Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • V open world single rpg nema serie TES i Fallout konkurenci, ale hrat to hned po vydani je cire blaznovstvi a masochismus *15*
    • Ani jednu z ich hier som nedohral a myslím si, že sú také nemastné, neslané....šeď a nuda....a ten ich príšerný engine a grafika, ktorá mala byť už dávno v koši.
    • To ze nemaji konkurenci neznamena, ze jsou jejich hry super.
      • Podle vkusu kazdeho soudruha. Mne super prijdou. Hlavne Morrowind byl zjeveni a naplneni mych snu *8*
        • no jo morr byl super ale taky jejich posledni podarene dilo ..taky jim tenkrat teklo do bot ..ted uz to jde do kopru ale co hl ze ucet pekne boptna i za sebe vetsi koko..
  • Vcera sem poprve testoval artilerii a vykouzlilo mi to usmev na tvari. Jen skoda toho mizerenho dostrelu. Kazdopadne me osobne fallout bavi mnohem vic nez witcher.
    • Draken69CZ
      A o zábavu jde především, bohužel je možné že se tady na tebe teď snesou pohrdavé poznámky, těch si nevšímej a hru si užívej *3*
  • LV462
    Je to pecka! Hraju na PS4 a běží to naprosto plynule v plných 30 FPS !! Bez lagů!
    • nightborne
      Je smutný, že i tvůj ironický příspěvek byl malinko scestný - protože, co jsem tak vnímal ohlasy, na konzolich F4 těch 30 fps drží horko těžko a spíš ne než jo =)). Voser je, že na PC taky =).
      • Pravda ! :) Hram na Ps4 ( vyslo ma to lacnejsie ) a tiez som si vravel ze to fps ide dobre narozdiel od toho co ludia pisu . Neskor som sa vsak dostal do okolia bostonu a mam slide show v kazdej prestrelke niekedy aj ked len pobehujem okolo mesta :D Nehovoriac o tom ze ked clovek ide do mesta tak ma loading ( mesto kde je tak 6 domov ) a ked chcete ist v tom meste do domu tak ... loading . :D
    • Lagy v singleplayeru? *15*
  • Potenciál je ohromný, takže dejte tomu rok, dva..takze jinak receno : kupte si nasi nedodelanou hru za plnou cenu ..sak oni si to ty nenarocne gumy zase sami opravej , ..naschle u F5 kterej odflakneme uplne stejne ..ale co zase nas zasponzorujete *3* ..cena rpg roku uz je opet na dosah
    • walltar
      Tak jako každá hra od Bethesdy. Já vím, není to omluva... ale koupit si Bethesda hru hned po vydání a potom si stěžovat, že je nedodělaná a zabugovaná mě připadá dost retardovaný.

      Pokud to teda není tvoje první bethesda hra. Potom sorry... vítej u bethesda her. *1*
      • ja ji nekoupil .. ale hral u znameho ..ale i tak je to porad dokola a dokola a dokola ..jinak sem vzdy kupoval az ve zlate edici ..jedinej pripad tu byl u skyrimu , ale to byl darek k vanocum ..ale to nemeni nic na faktu ze jsou to zlodeji co se nam vysmivaj a predhazujou takove nedodelky .uz se tesim na dalsi baladu na todda howarda
  • Tak ja cekal tady na games (bethesda hate site) osmičku, ale tak sedm nebo osm je uz je jedno. Je to tak lepsi aspoň to nedopadne jako u Skyrimu kteremu dal Grygar 10/10 a za rok se pomalu omlouval (pod tlakem zdejsi natury) ze to nemyslel tak uplne vazne.
    • Lima
      Grygar se nikomu neomlouval, kašpare, naopak ve FC sám říkal, že si za 10-kou stojí, protože ta hra žije i roky po uvedení, třeba i v bohaté moderské scéně.
      • No když myslis:) Ale nemas pravdu. Az se budes nudit tak si projed všechny fight cluby po Skyrimu, uvidíš sam.
  • Grafika se docela změnila od Las Vegas. Stačí si zapnout Las Vegas a porovnat. Hra je podle mě skvělá, hlavně budování osady. Myslím, že tam to měli ještě rozvinout. Jsem na tom závislej, myslím, že každé takové RPG by dnes mělo mít možnost budovat vlastní impérium. Na Skyrimu mě taky strašně bavil mod, kde si hráč mohl postavit vlastní pevnost. Pro mě je to jak závislost, jen bych si přál, aby se to modama dotáhlo trochu dál v tom Falloutu 4. Už mě nebaví ve hrách bejt jen takovej ten lonely hero co běhá po okolí a plní úkoly. Úkoly už jsou ve hrách všude stejné, ani Zaklínač mě nijak nevytrhnul. Budování vlastní komunity, moc, kreativita, to je pro mě důležitá součást RPG. Chvíli buduji a chvíli plním úkoly, takže to není tolik jednotvárné. Také budování moci je mnohem návykovější látka, než pouhé plnění úkolů. Příběh mě nezajímá, já chci dělat vlastní příběh, mít vliv na herní svět, mít moc a mít možnost se projevit.
    • Zrovna to co pises mi v singleplayer prijde jako mlaceni prazdne slamy. Tyhle veci nejlepe funguji v multiplayeru. Posledni dobou pokukuju na steamu treba po Reign of Kings.
    • To sem nepis, většina zdejších uzivatelu nevi o cem mluvíš. Samo mas pravdu, ale tady dostanes po cumaku:)
      • nightborne
        On prooser je, že ve F4 máš právě vliv na svět absolutně nula - když nepočítáme to stavění. Který mě osobně taky dost baví, co si budem =).
        • Ne nightborne. Ty porad jen vidíš klasicka rozhodnuti. Zlo/dobro/neutral jak to byva v rpg. Tady se mluvi o hraci ne o tom co muzes a nemuzes ovlivnit v rozhovorech. Ja mam odehrano 30 hodin, a porad jsme nekde an zacatku, protože se bavim po svém, ta hra mi to umoznuje.
          • nightborne
            A já ti to přeju, naprosto bez ironie nebo posměšků =). Ale bavili jsme se o nějakým vlivu na svět, a ten tam zkrátka nemáš. Taky mě místama ta hra bavila, průzkum, volnost, ano. Je fajn ho prozkoumávat, je fajn sbírat všechno možný a vylepšovat všechno možný, a taky sem se do toho zasek na dlouho, ale projdeš a zůstane všechno stejně, žádnýho vlivu jsem si naprosto upřímně nevšiml =).
        • To stavění je ale můj vliv na svět, nebo alespoň to ve mě vyvolává ten pocit, což samo o sobě je dost. Já chci být schopen ovlivnit svět viditelně, fyzicky. Nejde mi jen o to, že nějaká NPC se mnou budou vést odlišné dialogy protože jsem udělal X nebo Y. Myslím, že jak rozvíjím své osady po celém Commonwealthu, tak zanechávám viditelnou stopu na celém tom prostředí. Navíc dost kreativním a návykovým způsobem.
          • nightborne
            Ono to je fajn, a v rámci tý building zóny máš téměř absolutní volnost, což mě hodně bavilo... rozebrat vrak auta a pak si tím železem opravit zbroj? Skvělý =).

            Jenže svět se nemění a nijak nereaguje, ať už stavíš, či nikoliv, to je to... je to tam jen a pouze kvůli tomu, aby ses mohl hračičkovsky vyřádit - což je fajn, taky mě to baví - ale pointu to žádnou větší nemá, což mě trochu mrzí.
  • fallanga
    Nejhorší Fallout jaký jsem hrál. Nahrál jsem asi šest hodin a musel jsem to odstranit. I ten crafting, na který jsem se dost těšil, byl špatný. Tohle tedy ne Bethesdo, takhle nebudeme kamarádi.
  • mantaci pojebany si to zahrajte a potom nico piste deti skurvene
  • Kozy
    Za rok, za dva tomu dám s módama znovu šanci, v současný podobě ne. V konkurenci letošních her nemá Fallout šanci obstát. MGSV má dobrou AI a zábavný střílení, Witcher grafiku a příbeh, Fallout 4 vedle nich působí jako hra z roku 2010.
    • Hrál jsem Witchera i MGSV. Osobně nemohu rozehrát ani jednu z nich. Myslím, že jsou to trochu jiné hry, než Fallout 4. Fallout 4 je sandbox. Pro mě osobně je Fallout 4 ten nejlepší z Falloutů a to hlavě díky možnosti budovat vlastní osadu. Bez toho bych hru asi dlouho nehrál, ale s tím, jsem na ní závislí. Kdyby mi Witcher dal možnost vytvořit vlastní postavu a budovat si vlastní pevnosti, tak je to pro mě snová hra, ale pak by to nebyl Witcher. Takže Witcher a MGSV rozhodně nejsou lepší hry než Fallout 4. Je to věc osobního názoru, ale není to univerzální zákon. Ty si myslíš že ano, já si myslím že ne.
      • Kozy
        Prober se. Samozřejmě že to nepokládám za univerzální zákon, je to můj názor. MGSV je svym způsobem taky sandbox.
  • Ve hře je jedno veliké dilema. Vzít jako partáka sexy Piper nebo zvláštního androida ?
    • androida, lebo piper v kuse vyprava len hrozne sr*cky ...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit