Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • prečo mi zo snajperky zmizli mieritko ??? normálne máme snajperku chcem strielať s mieritkom ale neukazujú sa mi tam tie čiry a nedasa zamieriť
  • Zdravím mám takovej malej probém když hraju coop a dohraju misi tak bych měl dostat trofej ,ale žádná se nezobrazí? Nevíte v čem je problém?
  • Ten Tiscali stream...to je hnoj najvacsieho kalibru. Mam 60 / 6 Mb/s internet a kazde jedno video alebo videorecenziu mi z toho ich shitneho serveru nacitava jak sproste na 20 krat. Otras ...Spravte si s tym nieco *10*
  • Výborná hra, vůbec jsem nečekal, že mě dokáže tak chytnout a budu se u toho tak bavit. Určitě jedna z nejlepších her za poslední dobu co jsem hrál.
  • mohol to recenzovat niekto iny, pretoze to co je okomentovane v tejto recenzii ma len znechutilo. Hra je vinikajuca, vsade dostava vysoke hodnotenie, je to omnoho lepsia a podarenejsia cast ako FC 2. Tato cas je urcite lepsie pokracovanie jednotky ako dvojka. Moj nazor na tiscali recenziu 4/10. *4*
  • Dámy a pánové,jednoznačně hra roku,ten dishonored zatim nevim pač jsem ještě nezahral, ale far cry 3 je prostě bomba.Příběh, zkoumání ostrova,lov zvěře, craftění věcí, ingredience atd. nejvíce mě dostala aktivita a reakce zvěře,stačí se příblížit a už to reaguje a útočí..no prostě paráda. hraju to už asi 5 dnů a to nejsem přiběhem snad ani v polovině, hezky pomaloučku ať si vše vychutnáme:) paření a lovu zdar *5*
  • Hra je to velmi zaživná,projel sem to na středni se všim všudy za 2 dny,jen mi chybel posledni relik , nikde sem ho na mapě nenašel . : / Jeden vedlejší ukol mi taky nešel dokončit, ale to je tak vše co se chyb tyče. Včera sem to zahral na rychlo EASY jen hlavni přiběh + tuning postavy za zhruba 8-9 hodin jen kvuli druhe možnosti konce hry . FAKT mě překvapil onen konec když date odejit s Citrou ... smutné . Ted to hraju na HARD a pěkně si to vychutnavam pomaloučku . 98\100%
    • Ahoj kámo.
      Můžeš mně prosím Tě poradit jak hrát hru, kdy musím ohnivými šípy zabít nějakého tvora, který na mně srší oheň a já když napnu šíp a vystřelím , jsem ihned tuhej. Zasekl jsem se a nevím jak dále.
      Díky moc Jirka
    • Silně pochybuju že si to dohrál se vším všudy za 2dny.
      • DusanMPupak
        Proč? Mně se po dohrání ukazovalo 11 hodin a 15 minut a hrál jsem to jeden den. A to jsem se věnoval i dalším věcem než příběhu (prakticky maximální vylepšení postavy, vyšplhání na většinu stožárů, zabrání pár táborů, většinu vzdálenosti jsem nachodil pěšky apod.). Asi by to za další den šlo dokončit.

        Druhá věc je, co znamenají dva dny. Technicky vzato to je 48 hodin. Pokud bude člověk spát a jíst i mimo hraní, tak třeba 30 hodin. A navštíví-li ten den například zaměstnání, tak třeba 15 hodin.

        Kromě posledního případu mi to nepřijde nepravděpodobné.
    • :D ja si teda ten druhej konec pustil na YT...hrat to znova jen abych videl na konci jiny dvouminutovy video... *7*
      stejne je lepsi moznost klinout "vlevo" a zachranit svy pratele
  • Věc, která mi nejvíce vadí je dohlenost. Abych na 180m nebyl nejlepší ostřelovačkou s nejlepší optikou schopen trefit piráta, to už je teda moc. Navíc na vzdálenost větší už je postupně vše rozmazané :( Zrovna tento styl boje mne baví, ale hra mi jej prakticky zakazuje.
    • Je pravda, že dohlednost je taková zvláštní a o té rozmazanosti při zoomu ani nemluvě, ale žádné problémy s odstřelováním jsem rozhodně nezaznamenal a to jsem většinu táborů vybíjel právě takhle. Tak jestli to není mezi klávesnicí a židlí. *1*
      • mezi klavesnici a zidli to opravdu nebude *7*
        tady proste tabor z kopce nevysnajpris, protze to hra neumoznuje. je to rozmazany a i kdyz toho pirata vidis, tak tam ta kulka proste nedoleti... plati to samozrejme na delsi vzdalenosti
  • Koukal jsem, že už se chystá DLC, zatím exkluzivně pouze pro PS3.
  • No Far Cry 3 jesm příbehovou část zmáknul za den hodiny presne nevím dlouho to nebylo je to fatálně podařená hra ano nejake ty cybky má ale v dnesní dobe moc her bez chyb není ale budme radí alespon za to po dohrání příbehu už asi 5 den jezdím odkrejvám věžičkama mapu a killuju všechny tábory bez poplachu a vždy skoro stealt to je moje :) před par hodkama jsem dohrál i tábory a všecky lovy a konec :/ nechce se mi verit :/víc už tam delat nejde tak killovat zvírata dokola :D :/ jinak u nekterých recenzí opravdu vyvedená hra 10 z 10 je právoplatných Farc Cry 1 i 2 totéž pro mne srdcovky své doby far cry neudelal ještě slabý díl jen tak dál hoši :) no muzu hre vytknout tak to ze save se savuje automaticky na jeden slot a druhej si presejfava uzivatel bez toho aby ho vybral takže po dohrani pribehu si pak človek nemuze zahrát treba stred hry jak to bylo treba u stovek savu u FAR CRY 2 fakt škoda kvuly dobremu kolu které se mi tak libilo hrát znova celý příbeh? :/znova tunit hlavni osobu?nechce se mi :/ jinac jak rikam dobra hra za 1 :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit