Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Na Greenmangaming.com mě to s 30% voucherem, co tam k tomu je, vyšlo na 35 dolarů... cca 700. Nějaký hry tam už mám a nebyl nikdy problém.
  • Poradíte někdo, kde to koupit nejvýhodněji, je mi jedno jestli DD nebo retail, podmínkou je jen platba přes PP. Nějaké obchody jsem si našel, kde se cena pohybuje kolem 750,-, ale zas je člověk moc nezná.
  • ja nechapu proč pro potreby recenze nezmeni nastaveni, nenačte starší save a neudela obrazek v max. nastaveni. a pak když chce hrát tak si da zase nastaveni zpet aby mu to šlapalo na prijatelnych fps
  • poradim ti - nehodnot hru dle vytipanejch obrazku - tim snizujes svou inteligenci cca. na 50%
  • počkej až te prestane živit maminka
  • Ten byl hodně slabej. *6*
  • To se tě jen snaží přesvědčit všemožná marketingová oddělení, aby měla odbyt pro své FULL HD výrobky. *3* Pořád je dost lidí, kteří používají monitory s menší uhlopříčkou a s nižším rozlišením.
  • ja mam 1920x1200 a tiez v pohode. akurat ja mam aj dobru interpolaciu, takze v pripade nudze by mi pri nizsom rozliseni po chvilke nevytiekli oci
  • Odporúčam Durex *5*
  • Teda podľa tých obrázkov má človek dojem, že grafika v hrách sa nevyvíja už pekných pár rokov... Nie že by mi na tom nejak extra záležalo, ono je fajn, že na viac než 2 roky starom kompe pustím všetko na full a ešte stále s rezervou, ale je to trochu škoda, keď si spomeniem, ako neskutočne rýchlo sa vizuálna stránka hier posúvala vpred tak 10-15 rokov dozadu...
  • Mám dotaz. Opotřebovávají se tam zbraně jako ve druhém díle?
  • Doufám, že to bude brzo ve slevě stejně jako nyní Dishonored na Steamu.
  • michaliuz18
    dalsi expert na slovencinu co nechape ze som to napisal naschval ale prepacte ze som ti urazil Ě :D
  • Sumatra nestačí, potřebuješ aspoň ondatra. Nebo vyšší.
  • Já bych to bejt tebou radši ani nezapínal. Hrozí ti že se ti začnou dělit jádra a uprostřed džungle se spustí jaderná fůze při které zhyneš bídnou smrtí spolu s půlkou ulice, díky jednomu low-end reaktoru v tvé místnosti... Máš na to? ohrožovat životy lidí kolem sebe?!
  • smejki
    dík, ale já na to mám. 1920x1200
  • Jinak s tebou samozřejmě souhlasim raději plné detaily než full hd
  • Já myslel že v dnešní době je full hd celkem standardní rozlišení . Spíš bych teda řekl základní *4*
  • 1680x1050 je takova akorat hodnota .. pokles naroku je znatelny a porad to vypada dobre .. vlastne to byl jeden z duvodu proc jsem nevzal 1920 monior (+stejny model s 1920 byl o nejakych 5 tacu drahsi ..) ..
  • Malý je tak možná 640x480.. měl jsem Xbox, hrál jsem na 107cm plazmě a 1024x768 v pohodě... ale to byl extrem, monitor tak velký rozhodně nemá a navíc jsi metr od něj, já třeba pařím na noťasu klasika 15"6 a klidně i 800x600 mi stačí, když tam zapneš vyhlazování, není co řešit... nějakých 1920 je podle mě naprostá zbytečnost na něčem co máš metr od xichtu i když to má třeba 24"....

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší