery jsou skutecnou poctou PC hram jako takovejm, pro me skutecny klenoty.

        Pokud se nebojite pro novy hrace asi neprekonatelny vstupni bariery, tak zkuste Dwarf Fortress coz je vpodstate latina her kde kryjete jakoukoli pevnost (svet sam pro sebe - http://games.tiscali.cz/recenze/dwarf-fortress-2010-recenze-49718 - DOPORUCUJU PRECIST)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit