Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Luke
    Řekl bych, že ano.
  • Jó střední a na dva roky se solidními detaily :) Ta karta je dnešní rozumný lowend . Je otázka zda se ti vyplatí , když ti FC2 jela "v pohodě" . Taky mám na půdě Didaktik a pod postelí PS2 ..... v důchodě bude co dělat (sic)
  • Stejne to ukradnes, tak co resis?
  • Myslím, že Boiling Point by se ti mohl líbit. Sice jsem hrál jen pár hodin a pak skončil a už se k tomu nevrátil, ale v džungli jsou tam hadi i krokodýli.
    Teda, pokud se nepletu.
  • V prve rade bys to mel udelat ty ty imbecile :-)
  • Napsal jsem na dalsi dva roky. Staci, kdyz na tom rozjedu nektere hry, ktere se chystaji na pristi rok na nejake solidni stredni nastaveni grafiky (s resty, ktere mam z minulych let mi to na ty dva roky vystaci). Na to HD7770 stacit bude.
  • Něco na ten způsob by nemuselo bejt špatný, ale hráči nemůžou hodnotit něco co ještě nehráli.
  • michaliuz18
    typicky čech hned same minuska za to ze mam pravdu :D
  • No není od věci vidět při čtení recenze hry která ještě oficiálně nevyšla odpovídající poměr Redakce vs Hráči ...
  • ... proč si kupovat předražený sýry ... přece ;)
  • Trojku? *8* Si blázen tě to zničí. *2*
  • No C2D je sice za zenitem , ale to HD7770 pomalu už taky . Pokud nové konzole nepřinesou pokrok , mohla by ti vydržet jinak se obávám že nová HD7770 zrovna investicí do budoucna nebude .
  • Jen taková hloupá otázka, když jsem napohodu rozjel dvojku, dám i trojku?
  • to jiste nemusis, ale kdyz budes kritizovat neco o cem vubec nic nevis, tak budes jednak za troubu, druhak te nikdo nebude brat vazne... tedy, jako by se stalo :)
  • No já jsem teda nejvíc zvědavej na to živoucí prostředí , tím myslím , že lenivě vyčkávající krokodíl a pasoucí se antilopy tam doufám potkám častěji než rozzuřené pobíhající medvědy a když už tak potulující se smečku vlků či hyen .
    No a to nemluvím o lidech , kteří doufejme nebudou jen stát na místě a budou něco podnikat (z videa těžko soudit , i když i ten hlídkující sniper z věže byl ... nereálný ) .

    Vážně se těším jestli něco trumfne AI letecké kavalerie z Army , která se (po tom co se objevila v heroické cutscéně) dlouho nikde neobjevovala a ke mne přiběhla po svých zkrvavených nohou , když předtím narazili s vrtulníkem do hory ....
  • i když je nutné hru startovat přes uPlay
    Jak stahovat? Krabicovka se přes Uplay jenom aktivuje ne? Dotaz, půjde to spustit v XP?
  • Tyto možnosti se navzájem nevylučují.
  • Abych něco hodnotil nebo zkritizoval ještě neznamená, že to zrovna já musím umět lépe. To ví každý trotl. Zřejmě jen krom tebe, ty jsi takovej trotlík přiblblík, poddruh.
  • doufam ze to rozjedu na Notebooku i5-3210M ivy bridge, 6 RAM, AMD HD RADEON 7650
  • No já ještě pamatuju staré časy, kdy osmička byla "super", devítka "nářez" a desítku dostala max. jedna hra ročně *4* I 6/10 znamenalo solidní zábavu...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit