Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • (mluvím obecně) Tohle hodnocení je na nic, nikdo nemůže vědět zda ten člověk který zrovna dělá recenzi není vůči titulu předem předpojatý.

    Možná by nebylo špatný zmodifikovat web, udělat hráčský rating systém, kde můžou hlasovat hráči.
    Ohledně hodnocení z GT , bylo by lepší kdyby to hodnotili alespoň tři lidi, a následně by se z jejich hodnocení udělal průměr.
  • Ono stačí to tvoje "Hru jsem samozrejme nehral" a už je tvůj komentář zbytečný.
  • je to hra... *12* *12* *12*
  • DangerousDave
    vôbec to nerieš, my sme už generácia ktorá dnešným hrám vpodstate nerozumie, je to úplne iný štýl hrania oproti tomu, ktorý sme poznali z 90-tych rokov. Z hier sa stal čisto konzumný tovar, ktorý už dávno nie je o skille a rozume ale o divadle ktoré na hráča autori hry pripravia ... neviem či je to zlé/dobré alebo onaké, jednoducho tomu nerozumiem a ani rozumieť nechcem. no country for old man.
  • Takže pokud to všechno chápu dobře, tak místo skvělé FPS tu máme simulátor člena skautského oddílu. Já mám dost craftění v MMO titulech, nevím, proč tohle tahají do stříleček.
  • i kdyby to co píšeš byla nakrásně pravda (v něčem jo, ale podle mě pořád vyházej hry, který za to stojí), tak bych neřek, že hlavní příčinou je hodnocení *4*
  • Díky moc za odpověď, teď jsem se přihlásil :) mno tak to vypadá, že si dám taky jednu střílejdu konečně :)
  • nechapu, proc by cod nemohla podla vas mit stejny nebo lepsi hodnoceni nez todle, z ceho tak usuzujete. far cry 2 nebyla vubec dobra hra, rekl bych snad, ze i horsi (nudnejsi) nez kdejakej cod a to zadnej fanousek cod nejsem. Hru jsem samozrejme nehral, ale dle predchozi zkusenosti a dle cisel, ktere zatim padly si myslim, ze fc3 bude adept na nejvic overated hru roku.
  • Mně se taky neustále řeči okolo CoD nelíbí, bohužel je to momentálně největší problém tohoto žánru (možná že to i žánr přesahuje) a můžou si za to sami hráči... kdyby takové hovadiny nekupovaly, vývojáře by to nutilo dělat hry jinak a dávno by jsme tu hráli vymazlenější pořádné doomovky a ne tyhle předskriptované načančané blbosti bez smyslu a duše. Můj názor.
  • jenže pokud se nebude stupnice odvíjet od 1 - 10 namísto 5-10, tak firmy budou stále mlít to svý. K čemu 300lidí jako vývojářů, k čemu ten Hype který stojí milióny, když to JDE udělat levněji!!! že zářný příklad je VY VÍTE KDO snad ani nezmiňuji. Prostě dnes je fakt divná doba a ji podporovat nebudu. Vždyť mi nestojí hru za to ani stáhnout natož koupit. V poslední době kdybych měl nějakou fakt koupit, tak jedině asi strategii Shogun, nebo Starcraft 2
  • pššššš potichu právě jsme narazili na idiota v jeho přirozeném prostředí, asi se chce pářit tak ticho! ať nevyrušíme
  • Tak Mě by se nejednalo až tak o originalitu žánru, to pozor!!! Mluvím o zapracování do hloubky ať ta hra ma duši a nádech realismu co možna nejvíce. (inteligence, interakce) Když si měl interakci ve Far Cry 1, říkal jsem si ou supr a mnul si ruce. A těšil se jak budou hry promakané fyzikou atd v dnešní dobe roku 2012. A co jsem dostal? Smutný ale pravdivý Facepalm, jelikož je to mnohdy ostudnější spracování, než hry roku 1998 apod. Já si někdy připadám blbě jako Dan Vávra, Tím ho také zdravím, Ale Vážně s ním sdílím mnohé názory a čtu jeho blogy apod.
  • ZvacA
    To je mi pane rozdílu s tím číslem. Ale, někteří holt se evidentně bez číselnýho verdiktu ani nevyčůraj.
  • Hm, takhle seš závislej na jeho subjektivních kecech a jeho subjektivnim čísle a jako bonus je diskuze zaplevelená skuhráním ublíženejch jantarů. A s tim neustálym vytahováním CoD už běžte k šípku
  • Snad někdo z redakce bude pročítat diskuzi a mile rád nám odpoví.
  • Vlastně teď platí to samé akorát s číslama, takže je to stejně jedno...
  • To ti nikdo nebere, ale nesmíš svoje kritéria hodnocení uplatňovat na cizí recenzi, pak není divu, že ti číslo nesedí *4*
  • A budeme závislý na subjektivních kecech nějakýho magora, kterýmu se líbí CoD, to by tak scházelo.
  • A vidíš u mě vyjadřuju kritiku tak, že 10 nedostane nic ( proto bych zavedl minimálně půl body, a když najdu závažné nedostatky, je t toho rázem 7,5 apod. Narážím na svou recenzi tehdy na Mass Effect 2. Všichni dávali 9-10 a já jako jeden z mála šup a ,,jen,, 7,5 což u mě vyjadřuje názor velmi dobrá hra, jelikož moje stupnice JE od 1 do 10 a ne od 5 do 10 apod.. Recenze je na sektoru kdyby někdo chtěl.
  • oktavius66
    Tak bacha. Britský EuroGamer dal Far Cry 3 10/10 a český 9/10 a vůbec skoro všude nedostala méně jak 9/10. To jenom tady se dalo 8/10 a HREJ.cz dalo 7/10. Já si myslím že si to tahle hra zaslouží mít tu 9 nebo 10... V něčem máš pravdu to je fakt. Platí pravidlo: Pravý hráč na grafiku nehledí. V tom s tebou souhlasím, ale dneska je jiná doba a nikdo se už nebude s*át do starých dobrých her. Myslíš si, že bych si nezahrál staré dobré klasiky jako je: Siphone filter, dino crysis, které ještě byly na PS1. Uvítal bych to v nové grafice může to být super, ale příjde mi nereálné že se někdo do toho pustí. Lidí chcou z her více a více a to znamená, že chcou aby byly lepší a lepší. Všechny témata už jsou vyčerpané ( vesmír, ostrovy, poušť, oceán, středověk, budoucnost, superhrdinové, války ) Tak co chceš ve hře nového ? Nic mě nenapadá. Jsem rád že si můžu aspoň něco zahrát jako Far Cry 3, protože si myslím že dlouho už nic takového zase nevyjde...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit