Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • PreidaQ
    Hratelnostně mi tedy nynější FC připadá zatraceně zábavnější než někdejší Crysis.
  • Treba hunteri, to ze muzes na nepratele nalakat zver masem, obchodnici co chodi po mape a mohl bych pokracovat, fakt je toho dost. Vyroba ze zvirat uz neni tak zdlouhava, uveritelnejsi charaktery, na mape se porad neco deje, jako neprijde me fer napsat ze je to jenm preskriptovana trojka. Treba oproti serii AC, nebo COD je to nebe a dudy.
  • k čemu ti je vyhlazování, to je featura ktera se používala v dobách 1200x neco rozlišení. pri dnešních monitorech aa nepotrebuješ
  • :)) jj mně by teda víc baví objevovat, zažívat nové situace, posouvat se někam dál celkově příběhem i hratelností. Ve FC34 jedeš, obsadíš věž, vystřílíš stanoviště, pak zase jedeš, sem tam potkáš nějaký zvíře, zabiješ aby jsi měl batoh na granáty a pořád dokola, lokace pořád dokola, furt nějaký chajdy a hrozně se opakující prostředí. Čím víc nad tím přemýšlím, tím víc si říkám jak ta hra je hloupá. Problém je, že dnes aby kvalitní doomovku člověk pohledal, tak tím pádem vyniknou i tady takové opakující se kopírky. A v konkurenci Cod a BF fakt není problém udělat lepší hru. Lepší ano, ale pro mě tohle fakt není dost dobrá hra, abych z toho byl na větvi. Ne při dnešních možnostech.

    Kéž by takový CDProject oznámil jako další hru nějakou tu fps :)
  • každý kdo hrál Crysis 1 na max, tak se musí z tohoto pochcávat smíchy, jak z hratelnosti tak z grafiky. a to byl crysis 1 v podstate taky lineární tunel
  • Ristoro
    Mám odehrané asi 2 hodiny, takže to jsou spíš první dojmy. Hlavní hrdina je sice zase nějaký 20 letý ocásek, ale není uřvaný jako Jason ve FC3. Hlavní záporák je výborný. Úvodních 15 minut s ním jsem napjatě sledoval. AKčko mi solidně kopalo, takže to vypadá, že konečně trochu zvětšili zpětný ráz. Prostředí mi sedlo o mnoho víc, než ve FC3. Co mě ovšem štve je to, kolik žere vyhlazování. Mám gtx 970 a když dám 4xTSAA, tak mám okolo 30 fps, což je na FPS hru docela málo.
  • Naprosto s recenzí souhlasím, díky pánové *3*
  • KronosDeret
    Ale hrál a musím říct bohužel. 7 - 8 hodin, 4 základny a 4 věže, druhá kapitola a prostě sem to po čím dál větším znechucení vypnul. Nový je vrtulníček, kotva a... a?
  • Nikdo te nenuti resit absolutne zadnou vec okolo a samotne strileni je lepsi nez ve vsech letosnich fps.
  • Jako že hraješ na padu a při scénách kdy chytíš střeleckou slinu si to prohodíš na klávesu a myš? hehe
  • nic co vychází soubežne na konzole nemuže byt dobra hra, dalsí mainstream sranec pro konzolovy bezmozky
  • Jde videt zes hru nehral, jinak bys nemohl napsat ze je to stejny jako FC3. Ja mam zhruba 7 hodin a ve hre je dost novech veci, z videii to nepoznas.
  • FC3 jsem dohral nekam za pulku a dostavil se neskutecnej stereotyp a nuda. FC4 tim padem ani zkouset nebudu. Uprimne nechapu to vysoky hodnoceni.
  • hlavne ze inteligenti jako ty tu maj top commenty!
  • neprijde ti ani malinko divný, že to jede z ps4? ani trosku? FPS hra puvodne z PC? nic? tak to si idealni konzument UBI sh!tu
  • Dát 9 hře, která kopíruje snad všechno z předchozího dílu, to je síla.
  • KronosDeret
    Chápu, že někomu nevadí hrát pořád dokola to samý. Když je to zábavný, tak vylezou na miliontou věž, obsadí miliontou základnu a zastřelí dalšího týpka v červeným mundůru šípem. Ok. FC3 mě bavil hodně, Vaas, drogy, zábavný postavy, dobrý střílení... ale dvakrát nevstoupíš do stejné řeky a nebudu hrát tu samou hru znova. Je to jako opakovat skvělý večírek nebo narozeniny na stejným místě, se stejnou hudbou a lidma. Stane se to parodii na samo sebe a zůstane jen pachuť.

    Na hrách je zábavný učení novýho. Co můžu dělat a jak a zlepšovat se v tom, čelit narůstající obtížnosti. FC4 je doslova stejná hra. Nic novýho nepřináší.
  • pročpak asi puvodně PC hru recenzuje z PS4? ha? Protoze mu to tak napsali z ubi a PC verze je dost k pláči... volejnik, takovej gama male, napise cokoli, viz NFS rivals...
  • Tupik
    Ano máme monitory na jak 16:10 tak 16:9 a intel i7 a nvidii 750 :)
  • tupec si, ja rikam ze nejde 16:10 1920*1200 fullscreen, ty napises ze to de, ale s pruhama... bolí to hodně?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit