Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ristoro
    Proč to píšeš mně, já jsem to neřekl...
  • KeanuX
    Nevim no, tohle prostředí mě moc nezaujalo, nejlepší a nejkrásnější bylo v FC2. Kdyby třeba další díl udělali zase z afriky, byl bych nadšením bez sebe. Prostředí FC2 s gameplayem FC3/4. Pecka *4*
  • lepší než tadle demence
  • Jo na ten oblek sem nejak zapomel. Ale ty injkece zvysujici stit, nebo zvyraznujici zvirata to ve trojce nebylo ne? Vznasedlo bylo ve trojce? sakra ja uz si to vubec nepamatuju:-) A Hunteri tam nebyli urcite, stejne tak lakani zvirat pomoci masa a slanovani skal, i obchodnik co chodi po mape. A ted muzes treba na vrcholek veze priletet gyrokopterou, coz je super ze tam nemusis slozite lezt kdyz nechces. Zrovna ted sem vycistil tabor slonem a je to zabavny, proste me to bavi nic vic
  • KronosDeret
    doufám že nebudu hnidopich, ale: zbraně jsou prakticky stejný, nepřátelé se chovaj stejně a jsou stejný typy, lítací oblek taky byl, injekce jakbysmet, a zbytek je vyloženě subjektivní. Takový stříbrný okraj vidím v možný existenci podobný šílenosti jako byl dragonblood pro FC3. Kéžby
  • max: jako že dnešní monitory mají zabudovaný AA filtr? XD Ty si potěr chlape..:)
  • KronosDeret
    Myslím, že tohle není moc o haterství nebo fanboyovství. Docela dobře by se to dalo přirovnat k blockbusterovy produkci hollywoodu. Jde o velký prachy investorů, musí to mít tedy velký publikum. A to už jde stranou tvůrčí úmysl, scénář nebo invence, hlavní jsou cílový skupiny, co fungovalo minule, testovací projekce, a přepisování, přetáčení, přestříhávání ad absurdum. Tahle hra, kdyby existovala sama o sobě by mi asi taky přišla jako úžasná jízda, ale já už tuhle jízdu projel a letošní verze má pár hejblátek navíc...
  • Tak tak, PC rasa radši nakoupí 1 milion simulátorů koz...
  • KronosDeret
    Ok, hele nebudu ti znechucovat hru která tě evidentně baví. Víš co, sem rád. Ostatně, oba jsme hráči a oba víme že mít nějakou hru rád nebo ne je tak subjektivní jako do koho se zamiluješ. Za rok si to s novou grafárnou taky třeba zkusím znova zahrát... třeba je to jen nějaký kolektivní nasráni na ubisoft.
  • Gordar
    Hry od Ubisoftu jsou velmi smutným příkladem mainstreamové produkce. Já vím že od nich už zázraky čekat nemůžu, ale proč jsou ty jejich blockbustery tak strašně stupidní ? Kdyby se ty jeiich pitominy aspoň braly s nadsázkou, ale to je všechno vážný až dop*dele a ještě v reálných, nudných kulisách :'(
  • Ristoro
    Ale potřebuješ. Neříkám, že mě to nějak extra sere, SMAA vypadá skoro stejně jako TXAA, ale proč to žere tolik fps a změna skoro není vidět, to mi vrtá hlavou.
  • maros.goc
    pôvodne PC hra? však tá hra vyšla zároveň aj na PS3 PS4 X360 a XONE

    pozrime sa na ostatné hry série

    Far Cry - PC, X360 a PS3
    Far Cry 2 - PC, X360 a PS3
    Far Cry 3 - PC, X360 a PS3
  • Hratelnost nynejsi FC a Crysis se nedaji vubec srovnavat. Kdybych si mel vybrat tak Crysis vitezi ale to je asi fakt jenom otazka vkusu.
  • Vetsina tech veci co jsi popsal snad az na gyropteru a slona jsou uz ve trojce ne?
  • Taky nechapu proc reagujes na trotla kterej si stezuje ze ve fps musi repetetivne strilet lidi :D To by pak vsechny fps byli k hovnu (coz taky sou ale FC4 je trochu lepsi nez zbytek), nehlede na to ze tu nemusis vubec zabijet, nikdo ti nebrani lovit pouze zvirata a hledat yetiho ve vznasedlu, i to muze byt pro nekoho zabava.
  • Coffin.Corner
    Koukám ono je to s tím FOV trochu složitější.... *1*
    http://www.hrej.cz/novinky/2014/11/19/piratum-ve-far-cry-chybi-nastaveni-fov-34569/
  • cca 95 je tak trochu pred pravym okrajem nebo skoro uplne u okraje posuvniku ? :)
    dementneji se to vymyslet nedalo ... ne ze bych byl nevdecny, ale byt vdecny za samozrejmost, kterou jeste nejakym zahadnym zpusobem dokazali udelat blbe chce trochu premahani :) ale budiz ..

    Ted jeste prosim udelat pouzitelnou mysku odstranenim negativni akcelerace, ktera se tam pochopitelne dostala jen nedopatrenim, za coz se urcite velice omlouvaji a napravi to hned jak to pude .... :/
  • Nepratele, lakani zvirat, gyrokoptera, slon, zbrane, lezeni po skalach, litaci oblek, moznost privolat zoldaky,ruzny druhy injekci,charaktery, daleko promakanejsi a zivejsi svet kterym je radost cestovat, hromada aktivit, obsazovani zakladen na body, vyroba veci uz neni tak otravna i kdyz me bavi a nevadilo me to ani ve trojce, pocit ze strelby a moznost spleni ukolu na nekolik zpusobu muze FC4 zavidet kazda dnesni hra. Me to proste bavi ja u toho vypnu a hraju. Kritika me proste neprijde uplne fer, ja se skvele bavim. A vubec, nevim proc to tady vysetluju du radci parit. Zdar
  • To neni cod ktere za odpoledne dohrajes a odinstalujes, pokud to stahnete a pak 10 hodin v kuse lezete po vezich tak to asi omrzi ^^. Far cry 3 mi sedi na disku jeste ted, mezitim tam proslo minimalne 5 jinych fps na ktere uz si ani nevzpomenu
    Nemam rad ubisoft, nemam rad to schema podle ktereho delaji vsechny hry, nesnasim jejich politiku, ale FC4 je zabavna hra a ti co na to nadavaji jsou stejni tupouni jako fanboyz obhajujici AC:U
  • Lukas - můžeš mi prosímtě těch dost nových věcí jmenovat? Co kromě repetitivního obsazování věží a základen je tam nového? Nudnou vatu jako "zastřel o 3 protivníky v pořád stejném prostředí, aby jsi osvobodil rukojmí, to nepočítám.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit