Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Chim
    Závěr: Prostě pí*ovina ale musíme tomu dát nějakou lepší známku protože prostě sedmičkou neurazíš.
  • Na zabavení to stačí, ale já bych tomu dal maximálně 6. Nechápu tak vysoké HW nároky. Hlavní příběhová linka je předvídatelná až absurdní. Pár věcí je ale uděláno moc pěkně, viz Power Armor a jeho používání.
  • Hry mají být celek. Atmosféra, zvuk, náplň a grafika také. Hru jsem smazal jen kvůli tomu. Half Life 2 měl podle mne lepší grafiku i fyziku a jak stará je to hra vs Fallout 4 je to otřesné. Kdybych tady měl toho kdo o tom rozhodl, že tady se bude šetřit trefil bych ho pěstí. Hru jsem si koupil a pro mne to prostě takto není kompletní. Ale prodává se to báječně takže proč by to měnili u Falloutu 5 bude stejný engine jako tento a je to stejný engine jako byl v New Vegas.
    • za A grafika není všechno, ještě minulej měsíc jsem si dal zase System shock 2 prostě proto že je to skvělá hra a že má už hodně obstarožní grafiku jsem vůbec neřešil. za B pokud si dobře vzpomínám tak origoš sykrim taky nebyl úplně top graficky, ale pak se do něj pustila komunita vyšlo pár updatů a pak vypadal naprosto parádně, takže tady očekávám totéž, hra je jen základ teprve komunita z toho udělá hru jakou lidi čekaj.
      • Tak to je pěknej bullshit co jsi napsal :D Je to prostě jen tahání peněz za něco co opravdu nestojí 60€ a pak doufat, že vše komunita spraví, protože my s Bethesdy jsme neschopný a po Skyrimu ukazujeme jak neumíme dělat hry.
        • z *
  • No, třeba to zase dají obsidianu, aby na bethesdáckých základech postavil další opravdové pokračování Falloutu.
  • hra nic moc, zaklinaci nesaha ani po kotniky *6*
    • V zaklínači si clovek ani nemuze vybrat svyho avatara. Trapas *12*
      • Ty sis vybral prase? Trapas.
    • Srovnávat tyhle dve hry je hloupost, kazde ma primarni vyzneni uplne v necem jinem.
      • obe jsou open world a obe radoby rpg, obe serie maji uz par let za sebou...podle me je vic nez na miste, aby byly obe dve porovnavany
  • Ha! Nikdo me nepredbehl a muj prispevek je porad prvni!
    • nightborne
      Kouká. Byls odhalen a přistižen.
      • Nikomu to prosim nerikej :(

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit