Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • No tento rok je na hry skvělý,vypadá to. Tedkom vyšel parádní witcher,za chvíli tu bude batman který nastaví laťku her tohoto roku ještě více a pak ještě fallout. Noo prostě senzace *14*
    • Tak zrovna tenhle Fallout nastaví laťku možná tak v počtu bugů na jeden quest *1*
  • Tyhle sandbox serepetičky mi vůbec nevadí, dokud F4 nabídne skvělý příběh a vtipné a zároveň drsné prvky klasického Falloutu, hra vypadá sqěle
  • no, podla plusiek vidim, co vlastne nova mladez hrava a na co sa tesi
    snad vyjde zase nejaky Fallout/Obsidian/, popripade ten Van Buren
  • oin.odin
    prepáčte mi otázku ale kde je ten Fallout ???
    • vsude
      • oin.odin
        sorry ale toto nemá s Fallout skoro nič spoločne ... hral som sériu od začiatku ... a som divní lebo mam rad aj tactics ale to čo roby bethesda je n grc ... vďaka bohom za NV ten bol zábavní ... ale trojka z nej si nič nepamätám len to že po dohrati som bol znechutení ešte mesiac ... jednoducho zla hra a z tohto mam dojem že na skvelú pribehovu a vtipnú rpg narubovali ich TES ... čim sa vraciam k povodnému tvrdeniu to nie je fallout
        • Stojím při tobě. Dveře mého Vaultu zůstanou letos otevřené. Pařit se nebude dřív jak po 75% slevě.
  • aby z toho nakonec nebyl kockopes, kdyz to dela od vseho neco, ale nic poradne...
  • homeles8
    Paráda, já se zabavím. Fallout mě nikdy moc nebral (takže jsem ho nehrál), takže nějaký kecy o tradici Falloutu, že to tak nebude, to je mi úplně jedno.

    Grafika je fajn, vy si na ní zanadávejte, když chcete.

    Město stavit nebudu, jenom nějaký obydlí sám pro sebe, jako ve Skyrimu, když mám kde bydlet, hra mě baví víc.

    Pejsek se mi líbí. I kdybyvypadal jak pejsek z první Mafie, tak to bude prostě můj roztomilej pejsek, i bez reálných chlupů a výkalů. Aby jste se z toho neposrali, třeba. Jinak kdyby šlo vytvořit i pejska, paráda, když ne, tak beru i tohoto vlčáka, nevadí mi.

    Příběh napožaduju žádnej, jako u všech ostatních her. Když mě nadchne i příběh, paráda, když ne, čekal jsem to a je to jedno. Na příběhy mám filmy a knihy, ne hry.
    A budu hrát za ženskou, jako vždycky, když to hra umožňuje.
    • Ja vetsinou hraju rpg za zensky. Fallouta taky. Akorat nevim proc...
  • ...môže to byť dobrá hra, ale nebude to dobrý Fallout...
  • Celkovo ma to nejako nenadchlo, herný engine vyzerá sto krát lepšie ako ten otrasný engine z F3 a NV ale stále to je ako keby boli v bethesda game studios stále pozadu, celé mi to príde také nejaké nemastné neslané, aj keď je nasvietenie pekné tak stále to je také nejaké divné, hlavne ten pes ako keby tam ani nepatril, jeho textúry sú ohavné rozmazané, dúfam, že bethesda spolupracuje s nvidiou a urobí nejaké hairworks alebo niečo podobné, lebo zatiaľ to je ako pesť na oko tie textúry psa. Ale celkovo Fallout 4 vyzerá lepšie, chovanie zbraní a celkový pocit zo strielania je podstatne lepší ako u F3, kde to bol fakt otras, ale pochybujem, že Fallout 4 čo do kvality prekoná Fallout 2 či nebodaj Fallout 1....to sú pre mňa srdcovky. Možno Fallout 5 sa vráti k izometrickému pohľadu zhora, ktorý tejto hernej série svedčí najviac.
    • Boze hlavne ne hairworks od nvidie a vubec zadne optimalizace aby to zase podelaly jak s wit3 a slo to naprd aji na jejich grafikach...Svet bude daleko vetsi nez wit3.Grafika se mi libi ne jak ve wit3 je to takova omalovanka
      • Ja hrajem witcher 3 na ultra aj s hairworks úplne bez problémov kde mi to pod 60 fps ani raz nespadlo...
        Witcher 3 má parádnu grafiku, ale porovnávať fantasy RPG s post apokalyptickým RPG ako Fallout 4 je tak trošku mimo čo sa týka celkového art designu, ale budiž ľudia už porovnávali dirt showdown s dirt rally.
        • Pod 60 ti to nepadlo, ani kdyz si se zasekl v rohu a kamera ti najela par centaku od hlavy? Ted jeste tu o cerveny karkulce.
          • No na rozdiel od teba nemám rozhasený PC, takže hej pod 60 fps mi to ani raz nepadlo, ak chceš môžem ti nahrať aj pekné videjko na jewtube nech máš radosť a potichu závidíš.
            • JJ videl jsem a zavidim, slape ti to paradne, smekam.
            • už sa to nahráva na jewtube, nejakú dobu ale bude trvať kým to bude v 1080p a 60 fps, mimochodom ten jeden jediný prepad pod 60 fps keď začalo načítať textúry tej chatrče ku ktorej som sa blížil, asi problém enginu.
              tak tu to máš záviď https://www.youtube.com/watch?v=dzE__usxBnI
            • Nahraj, at zavidim.
    • F1 a F2 se take obesly bez hairworks a dodnes na ne vzpominas. Nekdo se zameruje na grafiku, nekdo na atmosferu a nekdo na hratelnost. Jedno ovlivnuje druhe, je fajn, ze F4 nebude dalsi Order.
      • Doba pokročila, tiež by som nebol úplne rád keby fallout 5 bol v rovnakej grafike ako F2 alebo F1, samozrejme som mal na mysli vylepšený izometrický pohľad, ako má trebárs Umbra, ktorá bude bežať na najnovšom cryengine. Hrateľnostne bol F3 a FNV na veľmi biednej úrovni, celé mi to pripadalo také kostrbaté a miestami až otrasné, jednoducho falloutu sedí strategický pohľad zhora a nie tento 3D fps model.
        Hairworks sa priam žiadajú aby boli zakryté tie low res textúry toho vlčiaka.
        Mne osobne sa Order 1886 náramne lúbil, ja som skôr na kvalitné single playerové kampane a hru som dokopy prešiel už 3 krát a nebol by som proti nejakej príbehovej expanzii, aj keď je možné že sa toho asi nedočkám.
        • Jaky je rozdil v grafice mezi F1 a F2? Az F3 ma modernejsi grafiku, ale rozhodne pro to neni oblibenejsi.
        • tak pocitam, ze budou chtit aby to fachalo i na konzolich, takze nejake ultra textury cekej az od moderu
          • No nové konzoly majú celkom dosť zjednodenej DDR5 pamäte takže s textúrami by problém byť nemal, asi sa jednalo o nejaký skorší release a keď tá hra výjde tak to bude vyzerať lepšie hádam.
  • Mna by teda zaujimalo. Da sa hra prejst aj bez toho aby som hral nejaku trapnu tower defense ?

    Tak ako sa da W3 prejst bez trapneho Gwen-u ?
    • Rejsek
      Trapne je, ze se ptas na neco co je napsane v clanku.
    • no vidíš já hraju třeba hlavně strategie a protože ve skutečném životě pracuju jako projektant tak tahle část hry kdy si může člověk postavit vesničku podle svých představ, vybavit si ji a posavit naprosto dokonale vyhovuje mé hráčské dušičce a garantuju ti že nad tím stávím moře a moře času *1* *1* *1*
  • Tve proc? jako hra to muze bejt dobra ale todle prece uz vubec neni Fallout. staveni vesnicek, tower defence? to tam proste musi bejt vsechno? moje nostalgicke srdce trpi. Tadle hra nema s falloloutem nic spolecnyho. Kdyby tomu dali jinej nazev tak nic nerekn ale takle?
    • Psychotic
      https://www.youtube.com/watch?v=5AvrBFlJeMs
    • Podle tvé logiky to není fallout od doby, co se přešlo na 3D grafiku :D
      Inovace jsou třeba ... i takovéto ... pokud se ti to nelíbí, tak to můžeš ve hře ignorovat.
      • podle tvoji logiky se muze zmenit uplne vsechno a je to porad stejna hra. To co chci rict je to ze to uz proste nema ducha falloutu. A mimochodem to ze je vseho moc a je to nafoukly do obrich rozmeru neznamena ze je to dobry
        • Když chceš ducha Falloutu tak si zajdi na hřbitov :-)
        • A kde je podle tebe hranice kdy je to ještě pořád pokračování původní hry ?
          Pokud se díly točí kolem stejného děje,postavy, nebo světa (gothic, witcher, TES) tak budiž.
          Fallout 4 je pořád postapokaliptická hra, dělají na tom stejní vývojáři jako na trojce. Věci ve hře jsou taky stejné. Změny grafiky enginu, interface apod. jsou nutnost. Nové prvky hru mohou obohatit aniž by se zásadně zmenili zásadní principy. Souhlasím, že někdy všeho moc škodí, ale pesimismus bych nechal až budeme mít v ruce víc, než pár ofic. videí ...
          Chápu, že stavění vesnice a craftění všeho možného ve hře nebylo. Pravdou ale je, že jí to může dost slušně přidat na realističnosti ...
        • Jak můžeš vědět že to nemá ducha falloutu když jsi to ještě nehrál. O přiběhu a questech se nic neví. Třeba já si ve všech falloutech vytvořil svojí základnu kde jsem hromadil nalezený vybavení a jiný poklady. Takže tohle vítám.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit