Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Osobne bych doporucil procesor i7 2600k, pres easy tune taktlej na 4,2 ghz, jinak teda tu kartu zavidim ja osobne mam gtx 590, ale rekl bych ze pokud nehrajes ve 3d nebo v rezimu eifinity tak je to trochu zbytecny mit dve jelikoz to jsou dualní karty coz ve vysledku znamena ze je to jako bys tam mel 4 graficky karty gtx 680, celkem by mne zajimalo na jakym zdroji tuhle sestavicku utahnes pripadne skrin do ktere to vsechno nasoukas, jinak jeste tech 8 g ramek je dneska takovej standart bych rekl 4 jsou celkem malo vzhledem k tomu ze to je rozdil asi tak 1000 kc tak bych se nebal do toho zainvestovat. Kazdopadne je to mazec a chtel bych videt benchmark z nejake moderní hry az to das dohromady jo a na ten procak jeste doporucuju nejakej peknej vetracek pac ten co k tomu davaj je absolutne nedostacujici. Preju spoustu poctive proparenych hodin.
  • Je evidentní, že máš malýho ptáka...
  • to mam minusy protoze jsem cigan pripojenej zadara na sousedovic wifi na "pujcenym" ntb?
    rasisti ! ! ! *1*
  • ani ne...
  • zajímavé ne ??!! *2*
  • greenmangaming - jen musis aplikovat ten 30% slevovej kod voucher kterej se ti objevi pred nakupem. je to i s 1 dlc misi navic.. :) a nejspis si to pak stahneme pres uplay ubisoft sh!t.. doufam ze to bude podobny fc1 kterej je best ever!
  • tvoje babička !! *8*
  • At pridaji. Na takovem pocitaci nemas sanci hru ani rozjet. *3*
  • levny hry sou na ho.no !!! *12*
  • možna jen přikup dalsi 4gb pameti ram. do budoucna..
  • Omlouvam se, nedopatrenim jsem dole pouzil vyraz MXAA. Melo by spravne jit o MSAA (Multisample anti-aliasing). FXAA je post-proces, ktery se aplikuje az na vysledny, vyrenderovany obraz. Jde o algoritmus, ktery hleda tyto schody v obraze a vyhlazuje je. Bohuzel ale neni dokonaly a casto vyhlazuje i to, co by vyhlazovat nemel (vcetne vsech 2d prvku, ktere se pridavaji po vyrenderovani obrazu, tedy i pismo), coz ma za nasledek celkove rozmazani obrazu (mira se lisi hru od hry s kvalitou pouzite technologie ve hre). Vyhodou jsou velmi nizke naroky na HW. MSAA se aplikuje pri renderovani obrazu. Hleda zubate hrany a vyhlazuje je tak, ze oblast kolem nich vyrenderuje ve vyssim rozliseni. Tato technologie obraz nerozmazava vubec, ale naroky na HW jsou mnohem vyssi.

    Alespon tak jsem s tim seznamen ja a budu rad, pokud me nekdo zkusenejsi opravi nebo doplni.
  • Ne *15*
  • Fotbalista Tévez přišel kvůli rychlé jízdě o řidičák !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    *16* *10*
  • Intel Core i7 procesor s jadrem Sandy Bridge-E, 3.2 GHz, Turbo frequency 3800 MHz, dvě karty v SLI GTX 690 4GB DDR jádrem taktovaným na 1019MHz, Kingston Beast XMP 32 GB DDR 3, 2133MHz

    Tohle mam dostat k Vanocum, chci se zeptat jestli to na tom rozjedu na nejaké slušné detaily nebo mají koupit neco lepšího?
  • Trošku OT, hraju teď Disnohored (pecka) a jaký je rozdíl mezi FXAA a MXAA v nastavení vyhlazování? Mám nastaveno FXAA všechno ostatní naplno a na mém noťasu to jede krásně 1280x760.
  • Witcher je PC hra, tam jsou samozrejme nizke detaily opravdu nizke. Na srovnavacich screenech FC3 vypada na nizke detaily opravdu pekne.
  • Plasmove televize nejsou LCD. Na nich se tolik nedeformuje obraz se snizenim rozliseni (imo ma plasmova televize deformovanejsi obraz nez LCD jiz v zakladu) a take vetsina levnejsich plasmovych televizi vyssi rozliseni nepodporuje.

    Moderni LCD monitory by uz se snizovanim rozliseni nemely mit takovy problem jako starsi modely. Jinak ke snizovani detailu. Nejlepsi musi byt hrat hru v nizsim rozliseni na starsim LCD monitoru se zaplym FXAA. To musi byt slusnej blivajz.

    S pouzitim vyssiho rozliseni se stava aliasing minimalnim problemem. Ostatne staci se podivat na graficke srovnani FC3 v minimalnich a maximalnich detailech (v bleskovkach na to byl odkaz), kde maji screeny ve FullHD rozliseni a aliasing tam uz prakticky neni problemem.

    Pokud mas slusnou sestavu, zvysene rozliseni je mensim problemem na HW nez zapnuti plnohodnotneho vyhlazovani (MXAA, tedy zadny post-proces) a imo je rozliseni mnohem dulezitejsi nez vysoke detaily ve hre. Pokud rozjedes hru na Medium v nativnim rozliseni, neni co resit.
  • já nvm, ale třeba i na hloupém aukru to máš za 700 Kč od docela zavedeného prodejce: http://aukro.cz/far-cry-3-predobjednavkova-akce-ubi-i2757470140.html
  • GMG, vidíte, na ty jsem úplně zapomněl, dík pánové.
  • http://www.greenmangaming.com/
    Digital verze, koupeno za 35$ přes paypal.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší