Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Prophet
    A to jsem si myslel, že nový fallout bude stejný jako 3, ale tohle zatím vypadá dost dobře. Ale radši počkám na recenzi. *4*
  • Vypadá to tak dobře, že jsem dokonce ochoten si to stáhnout z torrentu a zahrát, hned jak to vyjde.
  • no tak to vypada hodne zajimave.. ..uvidime ..uvidime :)
  • Mart9
    Už vidim, jak mi budou nějaké potvory kazit příjemné budování městečka. Díky nechci. Vždyť v tom traileru se jenom střílelo.
  • Tak tady už asi Fallout definitivně končí. Když to pojmenujou Standa Hložek jde na nákup, tak fajn. Fallout by prostě NIKDY neměl obsahovat blbosti typu stavění vesnic, tower defense nebo podobnou ekonomiku. Je to Fallout ne Sims/ Minecraft!
    Snad tohle všechno bude jen dodatek a zapracují na příběhu, světu, questech a všem, co dělá Fallout Falloutem.
    • fallanga
      Souhlasím, že by to Fallout neměl obsahovat. Mne osobně to nadchlo, vypadá to dobře, ale tak nějak mi to nezapadá do té série.
    • kdo rozhoduje o tom, co hra smí obsahovat a co ne? Ty, nebo nějaký jiný šáhlý retromil s patentem na rozum? NE.
    • Francis
      K postapokaliptickému svetu sa naopak stavba obydlí a ich obrana veľmi hodí.
    • naopak, tohle mi ve faloutech schazelo, kdyz uz taham v kufru auta tech 50pusek, stovky az tisice naboju, desitky lekarnicek a brneni, tak bych to radeji investoval do zalozeni vlastniho mesta nez zevloval dal po krajine...
  • Predosle Fallout som ani neskusil ale tento vyzera ze bude stat za to !!!
    • Francis
      chyba, véééľka chyba... New Vegas jednoznačne odporúčam
      • Zrejme ano ale uz je to stara hra, pockam rovno na tento :) Ta hudba a atmosfera je skvela a z toho psa nemozem, dufam ze bude taky smiesny aj priamo hre nie len v traileroch :D...
        • aká stará?..tc tc...že ti není hanba..:D.hral som všetky falouty a strávil som pri nich mrte hodin pri pokuse prejst úúúplne všetko.:) a aj teraz mám rozohratý newlasvegas.:D,ktorý nie a nie dokončit..už som tam cca 150hodín a majitel ešte žije aj o priehrade sa ešte nerozhodlo..a práve som začal 3tí dlc zo 4ch... *1* ....a ked pozerám/čítam o 4ke....chudák reallife dostane zabrať.. *1*
  • Bude čeština? Jinak NEKUPUJU! Jsem letitej fanoušek falloutu (díky levelu za překlad dvojky :) O tohle by se měl postarat stát aby veškeré zboží v naší republice mělo dostatečnou lokalizaci!
    • "Jinak NEKUPUJU!" - diky bohu, mam hned vetsi radost.
  • Jsem zvedavej a urcite si to zahraju ... ale proc proboha grafika vypada tak .. zastarale
    • Mart9
      Grafika je naprosto v pohodě. Tohle piš u těch rozpixelovaných srágor.
  • X-box, win-X, je tu nejaka souvislost, na kterou ne a ne prijit *5*
  • Nj, je treba zalepit ten prser s TESO ... takze zplacnou nahonem kravinec, nazvou to Fallout ...

    Za poslednich 10 let Bethesda nevydala NIC, co by se dalo nazvat dobrou nebo aspon prumernou hrou.
    • Ristoro
      Pravda, protože udělali pár skvělých her a pár legend :D.
      • Oblivion - zatvor par generickych bran
        Skyrim - zabi par generickych drakov
        Fallout 3 anineviem, uz si nepamatam
        legendy
        • PreidaQ
          Games
          Oblivion 9/10
          Skyrim 10/10
          Fallout 3 9/10
          legendy? legendy.
          • To hodnocení neříká nic o těch hrách, spíše vypovída o bídě herní kritiky.
          • Na Oblivion si NIKDO ani nevzpomene, kdykoli se nekoho zeptas na serii tes, tak ti bude menovat Morrowind (protoze prave to byl posledni dil TES kterej stal za hovor) a pak moza Skyrim, protoze ten do jakz takz pouzitelnyho stavu dostali moderi.

            Kdykoli je rec o Falloutovi, tak kazdej zna 1/2 ... protoze zadnej dalsi nevysel.

            Hodnoceni vylizanych a uplacenych mozku ... lol ...
          • legendy? repetivne arkady...ale chapem, ludi bavi grindovat a nechat sa vodit za ruku
            Wow efekt v nejakom queste by asi neprezili ..alebo si ani nevsimli *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit