Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • nemate si kupovat velky monitory kdyz na to nemate, ja mam 1680x10..něco a pohoda
  • smejki
    pokud člověk nehraje na CRT, tak to docela chápu. Lepší ostrej obraz v horší kvalitě než mázlej, deformovanej a s omezenými detaily v lepší (pokud teda člověk nehraje na nízkých rozlišení v okně, tam se nic nemaže ani nedeformuje, jen se ztrácí detaily). IMHO
  • Já nechápu, jak někdo může pro někoho být priorita rozlišení na ukor detailů? To jako vážně někdo raději hraje 1920 a minimální detaily než třeba 1366 (což je uplně v pohodě rozlišení) a střední ? Jinak co jsem se díval na grafy, tak si na naprosto zbytečné 1920*1080 připravte GTX 570 a vyšší ...
  • smejki
    krom toho, že je to zjevně nějak rozbitý, tak tady máš vypozorované chování:
    1. berou se v úvahu příspěvky jen od registrovaných (nebo maj možná jen vyšší prioritu)
    2. berou se v úvahu jen zakládající příspěvky ve vláknech (tzn. nikdy se tam neobjeví reakce)
    3. někdy to vypadá, že se počítá absolutní hodnota
    4. adminskej like (hvězda) má prioritu nejvyšší
  • :) sry nejsem cech (i kdyz papirove vlastne uz jo :) ) ... vychazel jsem z tigers, snaha byla :)
  • >>Mr.Capr
    To není pravda. Vezme si to něco mezi 600 MB až 2 GB. Záleží na tom, kolik RAM máš k dispozici. A na jakou hru že to nestačí? To bych si rád poslechl *12*
  • A pod některými članky to není naopak vůbec, i když je tam např. 90 komentářů.
    Myslím, že to je zbytečné.Když už si chce někdo přečíst diskuze tak si stejně přečte ty příspěvky všechny.
  • N7N7
    Mohl by mi někdo vysvětlit, proč jsou nic neříkající a vymínusované příspěvky jako je např. tento, umístěny na hlavní stránce pod článkem, přestože tu jsou kvalitní názory oceněné +30 a více? Tento jev tady pozoruji delší dobu a vůbec se mi to nelíbí, nechápu to.
  • taky bych si dal to mééedium prosím
  • Co ochrana, jakou to bude mit ochranu?
  • zdar experti, a co: phenom2 955 4x be, ati hd 5850, 8gb ram, w7 64bit, sumatra pdf reader, dokonce i monitor, mys, klavesnice a židle? pocitam ze na medium to snad dam..
  • 4GB RAM na Win7 rozhodně nestačí na všechno,1 GB sežere sám systém...
  • Z hlediska cen to low-end, kde procesor stojí 2500, paměti 500 a ta grafika tak asi 1000,- , prostě je.Pravda, Phenom je jeden z mála procesorů z dilny AMD, který se povedl.Mimo to jsem měl E8400,4gb ram a 9800gtx+ což je GTS 250 takže vím jak na takovém stroji některé hry "běžely" :)
  • Vedle.
  • Dobrý :) Až na ty "tigry" :)
  • Má starou grafiku, to je celý. Procák je úplně v pohodě a low end to není ani náhodou. 4 GB RAM pohodlně stačej na úplně všechno. Navíc nenapsal, jakou má značku, takže dělat nějaké závěry o low end... mno. Stačí, když vymění grafiku za nějakou GF 560ti nebo něco podobnýho a do nástupu next gen konzolí - a tedy náročnějších PC her - mu to s naprostým přehledem vydrží.
  • MidnighT91
    Jestly to rovnou koupíš, tak si pak nestěžuj že jsem tě nevaroval...
  • Vychází to na konzole, bude to rádo, když to sežere 2 GB RAM... Která hra kdy žrala víc?
  • to si opravdu myslíš, že jsem tak blbej a nepoznal jsem to? Uznávám, vypadá to tak *7* ale jsem prostě naštvanej, že nějakej podělanej warezák hru stáhne před vydáním a ještě se tím chlubí
  • Srovnávací screeny jsem ještě neviděl, ale jak říkám, u Witchera 2 byl ten rozdíl opravdu brutální :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší