Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Teraz este vydrzat do novembra.
  • wau docela MASIRKA tesim se fallout miluju
  • TheLordoftheNonsense
    Ježiši, já se asi počůral nedočkavostí.
  • Prijde mi fantasticke ze firma, která vydelava nejvíce na hrach plnych lidi neumi poradne lidi naanimovat a nikdy neumela. ale hracum to ocividne nevadi, tak asi nic no .)
  • Francis
    to vyzerá tak krásne, že som sa od šťastia rozplakal
  • wenceslaus
    Tak tohle mě spíš odradilo. Rád bych věřil, že ten sandbox je jen navíc ke kvalitnímu RPG ale bojím se, že to spíš bude na jeho úkor.
  • Sr_Lobo
    Mno tak tohle by mě i mohlo přesvědčit o předplatnym, protože se mi to fak líbilo *4*
    Akorát teda nechápu pročvypoušteli tamto nemastné neslané video během revealu, když tohle je pomalu jak na jinou hru.
  • Bethesda by mohla udělat nejúžasnější hru desetiletí a staromilové tady budou pořád nadávat, jak to není ten starý Fallout. InterPlay zabilo starý Fallout před 12 lety a jestli jste si za tu dobu nestačili uvědomit, že se ta série změnila, tak je to jak brečet, že Bonda už nehraje Connery.
    • Magister_Peditum
      Až nějakou udělají, tak dej vědět. Zatím samá voda.
    • Bethesda by mozna mohla udelat hru desetileti ale nanestesti se ji to porad nedari.
  • Mám z toho trochu strach. Crafting vypadá úžasně, ale ty poslední záběry z konference vypadají jako by to bylo tupé FPS. Ale třeba se mýlím a dopadne to dobře.
  • Když tak mě opravte, ale doufám, že se nemýlím. CRAFTING, STAVĚNÍ VESNIC, BOJE MEZI JEDNOTLIVÝMI FRAKCEMI V MULTIPLAYERU BYL UŽ VE FALLOUT 2!!!!! Pamatuji si, jak jsem omylem zavedl jednoho parchanta, kterej mě stopoval přes půl mapy až do našeho vaultu. Ten parchant dal potom souřadnice ostatním a ty nám ukradli všechny náboje, zbraně a vesnici vypálili - takže tohle je ve Falloutu 4 REVOLUCE? AHA :-D.

    Bojím se toho, že tam bude zase všechno a vlastně nic
    • Fallouta 2 jsem hrál několikrát i s patchem Restoration, ale na toto jsem nikdy nenarazil. Můžu se zeptat prosím na detaily?

      jestli myslíš nálet Enklávy tak ten je automatický at děláš cokoliv :D
      • Hráli jsme to cca 5 let zpět s kamarádem. Všichni používali head-sety, byly tam České, Ruské, Francouzské klany. Engine to používalo z Falloutu 1-2. Prakticky celá mapa byla identická s Fallout 2. Nadstandartní prvek byla právě ta válka lidskejch frakcí. Přesné jméno módu ti neřeknu. Hrál jsem to cca 5 x. Každopádně tam bylo spoustu lidí, kteří to hráli denně 24/7 po dobu několika let. Bylo to poměrně dost promakaný, hrálo to hodně lidí. Stavěly se Vaulty, frakce mezi sebou bojovali
        • Počkej, myslíš tu hru, ve které když jsi se jako nováček čerstvě respawnoval, tak tě nejbližší týpci v energozbrojích a s rotačními kulomety zabili, okradli a pak znesvětili tvou mrtvolu, aby se to mohlo zase za chvíli opakovat? Já byl okamžitě frustrován, ale nápad to byl dozajista dobrý.
          • Taronyu
            Ja to hrám doteraz na Fonline reloaded a tieto vec sú tam poriešené, že nie v každom meste je povolené PvP. Len treba mať partiu. Ako loner si tam veľa hráč neužije. Mojich kamarátov to omrzelo hrať a ostal som sám, mám celý vault a kopec vybavenia len pre seba, ale už to nie je ono.
        • né....opravdu se nejednalo o nálet Enklávy - píšu, že se jednalo o MULTIPLAYER
    • Přesně tak, všechno a vlastně vůbec nic, protože to všechno nikdo nechce, protože to nikoho nebaví, tak jako zcela zoufalé Skyrim Online.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší