Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ekonomicky nás vlastní. Mají největší armádu na světě a několik miliónů frustrovaných chlapů, pro které v jejich zemi nezbyla žádná ženská. Až se to sem nasype, tak hodně štěstí.
  • Coffin.Corner
    Jak?
  • Vrook
    Já tě třeba taky neznám, ale už s jistotou vim, že si napřesdržku..
  • Myslíte že to rozjedu na této sestavě? nejlépe v rozlišení 1920x1080? Alespoň na ty minimální detaily, protože ta moje grafika už taky neni nejlepší..
    Windows 7
    4gb Ram
    procesor AMD phenom II x6
    grafika Nvidia GTS250 GT 1gb
  • Jen ať se naše děcka učí. Něco so zjisti o tom, jak se na nás připravuje Čína.
  • jesusek
    Měl bych dotaz na Pavla. Jak vypadají animace těch zvířat? Když narazím na tygra, opravdu to vypadá, jako že proti mě běží tygr? A nebo jen jako zmutované bůhvíco? *1*
  • To spíš za to že se dle zvyku píše pĚkná ne pjekná
  • Kdyby si jen nebyl vysazenej proti COD....
  • Jestli se to vyplati, nad tim prave premyslim. Moje soucasna grafika je HD4830, takze ta 7770ka ja v mem pripade slusnej upgrade. :-) Pocatkem pristiho roku (no pocatkem, tak nekdy v prvni polovine roku) se chystam upgradnout CPUcko asi na i5ku. Upgrade graficke karty bych tak odlozil az po nem. Mozna do te doby vyjde nova generace grafickych karet a ja pak stejne pujdu do 8770. :-)
  • Právě že nebezpečnější mi přijdou jedinci s takovým krátkozrakým uvažováním jako máš ty... a to neni pokus o trolling.....
  • No tak zůstaň na gayseznamce, a pokud jsme už u toho hnoje, zamysli se kam, jako gay strkáš...víš co ;)
  • Ale zabíjení a ničení je zábava! Jako žádná jiná. Proto máme počítačový hry a už nemusíme bát, kdy nás přejede horda Mongolů a povečeří sedíc na našich utnutých hlavách ;)
  • Ale no tak. Jedna z vůbec prvních her, které jsem kdy na počítači hrál, byl Wolfenstein 3D (to mi bylo nějakých 12), takže násilné hry hraju už tzv. od štěněte, ale nikdy jsem neměl cukání vytáhnout zbraň a vystřílet ulici nebo restauraci. Všechno je to o psychice a výchově daného jedince.

    Samozřejmě je špatně, pokud před násilnou hru posadím sedmiletého klučinu, ten by měl mít opravdu jiné zájmy než kosit hordy nepřátel rotačákem, ale nemůžeš paušálně tvrdit, že násilné hry plodí násilí i ve skutečném životě. Pro mě jsou akční hry docela dobrý ventil, ale jak jsem řekl, jaksi chápu, že je to virtuální svět a že tam to všechno taky zůstane. *4*
  • conflig
    Zakázané ovoce chutná nejlépe. Hry nás baví protože v nich můžeme dělat to co je v reálném světě nemožně nebo nepřípustné. To že to někdo bere natolik vážně, že to musí provádět i v reálném světě není vina her ale jeho...
  • 200 € neni ani lepší mainstream
  • další násilná hra, pak se divíme co za generaci nam tu roste... a to neni pokus o trolling. pritom by se dalo vymyslet spustu zabavnych veci na takovem enginu
  • Zrovna tahle recka má šťávu a hodně osobního přístupu a ze hry vyzobává to podstatný hlavně textem mezi obrázkama a ne hodnocením. Aleapoň tak mi to přijde. *1*
  • Stahovat a startovat je rozdíl :D XP maj na Steamu uvedený v min. požadavcích, tak by neměl být problém...
  • Tyypiic. vy jste tady na te diskusi banda idiotu, to je hnuj to svet nevidel, uvedomte si ze to nekdo treba i nechtene po vas cte ty lejna.. ja uz to jeebu napsledy co jsem tady vlez..
    - gayseznamka, metr pod ni novinky, pak 5 metru hnoje a na spodu games.cz diskuze..
  • Usvědčil ses sám, že jsi trouba. Mně neznáš a víš, že tomu nerozumím. Pro tvou informaci rozumím tomu celkem dobře, psaním recenzí jsem se několik let živil, ale nepovažuji za důležité to sem tahat a blbečkum jako ty něco dokazovat, to je marný. *9*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit