Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • RPG zmíněno až na poledním místě :-D. Očividně z toho má autor stejný pocit jako já. Ta slova z traileru o ''bydlení'' ve hře myslím vše dokreslují. Fallout 4 bude silnější sandbox než předchozí hry od Bethesdy. Crafting, stavění, pěstování mrkve, scavenging. Na příběhovou stránku hry dostaneme questy přines/odnes a dějová linie průhledná jak Oldřich Mánert na idnes.cz.

    Jak by mohl vypadat nový Fallout, kdyby jej dělal kupříkladu CD Projekt. Fallout je má nejoblíbenější herní série, s tím čím se ale předvedli dosud mě teda nezaujali. Ani ty trailery jsem nevydržel sledovat do konce.
    • Nestras. CD projekt by mi dal na zacatku na vyber celyho jednoho! hrdinu *12*
  • Bude čeština? Jinak NEKUPUJU! Jsem letitej fanoušek falloutu (díky levelu za překlad dvojky :) O tohle by se měl postarat stát aby veškeré zboží v naší republice mělo dostatečnou lokalizaci!
    • "Jinak NEKUPUJU!" - diky bohu, mam hned vetsi radost.
  • Ten crafting vypadá takhle na papíře naprosto fantasticky. Ale trochu se bojim, že se kombinace schraňování všeho možnýho bordelu a Bethesdího tradičně debilního inventáře zvrhne v absolutní peklo. To ostatní... uvidíme. Stavba vlastní "základny" by mohla bejt fajn zpestření, zvlášť, kdyby její umístění, politickej systém a další faktory měly vliv na svět jako celek. I když o tom, že by tohle Bethesda implementovala silně pochybuju.
    Ale tohle všechno je celkem fuk, hlavně chci zajímavý questy, postavy, dialogy, dobrej rpg systém, zábavný souboje a hlavně svět, kterej žije, dává logickej smysl a na moje akce reaguje i jinak než větama "seš fakt borec"/"ty jsi ale ošklivý hoch". A taky chci hotovou hru bez bugů (jasně, tohle neni lineární koridorová střílečka, bugům se vyhnout nemůžou, ale nemusí jich tam bejt tolik, abych po každym hraní musel vystříkat komp biolitem) Nic z toho mi nedodal Skyrim (no dobře, pár questů ušlo) a Bethesda, Bethesda never changes...
    Abych jenom nepíčoval, myslim si, že spousta lidí bude F4 milovat. Bude to obří, spousta míst k objevování, tuna dungeonů a questů a typická hratelnost, kdy člověk stráví ve hře klidně 100 hodin, aniž by se posunul v hlavnim příběhu. Určitě to bude chytlavý a nepochybuju, že si zcela právem vyslouží vysoký hodnocení. Jenom to nejspíš nebude nic pro mě.
    • Tj, inventar ve forme telefoniho seznamu, to bude khool. A ten crafting/stavba ala skyrim ... no to bude kraaasaaa .... dam si do mistnosti stul, na nej dzban, projdu kolem a dzban spadne ... a uz ho nikdy nenajdu. Presne jako ve Skyrimu.
  • Prophet
    A to jsem si myslel, že nový fallout bude stejný jako 3, ale tohle zatím vypadá dost dobře. Ale radši počkám na recenzi. *4*
  • technicku stranku hry snad ani nema smysl komentovat, je to vylepšeny puvodni engine a s puvodnimi nedostatky jako je katastrofalni fyzika a animace. obsah jim zase nejspiš vyplivne nahdony generator takže svet znova nebude jaksi davat smysl. všechno završí dementni questy na urovni retardovaneho petileteho ditete. na tiscali tomu da aleš nebo lukáš 10/10. pan vavra se odvaži zminit nejake nedostatky v dizajnu hry a za to si odnese vlnu nenavistnich komentu a hatu.
    • Libuše jsi to ty?
    • tak tak, vidim, ze si uz dostal minusky za abolutne pravdivy koment, hold deti. Jedine prave Fallouty su 1,2 a 1.5 Ressurection... tieto bethesda vyblitky nedokazem hrat a ani len ten trailer dopozerat, jdu blejt
      • To vis, ale bude teo ve 3D voe ...
  • Furt si stěžujete na grafiku... Najednou žádné "přece na grafice nezáleží"? Mně se moc líbí herní mechanismy a alespoň vím, že se ve hře nebudu nudit. Atmosféra bude jistě taky parádní. :)
    • Vzhledem k tomu, že moje nejoblíbenější (dle počtu odehraných hodin) jsou Crusader Kings, CK II, Europa Universalis IV tak na grafiku si určitě nikdy nestěžuji... *3*
    • Přesně tak. Hlavní je jestli hra bude zábavná a ne jestli má 8k textury a vyžaduje ke hraní stroj chlazený dusíkem. Z prvních záběrů to vypadá jako když se Bethesda konečně podívala na nejoblíbenější modifikace do starších bratříčků Falloutu a tentokrát je snad přímo implementovala do hry v nějaké zábavnější podobě. Jasně něco tady bylo u v New Vegas od Obsidianů ale tady se zdá že to bude více součástí toho jak se bude hra hrát. Modifikace zbraní, stavba vlastní energozbroje, jídlo, pití, spánek, stavba vesničky (to bych klidně oželel) a tak dále. Jen se mi zdá, že nadabování hlavní postavy by mohlo být trochu rána pod pás pro případné quest mody, které budou muset strávit spoustu času na případném stříhání originálních hlasů. Uvidíme jak se k tomu postaví autoři. Doufám že hru vydají ve stavu kdy nebudeme muset čekat půl roku než vychytají mouchy a následně další rok než ty ostatní vybije nějaký ten Unofficial patch od arthmoora a spol.
  • XorxoxTalarius
    No uprimne si pockam na vanoce kdy hra bude uz mesic venku a tak bude dostatecne opatchovana a budou na ni nejake mody (realisticke zbrane treba - prece jenom hrat neco od Bethesdy bez modu je za trest) ...
    Kazdopadne nevim co maji vsichni proti staveni vesnic, to je treba moznost ktera mi ve Falloutu vzdycky chybela. Postavit si vlastni post-apo mesto, kde jsem vladcem ja a sirit svoji viru dal, do vsech koutu pustiny. Takze za mne obri plus.
    Jedine ceho se bojim (cim jsem si naprosto jist) je, ze bude potreba cely tento prvek domodovat (respektive po Bethesde dodelat), aby to nebylo naprosto ploche a povrchni ...
    Ale za mne plusove body, koupim v Steam Christmass Sale se slevou a budu spokojeny
    • Modifikování je polovina zábavy, to si musím říkat a už s tím tak nějak počítám.
  • Tahle parodie má s původními Fallouty společné akorát tak jméno. Grafiku nemá smysl komentovat, tu Bethesda nikdy neuměla. Těším se akorát na videa na youtube s různými glitchy a diskuzi na téma proč si mám kupovat bambilion dlc po 20 eurech? *1*
    • grafiku nema cenu komentovat no, ted kdyz vsichni crybabiove vidi jak krasny to je.
    • Ma to spolecny namet, prostredi/svet, herni prvky typu pipboy, perkovy rpg system. To vsechnocini tuto hru originalni a zajimavou.
      • Staré Fallouty jsou pro nás prostě dokonalou kombinací svých prvků a na některé Bethesda prostě kašle nebo je dokonce mění a s tím se prostě nemůžeme jenom tak smířit Jednoduše chceme tu starou kombinaci klidně doplněnou o různá funkční vylepšení, která ale nenaruší starou dobrou kombinaci. Fallout 3 byl mým prvním setkáním s Falloutem a neskutečně jsem se bavil při prozkoumávání světa a získávaní vybavení jsem strávil pěknou 100 hodin ale nevzpomenu si z toho na nic než na ten pocit. Pak jsem si ze zvědavosti zahrál Fallout 2 a po neuvěřitelné herní euforii se mi otevřely oči a já pochopil, co té hře chybí. Vývoj postavy téměř nulový, celý svět nefunkční a nepropojený, ze skillů jste potřebovali maximalně zbraně, lock pick (jenom kvůli získání vybavení) možná řeč a šmitec. S.P.E.C.I.A.L., perky, karma, reputace a levelování prostě k ničemu bez užitku jenom pro ten pocit že mám další level a že někam postupuju bez nějakého účelu. FNV už na tom byl lépe a pokud bude propracování světa s vývojem postavy ve Fallout 4 na podobné úrovni tak si Fallouta zase jednou maximálně užiju (naposledy měsíc zpátky kdy jsem poprvé dohrál Fallout 1.5 ressurection maximální pecka v něčem podle mně i lepší než 1 a 2) a pokud to bude Fallout 3 s více možnostmi a ještě vzdálenější původním dílům, tak si stejně užiju i to co mi Bethesda naservíruje a vypadá to, že toho bude hodně. Každopádně se těším, což se mi naposledy stalo u GTA V
  • Morraw
    Post-apo sice není moje srdcovka a tedy ani série Fallout, ale moc rád sem hrával Tactics a poslední NV. Bohužel u nového Fallouta se obávám "Skyrim syndromu" - obrovská hra s tunou (spíše generického) obsahu a featurek, která ovšem působí jako základ pro něco většího, co tam nakonec dodělají modeřia vyplatí se spíše počkat.
    Survival hry jsou pořád v oblibě, takže možnost stavět a chránit vlastní vesnice v post-apo světě mi příjde nanejvýš skvělé vylepšení. Nechápu proč se to lidem nelíbí, že to nepatří do série a bla bla bla.
    Každý díl by měl přínest trochu jiný zážitek. Tady je možnost volby. Někdo bude osamělý vlk a jiný bude žít v komunitě. To, že vás tato možnost nezajímá a je tedy pro hru zbytečná, je naprosto omezené a sobecké myšlení.
    • wenceslaus
      Není nad to, označit cizí názor jako "bla bla bla" co? *facepalm*
      Sobecke to není ani trochu. Ono tak rozsáhlý prvek potřebuje hodně peněz a času. Prostě se bojím, že zbytku (dialogy, příběh, negenerický level design...) nebude věnováno tolik péče.
      A pokud někdo raději RPG jako Witcher než jako Minecraft, tak mu to nemůžeš mít za zlé. To by bylo totiž teprve sobecké :)
      • odkdy dela bethesda negenericky dizajn, vzdyt uz se deste let chlubí tim že jim hry dela generator, narozdil treba od warhorse kde se s3rou s každym detailem ručne
    • prave proto, ze bethesda se jeste za 20 let nanaucila delat poradne ani ten rpg zaklad a uz k tomu nabalujou dalsi blbinky okolo *5*
  • Keyz
    Vypadá to staře jako ten první obrázek co zde byl. Uvidíme co z toho vyleze za perlu. Asi tam budou klasické věci jako ve 3 díle které jsou nelogické a neuvěřitelné. Hlavně, že má borec bouchačku přes 2/3 obrazu (asi má hlavu přímo u té zbraně nebo co) *15*

    Plus to zaměření na velkou volnost, obranu domu a další populární věci. To bude určitě na úkor příběhu jako tomu je vždy u podobných stavěcích her. Kde se něco hromadím, stavím a poté bráním. Prostě jdu zabliká ukazatel, že mám bránit dům atd.... Něco jako Mount and blade. Tam to je také hodně o volnosti a ostatní je v pozadí.

    Vypadá to, že se podívali co nejvíce letí a na*rali to do hry. Proč to nenavazuje na předešlé díly? Nějak to může snad navazovat. Vždy to je zcela jiný díl, kde něco hodně změní a pak je z toho "něco". V takovém světě by se skvěle hrál nějaký uvěřitelný příběh. Lidi by tam mohli být věrohodní a ne každých x minut bránit něco, protože se tam žene vlna něčeho, a pořád dokola celou hru, protože je to zrovna Cool... *9*

    A na konci mít napsáno: Ubránil jsi 150 vln monster, měl jsi vylepšen oblek na LVL 89 a byl jsi mega borec!...Že tam byl nějaký ten příběh, svět, lidské tragédie to je jaksi vedlejší. Zde jasně prezentuje zaměření na ten crafting, tower defence atd... Než na příběh.
    • PreidaQ
      Jdi už s tou svou neustálou věrohodností a uvěřitelností k čertu. Úplně si dokážu představit, že musíš být člověk, kterému jeho poorno musí dávat velký smysl, nejlépe mít hluboký filozifický podtext (například propracované řešení otázky, kde se tady vlastně vzala ta kupa sena), jinak nedokáže dojít vyvrcholení.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit