Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • A bude tam čeština? *9*
  • homeles8
    Hitlera?
  • Prosím o smazání tohoto postu.
  • Černý, nebo draky? Možná černý draky
  • Zelenáči
  • Lorda Voldemorta?
  • Ne, verze pro teplouše nebude. Takže máš smůlu.
  • MickeyMutant
    1) It's in English
    2) From me
    3) Forgot to pray to Vavra
  • Oh a víš o tom že si můžeš VYBRAT jakej jazyk ve hrách budeš mít? si to klidně poslouchej v profi němčině *15*
  • Smutný bude až v modu.
  • Tys´ mne píchnul. Au, au. To bolí. Au au. Umírám.
  • No zrovna homosexuálem bych ho nenazval, když měl dvě ženy :D
  • Já doufám, že se v nějaké módu objeví Mašinka Tomáš. *15*
  • Hlavne zadny mod, ktery by pridal vy vite koho...
  • Veskoslav
    Ber to ale tak, že kvalitní dabing Tě vyjde na 2-3 mega minimálně. A mylný dojem? Nemyslím si. Zaplatit to zaplatí, ale kdo bude riskovat předem a štěpit navíc síly a čas? Francie je 5 krát větší trh než jsme my. Je logické, že prvně budete investovat do Němců, anglicky mluvících zemí, Francie a Polska. To Vám pokryje většinu prodeje. I kdyby prodeje v ČR kopírovaly podporu na KC, tak si nemyslím, že se tady prodá více jak 100k.

    Ano, dabing by byl skvělý, ale z finančního hlediska je pochopitelné, že jsou tam jiné, pro větší trhy. To s vlastenectvím nemá nic společného. Navíc kdyby tam byla současná čeština, tak by to taky bylo o ničem:) A to taky něco stojí vytvořit dobový text v češtině.
  • Veskoslav
    Jasně a bude to stejná kvalita jako má například Quake IV....Dabing za každou cenu, to už rovnou můžete vzít ten polský dabing jedním hlasem....
  • SalemCZ
    Jdu si pustit jednu husickou než to zkur*ví https://www.youtube.com/watch?v=elskCac9wSI
  • SalemCZ
    Já asi taky ne, maximálně ve velké slevě. Prostě mi to přijde jako křivda.
  • To bude zalezet na Warhorse a zatim jsem vsak nezaznamenal zadne informace timto smerem. Obecne to povazuji spise za chybu, nebot ackoliv KCD drzim palce tak jsem jej financne nepodporil prave z duvodu absence GOGu nebo nejakeho jineho DRMfree reseni. Potom jiz zbyva pouze vyse uvedena moznost GOG Connectu na coz se ale rozhodne neda spolehat.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit