Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Holt, ked Blizzardu vyroba kazdej jednej hry trva pomaly 10 rokov tak si musia hraci robit hry sami *15* .
  • LuckyBaal
    Kdo si ho ještě pamatuje? *8* já ho ještě teď hraju a stále patří do mých nejoblíbenějších RTS.
    • mám to nainstalované a hraju to s kámošem po Tunngle. *2*
      • calwin
        aha takže hovoríš že to je problém kúpiť? :P
    • Overwatch
      Byla to jedna z her, kterou jsme na LAN parties hráli až příliš často :)
      • h0p3
        to a CoD: United Offensive *1*
        • Overwatch
          CoD jsme moc nehráli. Ze stříleček spíš CS 1.6, Duke Nukem 3D, Doom, Quake, Unreal, překvapivě i Soldier of Fortune a podobné kousky :)
        • Magister_Peditum
          a FlatOut 2.

          PS: A HL2 Deathmatch, který nás bavil víc než CS.
          • A u náš poslední 3 LANky vždycky FO2 chybí, na poslední měli špatnou verzi a nešla hrát. fňuq *13* *15* ani po ni moc nedychtí, přitom to byla na prvních LANkách best of o.O

            Ale jinak Battlefield 2 red, se u náš teď hraje nejvíc, abych přihodil taky něco :)
    • vynikajúca hra. Nedávno som kúpil ešte k W3 aj elektronicky v akcii Frozen throne, ktorý som nemal, ešte rýchlo kým boli k dispozícii voľné kľúče.
  • Inquisitor
    Perfektní hra. Jedna z těch na kterou se nezapomíná.
  • Vzhledem k tomu, že CD projekt je zkušené studio, o Zaklínače strach nemám. Ale v ,,pokračování,, mé největší srdcovky jsem nevěřil. Doufám jen, že mají dost zkušenosti a nepokazí to.

    Warec a Age of Mythology byly mé nej RTSky, tak hodně štěstí !!!
    • Jo W3 je prostě nejlepší fantasy hra, kéž by Blizzard nikdy nevydal WoW...
      • Ale di ti brepto. Asi ti na hlavu míří mafián s bouchačkou a nutí tě hrát wow že :)
  • Magister_Peditum
    Obávám se, že se W4 jen tak nedočkáme. WoW pěkně rejžuje.
    • Shania
      Co je to za nesmysl, W4 neni, protoze maji jen jeden rts team, az skonci se SC2, tak pujdou nejspis na W4. WOW nijak nebrani k tomu, aby vznik W4, proste to daji do jine casove linie.
    • Tak oni se vyjádřili ve smyslu že prostě W4 nebudou dělat, páč budou pokračovat WoWkem no.
      • Veskoslav
        Osobně je to pro mě lepší:) Warcraft je legenda a tou by měla i zůstat. Příběh pro mě končí Arthasem na ledovém trůnu, co se děje ve WoW, jde mimo mě.
        • Tak s tím souhlasím, historie světa Warcraft pro mě také končí Ledovým trůnem *4*
        • Jo stím příběhem souhlasím jak se stane Lich Kingem tak se mě to už pak nelibí ani za mák upřímně ani ty Lich jednotky ve WoWku už to je přeplácané .. jinak pěkné a myslím si že dočkáme někde jsem slyšel že dělají.
  • najlepšia strategia aka kedy bola vyrobena, a ten multiplayer je bomba
  • Na w3 jsem vyrůstal takže nezbývá než doufat a těšit se.
  • Zrovna si jdu zahrát.. nejlepší RTS všech dob. Bezesporu. AoE atd jsou vynikající, ale W3 je W3, žijící legenda.
  • W3 TFT pařím do teď na Gareně, spousty plných serverů na battlenetu apod. nejlepší RTS, nesmrtelná ..
  • No, Bliz ať klidně vydává WoW, ono to je vcelku dobrá hra, s velkou základnou fanoušku. WoW je ale z většiny pro Pvpčkaře a ty co každý den jdou několik raidů. Příběh je pro ně pasé, jim jde o EQ, kámoše v guildě, peti, profky, bg, rat, atd a to že nakonci raidu uvidíte smrt Arthase je pro ně nic.

    Ale Warcraft 4, s příběh navazující na FT, krasnou grafikou, novými rasami...... Take my money!

    Snad se mod povede- *3*
    • Lawliet
      Zapomněl jsi na No-lifer pointy!
    • Tak od toho bývají RP servery (podle mě), normálně jsou realmy rozlišeny ještě na PvP, PvE (alespoň nástin ubírání daného serveru) a RP-PvP, takže si podle mě každý najde svůj realm a styl hry. Ale je to jen muj nazor, nemusi to byt pravda, jeste jsem poradne na RP serveru nehrál, ani na offiko že.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit