Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tvůj mrzský život plný pocitu nespravedlnosti ti tu asi nikdo nezávidí ;) ....ty vole
  • jindra.veliky
    omg, ten prvni zapor me teda dostal...to prece neni zapor. Ve Skyrimu clovek nemusel resit hlavni pribehovou linii desitky hodin a mohl hrat jenom vedlejsi mise. *10*
  • To co je za hovadinu tohle!! Že 8??? taková blbost? Jezírka, kytičky, stromečky, honíte zvířátka, hrajete kartičky ty vole a pexeso sa tam nedá hrát co vole? *11* Vypadá to jak omalovánka pro děcka! A novej COD mel taky 8 a přitom je COD milión krát lepší hra!!!! Tahlata hovadina si zaslouží tak 3/10 i to je moc! *11* *12* *11*
  • Se podívej na netu ne?
  • Jen otázka: jsou české titulky i na konzolích?
  • Nerespawnují. Sami vývojáři v jednom rozhovoru řekli, že se tomuto neduhu FC2, kvůli stížnostem od hráčů, vyhnuli.
  • Jestli je to jako CoD kde jen jdeš a nic tě nemůže zabít, tak 6 hodin, když budeš každý 2 metry stát a čumět minutu po okolí, tak i 50 hodin.
  • Musím říct, že byť to asi kdovíjak úžasný zážitek nebude, tak po 2 CoD srágorách v posledních dvou měsících se na tohle opravdu docela těším...

    PS: Recenze opět víceméně k ničemu, to je tak těžký napsat na jaké sestavě jsi to hrál? 3 roky stará a snížené detaily... hmmm, asi jsem ve škole chyběl, když jsme měli věštění.
  • MrSanta
    Z toho už jsem vyrostl. A nejde o problém finanční, ale časový. Na hraní nemám zdaleka tolik volného času, jak bych si přál. Dvě hry najednou uhrát nestíhám.
  • Zdar lidi
    nevite někdo jak je dlouha herni doba neboť v recenzi bylo něco kolem 15 hodin ale bylo to jen hlavni přiběhová linie nebo i s vedlejšími ukoly?
    Dik za odpověď
  • 1+ *1*
  • to jsou zas starosti, jedno kup, druhý stáhni ... a máš to
  • Neviete či je tam rovnako dobre spravené šírenie požiarov ako vo Farcry 2? S tým som sa svojho času dosť zabavil :)
  • MrSanta
    To jsem si taky myslel, ale názor se mi krapet mění. Hlavní problém je v tom, že nejsem úplně spokojen s tím, jak vypadají a fungují zbraně v BL2. Navíc teď už měsíc pařím znova jednotku, takže potřeba akční rubanice trochu klesla. A ve FC3 je moooc krásný koltík a lever-action shotgun *14*
  • Takhle by měl dneska vypadat CoD
  • Borderlands 2 je jasná volba i kvůli herní době.
  • Na hrej psali že zhruba 15 hodin na nějakých 38 misí, ale samozřejmě tam strávíš víc díky prozkoumávání atd.
  • Však mi taky jejich recenze na hru sedí lépe po tom, co jsem zatím o FC3 četl a viděl.
  • MrSanta
    Hm, tak to mi rozhodování zda si přát pod smrk Borederlands 2 nebo Far Cry 3 moc neulehčilo *1*.
    PS: Na kolik hodin asi tak plus mínus vč. rozumné míry vedlejších radovánek FC3 vyjde?
    EDIT: Ještě by mě zajímalo, jestli se dá vypnout ten ukazovač cíle ve hře a ty šipečky co ukazují kudy kam. Ten na minimapě nemyslím.
  • No takže to vidím tak, že si raději koupím na Steamu Crysis 2 Maximum Edition za 10 "éček".

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit