Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ne jsou ze 386
  • Keyz
    Jak je to s nastavením pomocných ukazatelů ve hře?
    Na videu jsem viděl,že když dalekohledem prozkoumám stanoviště tak pak vidím skrze zdi ploty kde jsou protivníci a jak se pohybují.
    Jde tohle ulehčení vypnout?

    - Jak to je s AI.Na tom samém videu byla dost zmatená.Mění se nějak s obtížností?

    Díval jsem na dojmy na eurogameru.
  • Diky za duveru v muj prehistoricky stroj.:-)

    Tak si rikam, ze bych nakonec do te HD7770 mohl jit a dostat k ni Far Cry 3 zdarma. Sice ji bude stale silne limitovat procesor, ale jako investice do budoucnosti (cca na dva dalsi roky) by se to mohlo vyplatit.
  • Caincz
    jak říkáš.
  • Ale nebud husty. Nie kazdy ma uber PC. Hlavne je, ze si to recenzent zahral s chutou nehladiac na graficke detajly. Na profesionalnej urovni kde pracodarca financuje upgrade je to samozrejme ale tam kde to hradi kazdy sam za seba je to zase o niecom inom. Takze sa nehon za grafikou ked ti skvely gameplay nenahradi nic ine..
  • Ta třinácka v tvým nicku odpovídá tvýmu věku nebo tvýmu IQ ?
  • ty jsi hotovej tajtrlík *1*
  • jendabek
    Ty screenshoty jsou ze 486?
  • To ten před tebou ví a říká tomu tak schválně. Ty asi nebudeš nejbystřejší, co *1*
  • to samy u Falloutu 3 ...nevim, co tim chce jako autor rict... to, ze tam jsou i vedlejsi mise je snad dobre, ne?
  • mám takovej pocit, že nemluví o demu... *16* *16* *16* *16*
  • 8/10 je - a vždy bylo - velmi vysoké ohodnocení.
  • Zas tak bych to nedramatizoval.
  • Luke
    Pojede ti to.
  • Caincz
    Fajn recenze, díky Pavlovi. Osobně budu hrát na Xboxu, těším se jak malej, doufám, že to pro mě bude zase jednou hra, kterou budu pouštět hned po příchodu z práce a budu se na ní celý dny těšit. To mi v poslední době u her dost chybí, doufal, jsem že takový bude AC3. Hrozně se mi líbí, že džungle a voda konečně bude plná nebezpečí, těšim se na taktický možnosti, na objevování, sakra, ta recenze mě vybičovala k těšení se jako už dlouho ne.
  • Ze to jde rozbehnout na vsem? Co moje sest let stare, netaktovane Core2Duo? Da to? :-) Asi sotva. Dvojka mi ale slapala lepe nez cokoli jineho te doby a vypadala fantasticky. A podle screenu ze trojky vypada mozna i lepe nez trojka. Samozrejme rozumim, ze to Pavel hral se snizenymi detaily, ale to ja dvojku taky. :-) (Ah, ten aliasing vypada na tech screenech vzdycky tak hrozne, ze? A pritom v behu to tak spatne neni.)
  • Caincz
    V té době totiž Far Cry bylo brutálním překvapením, které totálně natrhlo zadek Doomu 3 a mírně počechralo ofinu Half Life 2. Osobně jsem si tu hru z téhle trojky užil nejvíc.
  • smejki
    Far Cry jsem si teda já osobně všimnul na základě devítkovejch recenzí, který hojně odkazovaly na Half-Life (jakože konečně zas posun v žánru a pořádná AI)
  • Ježiši to vám ješte nedošlo, že tento styl někomu vyhovuje? Lidem kteří hrají 3-4 hry do roka, nebo se jen chtějí vyblbnou a pokochat se sice nascriptovanýmy, ale strhujícími scénami..
  • no to neni pravda, to mozna dela zbytecnym jenom posledni cast komentare, to je pravda, ale je i pravda ze jsou zbytecne komentare co srovnavaji hodnoceni tohodle s hodnocenim cod

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit