Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Caincz
    Samozřejmě, můžeš jít buď po ulici nebo po střeše. Sandbox, pyčo!
  • Nevím jak vy, ale já bral číselné hodnocení ke každé hře individuálně. Jen jako takové zhodnocení celkovích kvalit a zábavy které hra nabýzí. To že mají dvě hry stejné číselné hodnocení neznamená, že jsou stejně dobré. Proto tu máme textové hodnocení ze kterého se dozvíme proč zrovna tahle hra stojí za to...
  • Caincz
    Já už se upřímně v současný době těšim na cokoli, co bude nějak nový a neokoukaný. Letos mě skutečně bavily jenom Dark Souls, a to je loňská hra, a Max Payne 3, protože to je pro mě kultovní hrdina a hra byla dobře oddechová. Je to nějaký slabý :(
  • však na games funguje systém hodnocení hráčů, a to se často liší od hodnocení redakce
  • jindra.veliky
    Dishonered je otevrena hra?
  • jindra.veliky
    presne...
  • Erien
    Otevřenou akční hru, můžeš srovnat s hodnocením jiné otevřené akční hry (třeba Dishonored) a né linearní střílečky. BO 2 vs Medal. BO 2 dostalo 8 a je výrazně lepší než Medal.
  • to je stejný jako srovnat třeba Skyrim s Mass Effectem a říct že ME je horší protože nemá otevřený svět...
  • Aha! Takže když je hra lineární, tak je automaticky horší?!
  • musis to brat jako hru.. samozrejme, ze to je blbost; zvirectvo by se po zvuku strelby, granatu a dalsich vylomeninach asi rychle rozuteklo :)

    ja si myslim, ze je to fajn, kdyz tam neco takovyho je ...aspon je ta hra o neco "bohatsi"
  • Keyz
    Když vezmu,že na tom ostrově je každý od piráta a mravence naštvaný tak jo.

    Jestli je ale větší džungle tak tam měla být zvířata v pohodě.Jestli tam jsou malé sektory tak pak ano.Vypadá to ale divně,když v mnoha bojích tam skáče tygr,běhá medvěd atd.
  • To by mě taky zajímalo, pač nesnášim jakýholiv ulehčení (v Absolution to naštěstí vypnout šlo až na radar)
  • Nechci být nějaký hater CoD, ale to známkování moc nechápu.
    Jedna hra úplně lineární čistě naskriptovaná.
    Druhá hra otevřený svět, kde to i žije (není to jen čístě naskriptovaný), máte spoustu možností a aktivit co dělat(to vůbec nemluvě o grafice).
    A obě hry mají stejné skóre 8/10?

    Tak buď CoD je přehodnocený anebo FC3 je přesto všechno špatná hra, že dostala "pouze 8/10". (ale ne, vím, že FC3 není špatná hra, ale známkování s porovnáním cod bo2 tomu pomalu naznačuje) *16* .
  • Kdo má peněz že neví co s nima, tak si koupí originálku a nebude zklamanej, když se mu nebude líbit. Já to tak taky měl. Ted vycházim s platem jen tak tak a nevidim důvod, proč si kupovat předražený hry.
  • stejně kecá protože to ještě nikde ke stažení není, já to taky nejdřív stáhnu a zkusim stejně jako jsem to udělal teď se zaklínačem 2 (už je doma krabička se hrou)... Jsem opatrnej v investicích
  • A co cestování po mapě? V pohodě? Respawn nepřátel a cestování sto kilometrů z jednoho konce mapy na druhý bylo něco, co mi dvojku zabránilo dohrát, i když jsem se několikrát fakt snažil. Byl to tvrdej opruz.
  • jenže ty zvířata jsou hladoví, zmatení a zoufalí, někteří utekli pirátům a někteří jsou nas *14* aní... mě to jejich chování zas tak divný nepřipadá
  • No a? Tak to stáhnul.
  • h0p3
    oboje, vůbec bych se toho nebál *1*
  • Keyz
    Počkej jakmile tě tam kousne tygr do zadku!To tě přejde těšení se *15*

    - Co jsem viděl na videu tak ta zvířata se chovají dost divně.Běhají sama ke stanovištím atd.Většinou se říká,že se lidí bojí..Asi jsou zde Rambo tygři.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit