Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vzhledem k tomu, že CD projekt je zkušené studio, o Zaklínače strach nemám. Ale v ,,pokračování,, mé největší srdcovky jsem nevěřil. Doufám jen, že mají dost zkušenosti a nepokazí to.

    Warec a Age of Mythology byly mé nej RTSky, tak hodně štěstí !!!
    • Jo W3 je prostě nejlepší fantasy hra, kéž by Blizzard nikdy nevydal WoW...
      • Ale di ti brepto. Asi ti na hlavu míří mafián s bouchačkou a nutí tě hrát wow že :)
  • na me to bylo moc složity, navic současne hrát a ješte levelovat hrdiny je hloupost. klasicky koncept strategie, ktery je uz dneska ale davno prekonan. ovšem neni treba se obavat že by blizzard cokoliv inovoval
    • Veskoslav
      No jo, Joe, povídá si sám se sebou a nezvládá hrát RTS. Nic překvapivého. A Blizzard žánr RTS inovoval tak jako nikdo dlouhá léta před ním ne. Navíc existuje už tolik druhý RTS, že inovace jsou neustále.
    • btw pokracovani warcraftu už vyšlo a jmenuje se wold of warcraft, ted uz jen doufat že z titanu nebude strategie
      • Ale nějakeho hybrida bych rád ot Titanu čekal že *4*
  • Inquisitor
    Perfektní hra. Jedna z těch na kterou se nezapomíná.
  • najlepšia strategia aka kedy bola vyrobena, a ten multiplayer je bomba
  • stále hram w3 1v1 a 2v2 na battlenete a je to dost tazke, ked tam zostali iba dobri hraci
  • Super nápad :-) Spojit dvě nej RTS na světě do hromady todle bude dámi a pánové konec světa
  • Ktorú misiu považujete za najťažšiu? NORMAL
    • Na normal nevim, ale nejtěžší pro mě byla ve W3:RoCh - Undead - chapter 7 na HARD, to byl fakt extrém!
    • poslední mise ve frozen throne
  • Na w3 jsem vyrůstal takže nezbývá než doufat a těšit se.
  • BoB.2
    Mazec *3*
  • W3 prejdená 4x, naspamať , FT asi 5x, naspamať :D:D co mam odhalit?stanu se neviditelnymvseprohlednu

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit