Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • yenda1
    Většinou jsou tyhle promo ukázky v porovnání s výsledným produktem, který vám přistane na stůl dost odlišné....
    Ale. Musím říct, že z prezentace Falloutu jsem nadšený. Nemám moc srovnání, páč tyhle představovačky moc nesleduju, ale maník to dobře prodal.
    A ten Pip-Boy? Best fuckin gimmick I´ve ever seen, jak bylo řečeno.
    Takže jako celek moc povedený vystoupení, hlavně díky kvalitnímu obsahu.

    Vapadá to na plnotuk jak sfiň.
    • Podle mě nemají dost času aby něco moc měnili, tohle není jako prezentace Zaklínače aby se pak rozhodli překopat grafický engine. Pokud cílí na konec tohoto rokumusí být hra už prakticky hotová a teď už jen dolaďují, v případě Bethesdy spíš maskují, chyby.
    • Bethesda vždycky ukazuje hru tak jak potom vyjde, neoblbuje. Ta prezentace na E3 co Bethesda předvedla je jedna z nejlepších co kdy byla, a fallout 4 je zase hra která posune hranice her nekam dal, ostatne jak byva u Bethesdy zvykem. Udelali Skyrim a zacli zavody kdo udela lepsi open world, draky a kdo vi co všechno ještě. Evoluci open worldu jak ho nastinil Skyrim muzeme dnes videt třeba v Zaklinaci 3.
      • yenda1
        Díky, tak se mi jenom nezdálo, že to byla hutná prezenčka.
        Jinak tou první větou jsem nijak nemířil na Bethesdu. Jak tak koukám, Skyrim se tu vláčí kanálama, ale pro mě je to jediná ES hra kterou jsem zdárně dokončil. Výborná hra.
  • Hanzales
    Já to v půlce přestal číst. Srdce se rozbouchalo už ohledně modifikovatelnosti zbraní a armoru a získávání surovin, celé to tak nějak vypadá slibně... Já obvykle moc neočekávám a radši se nechám překvapit, než se přetěšit a pak být zklamaný, ale teď to bude dost těžké. Očekávání je už teď vysoké.
    Doufám že to jako celek bude dobře fungovat a nebude nic upadat v repetitivní činnost. Pokud to bude člověka hnát pořád za nečím novým a bude pořád co nového objevovat, tak super.
    Ideálně kdyby se kvalita a důležitost vedlejších questů z Witchera3 stala standardem ve všech open-world hrách, není nic otravnějšího než opakující se činnosti jako v Assassin Creed, FarCry3 atd. nebo v ůkolech typu dones, zabij, přines, hotovo.
  • Prijde mi fantasticke ze firma, která vydelava nejvíce na hrach plnych lidi neumi poradne lidi naanimovat a nikdy neumela. ale hracum to ocividne nevadi, tak asi nic no .)
  • Nechapu hlupaky, co porad ve vsech diskuzich kdakaji, jak to neni fallout a kde je ta izometricka hra, kterou hrali pred 15 lety a ktera mela to a tamto...

    Pardon, hlupaci, ale jsme v 2015 a hru dela bethesda a proste ji dela tak, jak je videt na videich a ano, chce na tom vydelat = nebude to izometricke v 800x600 se stejnymi questy/moznostmi jak v F1/2 -> get used to it *16*
    • fallanga
      Nikomu nevadí, že to není izometrické. Problém je ten, že s přechodem k real time soubojům se vytratila část RPG prvku. Ta druhá část se vytratila kvůli imbecilním možnostem v dialozích. Proč sakra nemůže dialogy ovlivňovat pouze charisma/inteligence a řečnictví, jako tomu vždy bylo?
      • pretože je logické, že ak máš vysokú silu, tak môžeš ľahšie na niekoho použiť zastrašovanie ako keď si inteligentný rečník
        • fallanga
          Říká ti něco film Kmotr? Kmotr neměl moc fyzické síly a i tak se ho všichni báli.
          • Tak tohle srovnání už ani nepokulhává, to jede na kriplkáře. Přece nemůžeš srovnávat gangstera z 30. let 20. století, kterej má za zády celou kriminální organizaci a de facto ovládá půl New Yorku s nějakym trhanem bez kontaktů, kterej právě přilez z radioaktivní pustiny.
            Vem to spíš takhle. Když za tebou přijde v hospodě dvoumetrovej nařachanec a řekne "sedíš mi na místě, pyčo" asi mu to místo uvolníš spíš, než když se o to samý pokusí šestnáctiletej puberťák, kterej má 40 kilo i s postelí. Dialogový možnosti i na jiný staty, než je int/ch/speech smysl dávaj. To, že jsou dialogy jako celek jsou stupidní je věc druhá...
    • Ja sem napriklad hral pred davnymi roky Fallout 1 a pak az New Vegas. A bavilo me vic to vegas *7*
  • Taronyu
    Keď som videl ako si tam stavia domček, vyberá pohovky a dekoráciu, tak mi tam chýbalo už len toto https://www.youtube.com/watch?v=SP4_Oz1U-NI *1*
  • Chim
    Proč to není isometrické?
    • protože pokrok a treti tisicileti
    • homeles8
      Aby někteří lidé byli smutní, že to není izometrické.
    • TheGGG
      protože hypsteři jim zisky neudělaj
    • fallanga
      Protože by to tolik nevydělalo. Bohužel.
  • homeles8
    Paráda, já se zabavím. Fallout mě nikdy moc nebral (takže jsem ho nehrál), takže nějaký kecy o tradici Falloutu, že to tak nebude, to je mi úplně jedno.

    Grafika je fajn, vy si na ní zanadávejte, když chcete.

    Město stavit nebudu, jenom nějaký obydlí sám pro sebe, jako ve Skyrimu, když mám kde bydlet, hra mě baví víc.

    Pejsek se mi líbí. I kdybyvypadal jak pejsek z první Mafie, tak to bude prostě můj roztomilej pejsek, i bez reálných chlupů a výkalů. Aby jste se z toho neposrali, třeba. Jinak kdyby šlo vytvořit i pejska, paráda, když ne, tak beru i tohoto vlčáka, nevadí mi.

    Příběh napožaduju žádnej, jako u všech ostatních her. Když mě nadchne i příběh, paráda, když ne, čekal jsem to a je to jedno. Na příběhy mám filmy a knihy, ne hry.
    A budu hrát za ženskou, jako vždycky, když to hra umožňuje.
    • Ja vetsinou hraju rpg za zensky. Fallouta taky. Akorat nevim proc...
  • oin.odin
    prepáčte mi otázku ale kde je ten Fallout ???
    • vsude
      • oin.odin
        sorry ale toto nemá s Fallout skoro nič spoločne ... hral som sériu od začiatku ... a som divní lebo mam rad aj tactics ale to čo roby bethesda je n grc ... vďaka bohom za NV ten bol zábavní ... ale trojka z nej si nič nepamätám len to že po dohrati som bol znechutení ešte mesiac ... jednoducho zla hra a z tohto mam dojem že na skvelú pribehovu a vtipnú rpg narubovali ich TES ... čim sa vraciam k povodnému tvrdeniu to nie je fallout
        • Stojím při tobě. Dveře mého Vaultu zůstanou letos otevřené. Pařit se nebude dřív jak po 75% slevě.
  • Tyhle sandbox serepetičky mi vůbec nevadí, dokud F4 nabídne skvělý příběh a vtipné a zároveň drsné prvky klasického Falloutu, hra vypadá sqěle
  • No tento rok je na hry skvělý,vypadá to. Tedkom vyšel parádní witcher,za chvíli tu bude batman který nastaví laťku her tohoto roku ještě více a pak ještě fallout. Noo prostě senzace *14*
    • Tak zrovna tenhle Fallout nastaví laťku možná tak v počtu bugů na jeden quest *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit