Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Myslíš tu FC2 atmosféru, kde 80% hry jen jezdíš v jeepu nebo sháníš prášky na malárii? *11*
  • No me tam nuda odradila asi po 1/3 hry a to jsem se uz nejakou dobu predtim premahal a cekal ze se to zlepsi. Zhorsilo se to. Skoda, atmosfera a ten zacatek byly fajn.
  • Správně! FC2 byla po 6h neustýlýho ježdění po mapě zabíjejíc ty samé rewspawnuté nepřátele otrava je sice hezký že se hra odehrávala v Africe že byla technologicky na vysoký urovni ale nuda ke konci mě ubíjela. FC3 Vypadá že se to tvůrci snažili naprqvit a včechny neduhy FC2 Opravit,takže mě toto hodnocení docela překvapilo,myslim že zrovna Pavel hodnotil FC2 o stupen výš.
  • MidnighT91
    Měl bych jednu otázku je možné požít čarodějné houby i jindy než v jedné misi ??? Bylo by to pěkné zpestření, mít možnost pobíhat po kouzelném, duhovém ostrově kdykoli se mi zachce :) ...

    Btw. nějak nechápu co je v životě nerealistického na tom ulovit zvíře a ušít si z jeho kůže batoh??? Měl jsem za to, že oblečení z kůže si zvládali vyrobit už neandrtálci... Když nad tím tak přemýšlím, tak vlastně chápu že pro dnešního pohodlného člověka s hadrama za několik táců z Kenvela to může být dost nerealistické...
  • Veskoslav
    Cenovka 49,99. Normální cena, co vždy je na Steamu u novinek. A ty se nevyplatí zde kupovat:)Jenom mi to ukazuje dostupnost od 29.11, internetové obchody od 30.11.
  • Mato1987
    súhlasím, fc2 malo okrem výbornej atmosféry a vynikajúcej audiovizuálnej stránky aj skvele spravený ten feeling/pocit zo strelby z rôznych zbraní.
    Aspoň na túto otázku by recenzent mohol odpovedať, či je tam ten ťažko popísatelný ale skvele vyladený pocit zo strelby zachovaný ako z predošlého dielu..
  • morokura
    Pěkná, obsáhlá recenze, všechno co sem potřeboval vědět. Všechny trailery a videa, kterých byly tuny sem ignoroval, aby mě hra měla čim překvapit ale asi to nebylo nutný koukam. Jenom by mě zajímala jedna věc, jestli je ve ve trojce tak výborná střelba jako byla ve FC2. Tam sem měl pocit ze střelby nejlepší od prvního FEARu.
  • Mato1987
    v jednej recenzii som čítal, že nie, ak obsadíš nejakú základnu, je to tvoja, resp. obsadia ju tí čo s tebou bojujú proti vaasovim kumpánom
  • PLS... zajímalo by mě jestli se ve hře respawnují nepřátelé po vyčištění oblasti.... FC2 mě bavilo dokud mě tadle vlastnost hry nezačla neuvěřitelně s**t a přestal jsem... Tak prosim jestli mužete někdo napsat.
  • morokura
    Co třeba zkusit si tu recenzi přečíst a neřešit hru na základě čísla.. Nebo je tam na tebe moc písmenek?
  • ales.smutny
    FC2 hodnotila předešlá redakce (o jiných lidech nemluvě)...i to je důvod, proč se tolik neupínat k číslu :)
  • jo FPS... sry ;) nevim
  • Max Paine se snažil *3*
  • Momentálně jsou FPS lepší? Bych oponoval :)) Tudle vyšla Black messa... a prý strčí ta předělávka 10 let starý hry většinu dnešních FPS do kapsi. Mno ale to je jen jeden příklad....a je to subjektivní, takže ani nereagujte *3* . Každopádně by se asi nemělo hodnocení zabejvat tim,v jakou dobu vyšla hra XYZ.... pak i časem se mrknete na žebříček her a kvalitativně si nebudou rovni...
  • Mato1987
    vymenuj mi aspoň 3 moderné fps hry, ktoré sú lepšie ako fc3 resp. fc2, čo sa týka kampane *15*
    mna napadá snáď len Rage
  • dmnc (takhle to má bejt správně, předtim ti tam jedna samohláska zustala, to pak neni tak cool) je pořád do zblbnutí porovnávat nějaký pitomý číslíčka
  • Keyz
    Asi jsou dnes tak kvalitní FPS,že FC 3 není tak dobrá aby měla navíc.

    Logicky když je další díl a je lepší tak nemusí mít více.V daném žánrů mohou být mezitím o hodně lepší hry a pak další díl v porovnání s aktuálním stavem nemusí nijak vyčnívat celkově i když bude lepší než ten minulí.
  • Keyz
    Škoda,že podobné lokace jsou pouze kulisy.Maximálně tam mám něco pořád dokola získávat.Jako AC území a zde satelity atd...
    Rád bych tam viděl nějaké osady s lidmi které bych nemusel střílet.Anebo osady kde by byla nějaká policie nebo tak něco.Prostě aby to bylo více uvěřitelné a ne tak šílené.

    - Btw ten medvěd v kleci.To byl v doufám lední medvěd *15*
  • Mato1987
    som zmätený, napíšete že fc3 je lepšou hrou ako fc2, ale dáte jej nižšie hodnotenie? prečo?
    ináč výborná recenzia, na hru sa nesmierne teším
  • USER47
    Dost offtopic, ale nedá mi to. Přiznám se, že je mi dost záhadou to Pavlovo neustálý vyzdvihování FC2 coby kdovíjak intelektuálního díla reflektujícího situaci v Africe. Připadá mi, že v tý hře vidí víc, než tam kdykoli bylo.

    FC2 je naopak tak šíleně zjednodušující, že to až bolí. Už jen vyškrtnutí jakýhokoli typu civilního obyvatelstva spolehlivě zařizuje, aby se hráč pořád cítil jako na adrenalinovým safari, kde můžete zabít kohokoli, protože každej je nepřítel. Zabíjení navíc nemá žádný důsledky, protože každej správnej černoušek se přece zvládá respawnovat v třiceti vteřinách. Otázka krvavejch diamantů je přesně ve stylu herního zjednodušování zpracovaná minihrou s blikajícím světýlkem na hodinkách. Meh.

    Fakt netuším, kde tam Pavel vysledoval nějakou reflexi, hra je naopak až překvapivě neutrální vůči jakejmkoli morálním otázkám. Domnívám se, že zasazením do Afriky se autoři nesnažili nic speciálního sdělit, prostě to pro ten jejich typ násilnýho sandboxu bylo logičtější umístění, než třeba anglickej venkov...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit