Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Je to konzolovej port, takže to rozjedeš úplně v pohodě, a nemyslím si, že jenom na nejnižší detaily. Podle mě to tu někteří akorát tak přehání, jako obvykle. Každopádně se můžu plíst, hra ještě nevyšla, takže je na nějaký verdikty brzo.

    Rada: Nikde nepiš svoji sestavu. Trollové jsou na to hákliví *3*
  • Konečně díky za normální a jasnou odpověď. Díval jsem se na obrázky, a hra vypadá dle mě krásně i na nízké detaily, takže to mi nedělá absolutně žádný problém.
  • To co máš je Low-end.Bez urážky.Far Cry na tom rozjedeš, ale mě by se nechtělo hrát hry na low detaily.Jednou jsem tak zkusil Witchera 2 a bylo to něco strašného.
  • a Call of Duty bude jeta ctyricitka? :D
  • Je to 4830, tedy jen o neco malo slabsi grafika nez 4850. Ve sve dobe nizsi stredni trida. Grafika je to slaba, ale i tu bohuzel procesor brzdi, takze jsem si vedom toho, ze narust vykonu zadny nebude. Take chystam upgrade CPUcka nekdy po Vanocich. O koupi grafiky jsem uvazoval predne kvuli FC3 (a prave do budoucna az upgraduji CPU), ktery by k tomu byl zadarmo, ale predpoklad je, ze by mi FC3 utahl procesor soucasny (a mohl si ho tak zahrat uz nyni), o cemz ale velmi silne pochybuji.
  • Caincz
    hlavně záleží na tom, jestli to má být trojka švédská, nebo ruská.
  • O trojce sní každý chlap, záleží hlavně na tvé přítelkyni, jak se k tomu postaví...
  • MidnighT91
    Zbytečně to řešíš, prostě to stáhni a uvidíš ne ??? Lidi ti můžou napsat že ti to určitě pojede ale dokud ti to nenapíše někdo s úplně stejnou sestavou, tak je ti ta informace stejně k hov*u... Koupíš to a nakonec zjistíš že se hra nespustí ani do hlavního menu, kvůli úplně jinýmu problému než je tvoje sestava, tak jako se to u spousty her stalo mě...
  • Ale já neznám odpověď! A taky si zde nehoním ego. Vy mě nechápete, já neříkám že mám super kompa, já jsem se jenom slušeně zeptal jestli mně to pojede protože si nejsu jistej tou grafikou, a vy mě odpálkujete s tim že si honím ego. Já jenom prosím o normální odpověď, ale té jsem se zatím nedočkal :/. Takže mi prosím někdo napište, má cenu si to kupovat nebo ne? Nerad bych si koupil hru kterou bych měl jenom položenou na poličce.
  • Tak se tak blbě neptej, když znáš odpověď.
  • Co je to inces? To je něco k jídlu?
  • produkt incesu?
  • Když si tak přesvědčen, že máš super kompa, tak proč to sem píšeš? Honit ego si můžeš jinde *3*
  • takze az se to se m nasype tak decka budou pripraveni zabijet tigry imaginarnim lukem .. se hodi .. :) v ramci pripravenosti bych decka radeji vyhnal ven trochu se hybat at zvladnou alespon utect ...
  • Haha.. Chceš tím snad říct že mám sh*t kompl? Vždyť kromě grafiky,která taky neni nejhorší, si nemám na co stěžovat. Ale ono by to nemělo být o moc náročnější než ACIII, ne? To rozjedu na medium v 1920x1080, tak Far Cry bych snad mohl alespoň na ty nejnižší. Každej říká něco jiného, na jiném herním webu mi sám autor recenze napsal že s tím nebudu mít problém. To je super když pak každej tvrdí něco jiného :D
  • fajn, posli odkaz na nejake svoje recenze, diky
  • Je ovšem otázkou zdali to pak vypadá a hýbe se stejně jako pod Windows x64. *12*
  • Keen
    Mám C2D E7500 taktlé na 3.6GHz a nedávno jsem vyměnil HD4670 za HD6790. A bohužel už to ten procák brzdí natolik, že i přestože je grafika podstatně rychlejší než předchůdce, nárust výkonu byl jen minimální. Doporučuji kompletní upgrade, sám jdu po Vánocích do i5. Na druhou stranu 4630 je tak slabá, že u tebe by ten nárust výkonu mohl být lepší.
  • jdeli to na 32bit OS tak to zcela urcite nemuze vzit prez 4 :)
  • Ne, pusť si Ugha, to možná rozjedeš

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit