Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • MrSanta
    Mě by zase zajímalo, jestli si můžu u PC verze vybrat při instalaci angličtinu, nebo budu nucen hrát v nepovedené české lokalizaci.
  • bobsh
    Přesně, recenze ve stylu "Wot I think" z Rock Paper Shotgun, tam mi to číselný hodnocení vůbec nechybí
  • to je jedno COD bude stejne furt lepsi hra!!!!!!!!!!
  • S tím nejde než souhlasit *4*
  • trolo
    normalne zmazte ciselne hodnotenie a nechajte len text. flame war skoncia a bude to tak lepsie. clovek si urobi vlastny verdikt podla toho co precital v recenzii.
  • No víš, já na internetu hledat umím. Reagoval jsem spíš proto, že jsem položil otázku, na kterou stačí od nějaké hodně duše co má přehled jednoduchá odpověď ANO/NE. A přitom někdo (ty) reaguje otázkou. Tak ale kde to jsme...

    Tam, odkud kupuji hry, mají napsanou lokalizaci anglickou. Jenže oni jsou teď s aktualizacemi informací o hře nějak pozadu, tak nevím, jestli to na poslední chvíli změní na českou a nebo se to prostě prodává v anglické verzi. Navíc mám pocit, že v jednom článku o FC3 tady na games bylo, že hra vychází česky na všechny konzole. Proto jsem teď zmaten.
  • Nepřijde mi, že by Pavel v recenzi zmiňoval nějak závratně moc nedostatků. A i kdyby jo, tak třeba pozitiva pořád převažujou natolik, aby si FC3 tu 8 zasloužilo. Je třeba si uvědomit, že hodnocení nezačíná na 10 a nesnižuje se podle nedostatků, ale prostě vyjadřuje pocit, kterej z ní recenzent má, z kladů i záporů dohromady. Jinak jakkoliv ho nemám rád, tak co se týče designu misí a inteligence nepřátel, doporučil bych ti podívat se na, čistě konzolový, Halo.
  • Jo jasne, CoD shiit ops dostane 8 stejne jako FC3. Urcite.
  • A víte co? Eurogamer dal Hitmanovi kolem 6-7 z deseti a má pravdu. Jak to souvisí? Jak může hra Far Cry 3dostat osmičku, když je v ní zde v recenzi zmíněno tolik nedostatků? Mě by jisto jistě otrávily hraní. (ano jsem přísný a neberu dnešní známky jako dogma). To se bojíte tam prásknout 6 a podobně? Je to sice vše o subjektivním vnímání, ale tak safra tím že získává vše takové vysoké čísla, tím vpodstatě říkáme, že se nám to líbí. Ne opravdu nelíbí. Tedy subjektivně alespoň mě ne. Mrzí mě, že jako člověk hrající od dob 1997 ( to mě bylo 11 let) se hratelnost posunula úplně jinde. Však si zahrejte Black Mesa mod a srovnejte se skriptem nového medalu rádoby v cool grafice. Hru dělá hrou možnost si ji užívat a né grafika. Taky si říkám, jestli to nebude tím že jsem čech. Příjde mi totiž, že Američané pořádně neumí ani naintalovat skype do pc, a proto musí mít ty plechovky vsuň dvd a hraj. Ty plechovky brzdí vývoj minimálně co se týče Inteligence a interakce s prostředím. Má někdo časopis, myslím score, kde píší o roku 2012 jako masakrálním ve smyslu i grafiky a hlavně reálnosti inteligence a interakce? Flame to z mé strany není, jelikož hraji víte co? Baldurs gate 2. Jo na ní mě štve jen jedna věc a tou je inteligence ve hře celkove. Jinak 2D bylo je a bude vždy pro mě nejlepší pro RPG. 3d se na to moc nehodí. Chybí mi infinity Engine a nejaká nová hra. Za tu bych vyplázl prachy hned. Díky za Kickstarter, tam se uvidí co je to dělat hry tak, jak mají být. Smyslem článku u mě je, aby si lidi uvědomili, že je ostuda v roce 2012 mít hry s inteligencí a designem jako vychází dnes. (vzpomeňte ar Cry 1 nebo FEAR). Až se budou dělat hry kvalitní, nebude se na pc krást jak říkají tabulky 95% ale lidi budou ochotní za to ty peníze dát. To se pak pláče že se krade, když bych si jí nekoupil ani za korunu že? typicky ,,nové,, NFS. grafika hezká ale to je tak vše. Jdu smažit Baldur dokud někdo neudělá hry jako tyto. Zdarec.

    PS: buď budu mít mínusek jak nevím co, nebo lidi se mnou budou souhlasit. *7*
  • Dnešní člověk z města by pomalu nedokázal zabít zajíce. Je to jako když nenaučí lví matka lovit svá mlaďata - pak mají v životě a ve volné přírodě problémy... Takže nerealistický je to jako sviň. Nemluvě o tom, že než by se tomu klukovy podařilo vůbec tu kůži správně stáhnout, vydělat a ušít z ní batoh, tak by piráti dávno umřeli *1*
  • Klasická Pavlova guilty pleasure.To neřeš.Osobně považuji FC2 za děsivě zkaženou hru.A to měla obrovský potenciál.
  • No nevim. Musím říct, že ani recenze mě moc neoslovila. Zkrátka na tyhle "šílenosti", kterejma se hra prezentuje, nejsem. Nějak mě to běhání, klouzání, ježdění a lítání a masový zabíjení tisíců nepřátel stovkama zbraní a výbušnin v rambo stylu, moc nebaví.
  • A toto dostane rovnaku znamku ako nove srackoidne COD. FAIL
  • je tanm ale nevim jestli takhle jednoduchej
  • je :D dokonce s tim souvisi par misí
  • Herní doba je asi 25 hodin ale řikali, že kdybys chtěl obsadit všechny campy, najít věže, udělat všechny úkoly a minihry a sebral všechny collectibles zabralo by ti to skoro 50 hodin
  • je tam jako ve dvojce editor ve kterém si můžete vytvořit vlastní bombastické mp mise během pár hodin? jestli mě dvojka něčím dostala tak to bylo tohle. vytvořil sem si v něm vlastní mp mapy a hráli sme to pak přes hamachi. lodě na moři spojené lávkou. u boku lodí člun se kterým se dalo dostat k zádi a nepozorovaně ukradnout vlajku.. nebo ostrůvek se sopkou do které se dalo lézt. to vše šlo udělat s lehkostí s jakou se vytvářeli mapy ve starejch RTSkách.
  • Co to meleš, snad v každym eshopu máš u hry napsany jestli je v české lokalizaci, proč se prostě nepodíváš tam, kde to chceš kupovat?
  • Se doma nudíš, co? Tak jdi na vzduch.
  • Duuku_cz
    Tak tohle je slaby, hodne slaby, mily trolle *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit