Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • walltar

    3/10 bych mu asi nedal, ale nebýt to multiplayer tak to ani neinstaluju. Zatím si to s kámošema celkem užíváme, ale hra je prostě plná bugů, a je na ní vidět jak je šitá rychlou jehlou.

    • Morlang

      horkou

      • walltar

        To taky. 🙂

  • Realtoltek
    Hra je super, dal bych 8/10. Uvidíme jak dlouho vydrží. Zaklínač III mě přestal bavit po 5 hodinách takže horší už to být nemůže.
    • Morlang

      ojojoj, požírač hoven promluvil, nasaďme si rychle roušky

    • Veskoslav

      Tak někdo, kdo dal ME: Andromeda 10/10 se fakt musí vyžívat v hraní sraček.

  • Johnny

    Fakt se bojim (jakože fakt) jak dopadne TES VI... Skyrim je pro mě jedna z nejlepších her poslední doby tak jestli mi poserou i tohle tak už asi nebudu mit skoro co hrát :/

    • twicer
      Tak pokud od toho čekáš jen další skyrim, tak zklamanej nebudeš. Ale počítej stím že to půjde ruku v ruce i se všemi nedodělky a divnostmi, takže pokud se ti za těch pár let zvýšil standart toho co seš ochotnej zkousnout tak asi dost možná zapláčeš.
      • Johnny

        standart se mi asi nezvyšil, skyrim mě baví stále stejně, tak pokud to bude skyrim s hezčí grafikou a nové prostředí, budu spokojen :)

        • Iosephus

          Toho se právě bojím, pokud chtějí výrazně zlepšit grafiku, pak už bude nový engine nutností, bohužel Bethesda si zvykla, že za ni hry dodělává komunita, která však v případě nového enginu bude mít problém se zorientovat, pokud v tom vůbec ty módy a opravy děla začne. Dost blbá situace.

  • Dokonce celý 3? To teda zírám. Bethesda moc dobře ví, že pouští do světa totální s.hit a ještě se z toho snaží dělat PR. Tohle je jeden z těch projektů, kterej si nezasluhuje prodat byť třeba jedinej kus 🤮.

  • Inquisitor

    Jsem rád, za objektivní zhodnocení a známku. Například na pcgameru 60 procent, se mi zdá hodně laskavé hodnocení. Každopádně takové zacházení si Fallout opravdu neslouží. S hrůzou očekávám co vypustí příště.

    • maros.goc

      Sector - 7/10

      • Veskoslav

        Sector berou vážně jenom jeho vlastní redaktoři....naposledy BF V 9/10:)


  • Masakr,dobře vy!  Už  Fallout 4 byl pro mě tak na 6/10  ☹ 

  • Jez3vec

    Čekal jsem tak 5-6/10 jen kvůli značce.

  • Veskoslav

    Jinak už i české obchody snižují ceny viz. Xzone, kdy základ stojí 899 Kč.

    • až to bude zadarmo a opatchovaný, tak to možná zkusim 

    • residentevilfans

      Tohle bych nehrál ani zadarmo! I hry z roku 2003 vypadají lépe a dokonce se lépe hrají. 

      • twicer

        Ukaž mi jedinou hru z roku 2003 která vypadá lépe a postavím ti i sochu.

        https://imgur.com/a/wtSA32v

        • Drak_1

          battlefield 1942 😱

        • Derp_1337

          Dost pravděpodobně Crysis (2007) má lepší grafiku než Fallout 76.

          • twicer

            No zajisté, řekl bych že aspoň tak 3x lepší.

            • Derp_1337

              Moc ti ta ironie nejde.

              Navíc je potřeba vzít, že ten odkaz byl screenshot z konzole, takže ta grafika je o dost horší než na PC verzi. Nejvíce se na snímku projeví právě absence antialiasingu.

              Dnešní nadupané PC dokáží zastaralé Crysis zobrazit v mnohem lepší grafice, protože ten engine na to má.

              • twicer

                Reakce na příspěvek:

                Ani sem se sem se moc nesnažil, jelikož ty si tomu taky moc nedal pokud si skutečně myslíš že ztoho celkově vychází crysis lépe. Jasně, postavy maj vymakaný, džungle vypadá přirozeně a co sem měl možnost vidět ve 4k tak se to dá ještě vpohodě hrát idnes, ale to prostředí už je ve falloutu prostě jinde. Možná ledaccos skryješ keříkama ( jako ve tvém screenshotu ) ale celý ten landscape už je za zenitem, jako třeba můžeš vidět na pravé straně kde vylézají skály ze zeleně. Crysis je taková on rail potěmkinova vesnice. Máš široký tunel v kterém můžeš plnit misi a jít dál, ale nikdy se takhle nerozhlédneš a neřekneš si, že kamkoliv dohlédneš můžeš i jít.

                A vůbec :D když jsem odepisoval tomu původnímu vemínku tak sem se schválně díval kdy vyšel crysis, protože sem bral v potaz že už se to za použití správných screenshotů dá v určitých směrech srovnat, ale původně mluvil o roku 2003 a vté době ještě vážně nebylo nic ani vzdáleně tomu co má F76 :)

                • residentevilfans

                  Reakce na příspěvek:

                  Prostě nedokážeš přenést přes srdíčko, že ta hra je otřesný hnus, jak graficky, tak hratelností (viz.  50GB patch). Tohle je prostě v roce 2018 nepřípustné od AA studia. 

                  To, že si vemínko a bereš všechno doslovně, tak je věc druhá. 😂

                • Carnage666

                  Reakce na příspěvek:

                  "Máš široký tunel v kterém můžeš plnit misi a jít dál, ale nikdy se takhle nerozhlédneš a neřekneš si, že kamkoliv dohlédneš můžeš i jít."

                  Právě že naopak, celej ostrov byl přístupnej a nebyl to žádnej tunel.


                  • twicer

                    Reakce na příspěvek:

                    Tak už je to nějakej rok co sem to dohrál, uznávám. Ale neměl si vždycky danou oblast na misi ( třeba údolí ), kterou si prošel a dostal ses do další oblasti? 

                    Vždycky mi přišlo že máš třeba v průběhu mise něco udělat na základně, na kterou si mohl zaútočit z jakéhokoliv směru, ale že by ses sebral a odštrádoval sis k úplně jinému objektu, kterej nebyl třeba součástí aktuálni mise to ne, nebo se pletu?

                    Třeba jako tady, proto sem použil pojem "široký tunel". Je to třeba 500m do šířky a 3000m do délky.

                    • Carnage666

                      Reakce na příspěvek:

                      Taky je to nějakej pátek co jsem to hrál ale moc dobře si pamatuju že sem si s kámošem na cheatoval neomezenej sprint a od kamene jsem se odrazil až někam k tý hoře, takže přístupný bylo v podstatě všechno, spíš to bylo k ničemu.

        • residentevilfans

          Vlastně ani nemusím, protože to jsou všechny. Ten tvůj obrázek ukazuje vše! Jestli takhle vypadá tří áčková hra z roku 2018. Tak smekám idio7ům, kteří si hru koupili. V Rockstáru se musí za břicho popadat. 😂

          • twicer

            No jo no, že já naiva vůbec čekal reakci co bude dávat aspoň špetku rozumu :)

            Tak já du na to sochu, vymodelovat vemínko bude na pár minut.

            • residentevilfans

              Chápu, že si těch vyhozených 60 euro musíš nějak odůvodnit. Potom třeba budeš mít klid na dušičce. Jenže i slepý ti řekne, že ten tvůj argumentačí fail ve formě hnusného obrázku, který je ještě pořízený v noci! Je lejno a styděl bych se tohle lejno obhajovat, když ho vidím!

              Běž si stavět vemínko do té své hry, která se už teď prodává za 20 euro a přestaň si lhát do kapsy. 

              • Duncan66

                Reakce na příspěvek:

                Ja nechapu, ze je nekdo tak ubohy jako ty, ze ani v situaci, kdy o nic nejde, nedokaze uznat sve pochybeni a bude se do nekonecna vykrucovat a vymlouvat. ☹

  • Meow

    Jedna z nejlepších recenzí, co jsem tady kdy četl. Doufám, že recenzentovi bylo aspoň pořádně zaplaceno, když už musel se trápit s tímto paskvilem. Já bych to  zadarmo určitě nehrál. Koukl jsem na včerejší gamesplay od tiscali a bylo mi až do pláče z té hry. 

    Ale jednu věc fakt nechápu. Mně neříkejte, že si v Bethesdě nebyli vědomi toho, jaký to je paskvil. Co od toho jako čekali/čekají? 

    • ucho
      já věřím, že s tím byli z velké části spokojení. zřejmě se dostali do takové té autorské slepoty, kdy na něčem pořád děláš, až ti to přijde dobrý, protože to vlastně dělá to, jak to bylo vymyšlený. už se na to ale neumíš podívat novýma očima. já myslím, že opravdu čekali, že to bude hit. teď je ale čekala studená sprcha, takže budou vymýšlet, co změnit, aby to bylo lepší. jako třeba to ještě na šestkovou hru vytáhnou. ono jim moc jinýho nezbývá, když je to onlinová záležitost...
      • Ale houby, moc dobře věděli, že dělají s.hit, vždyť se tím nedávno sami chlubili.

  • Pane recenzente, vy jste musel hru hrál jen někde ve vlaku když jste cestoval někde v rámci České Republiky, protože jinak byste, s prominutím, takové bejkárny nemohl napsat. Naprostá většina věcí co jste napsal je vyloženě špatně, a z recenze na mě doslova křičí vaše neobjektivita, tedy jen subjektivní názory. Bez pořádného zahrání a objektivity nemůže vzniknout kvalitní recenze, a vy zde nemáte ani jedno. 

    • Derp_1337

      Multiaccount troll, co křičí o neobjektivitě.

      Z té zprávy je přímo cítit "hru jsem vůbec nehrál, nevím o čem mluvím, ale chci trollovat" LOL

    • Veskoslav

      Flashi? Našel jsem ti kamaráda na hraní F76...

    • Maxianimal

      Co je na té hře objektivně dobře? Pominu-li fakt, že recenze se má samozřejmě skládat jak z objektivních, tak subjektivních pocitů. 

      • Svět, pocit z prozkoumání a prozkoumávání samotné, crafting, team play, perk karty a systém levelingu, úprava vybavení, ozvučení a hudba, krásná grafika (ano, vážně), spousta zajímavých holokazet, hromada lore, eventy, loot... 


        Co hra dělá špatně? Bugy, bugy, bugy, málo úkolů v pozdějších fázích hry, síťové kiksy a občas fps dropy. Na hře má Bethesda ještě spoustu práce. Základ má. 

        • Derp_1337

          "perk karty a systém lvl-ingu" ---- Pouze drobná změna. Je vidět, že ta hra opravdu nemá co nabídnout, když zmiňuješ i takovouhle prkotinu.

          "crafting" , "úprava vybavení" , "eventy" , "loot" , "prozkoumávání světa" ---- Tohle tu bylo už mnohokrát a většinou to bylo dokonce provedeno lépe.

          "hromada lore" , "spousty 'zajímavých' holokazet" ---- Jak můžeš vůbec použít slovo "lore" jako plus u hry od vývojářů, kteří absolutně kašlou na lore a v každém díle totálně ignorují lore celého jejich univerza a libovolně si ho mění.

          "team play" ---- Jak napsal recenzent "i zametání cesty je zábavnější, když s vám s tím někdo pomáhá", ale to samotné ještě není důvod hrát zrovna tuhle hru. Při frázi Team Play si představuji zážitek na úrovni Divinity: Original Sin 2 a tomu se F76 rozhodně nevyrovná.

      • twicer

        zvuky, vyprávění světa, možná customizace zbraní zbytek už je na preferenci jednotlivce

    • jenda84

      imho ještě dodám - když už na gamespotu, kde multikulti gender equal "hře" BF5 dají 8/10, dostane Fallout76 celkem 4/10, tak už to asi svědčí o nekvalitě ne? 

      • Jako že za možnost hrát za ženy - černochy  měli snižovat známku? 

        • jenda84

          běž si uvařit čaj, dej si nohy do tepla a bud v klidu... díky

      • Veskoslav

        A jejich videorecenze je taky pěkně udělaná a zpracovaná.

    • jenda84

      a já si dycky říkal, pro koho tyhle srajdy jsou... no a tyseš zářnej příklad :-)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit