Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nevím, zač ty mínusy, mně "kingdom is coming" přijde opravdu vtipný *3*
  • To je fér, žábožrouti mají dabing i Fantomase https://pbs.twimg.com/media/DTvjn6LXkAIckah.jpg
  • Když už tam nebudete mít ten český dabing, tak vás možná potěší aspoň to, že při "credits" hraje česky zpívaná písnička *1*
  • jindra.veliky
    jo a jedna se o stejnou osobu ;)
  • Je to vážně smutný.Já osobně doufám a věřím,že se dabing dodělá dodatečně.Klidně si na něj počkám.Mafie mám origošky koupený.Kingdome come si bez cz dabing nekoupím.
  • někdo potřebuje holt nakopnout prodeje hry, někdo jiný pro změnu nakopnout do pr*ele *1*
  • jindra.veliky
    nekdo potrebuje nakopnout prodeje svy hry a tak se snazi svezt na vlne popularity GoT a doufa v novy DayZ...nic vic v tom nevidim. Nebo se ted bude psat bezne o praci na vznikajicich modech?
  • Novinka v podstatě o ničem. Mod oznámili jen aby nalákali fanoušky mezitím co vyjde Mount and Blade,
  • Předpokládaný rok vydání 2088?
  • A než to vydají, tak vyjde Mount & Blade II: Bannerlord, takže přejdou na to a všichni budou brečet, já štěstím. Sice by to mohlo podpořit prodeje, ale ještě ani nikdo neví, jak moc a jak půjde hra modovat. Možná jsou zkušení, vzhledem k tomu co mají za sebou, ale jsou až moc optimističtí. Navíc si myslím, že spoustu lidí co si tuto hru koupí nebudou mody zajímat. Proč taky. Ta hra bude mít úspěch díky tomu jaká je a neřekl bych, že největší fanoušci budou mít náladu si hru předělávat.
  • typuji jelikož je to jenom mode, tak s tím nepočítej.
  • Magister_Peditum
    ?
  • Proč by to mělo být podle knihy? To jako chceš, aby tam chodily písmenka bo co?
  • jako aby si 99% lidi co znaji serial rikalo proc to doprd€le vypada jinak? imho je to mod podle serialu jestli si chces delat mod podle knihy prosim muzes *1*
  • MickeyMutant
    Kingdom is coming. Winter and dragons will be delivered in a mod.
  • Jinak Němčina tam je kvůli krabicovému vydavateli (Deep Silver)
  • řekl bych že ale to co píšeš je pro všechny videohry a ne pro hru vyrobenou u nás, "o nás". V USA středověk berou jako že je to to fantazie, žádný středověk tam ani nebyl.
  • Magister_Peditum
    Tak kdyby to alespoň dělali podle knižní předlohy, ale to ne, místo toho tam budou zase ty divný zbroje ze seriálu....
  • 4 roky staré video, skoro přesně
  • Mno, z marketingoveho hlediska kickstarter uz dal asi nikoho nezajima (i kdyz je to nekdy smutne). Celosvetove je daleko vice anglicky/francouzsky mluvicich a tam je onen cilovy trh. Nenasel sem koncova cisla, jen predikci pro prodej videoher pro rok 2017 (zdroj newzoo.com), kde jen samotna US byla predikovana na revenue ve vysi 25,426M a CR 154M, coz jen samotna US dela ~165x vetsi duvod pro anglicky dabing nez pro cesky. Francie pak s oddhadem na revenue 2,977M ma ten duvod sic "jen" ~19x vetsi, ale francouzsky se nemluvi jen tam, že (narozdil od cestiny kterou ve svete az tolik lidi nemluvi). Jako cisla mluvi za vse, a vyvoj her je preci jenom byznys, nic jinyho.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit