Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Chuan - Trapné vymluvy a obhajoba piratů.
    Stejně tak je trapné kvůli špatné optimalizaci AC kritizovat všechny ostatní dané firmy.
  • amen!
  • Keyz
    Klidně to je možné. Lidé mají různé preference. Ale Já se snažil bavit více obecně.

    Kdy ignorace naprostých debilit je špatná. Ano v rámci her pro masu asi OK. Ale mělo by to být jasné.
    Jinak SW byl zaměřen na boj, zde máš tunu kravin okolo a řada z toho je mnoho nesmyslů, Bohužel. *7*
  • FC3 sem koupil za své, pokračování obstará "Ježíšek". Negativa autor popsal trefně a v dalším díle by pro mě už byla neakceptovatelná stejně tak stávající koncept. Pokud se značka neposune můj zájem pohasne stejně jako v případě CoD, všem je třeba měřit stejným metrem. *6*
  • Johnny
    Samozřejmě ale pro přesné míření např na hlavu atd je myš určitě lepší, proto mam po ruce vždy obojí xD
  • Johnny
    mě třeba shadow Warrior nebavil absolutně. Vubec mě to nechytlo a neviděl sem jediný duvod proč to zapnout podruhý. Zato na Far Cry se těšim domů až si ho zas pustím.
  • Přesně tak. Hlavne vypni mozek, nic neočekávej, především žádný představy nadrámec dnešní masový 4buttonový tvorby a frikulín obsahu a mlčet.
  • Johnny
    Já mam FOV nastavený cca na 95 a jsem spokojenej.
  • Keyz
    Je to prostě perlal. Nic víc.
    *15*

    Spíš na by realismu přidalo to, kdyby to hrál na PC a dal to na max. Například srst je skvěle provedena atd. To samé plynulost, když to jede těch 60 FPS. Ale to co napsal je perla.
  • Keyz
    Očekávám pouze, že to nebude ještě více hloupé jak minulý díl.

    Jako tahat sebou smradlavé maso a pak ho hodit mezi nepřátelé a najedou vyběhne medvěd je naprosto komické. To samé jízda na slonu atd. Proto jsou často klasické FPS lepší. Soustředí se na ten boj a ne komedie okolo (z novějších Shadow Warrior). Ale jestliže se tohle nebere anebo bere vždy jako kladný prvek, tak není divu, že to má velká hodnocení.
    Co kdyby podobná hra přinesla náhodou revoluci a hráč by musel trochu myslet. To by se na hodnotící škálu ani nevešlo, když naprosto klasické a průměrné prvky (dokonce i zcela hloupé, které dělají z hráčů absolutní tupce) se vychvalují.
  • Johnny
    Já myslím že kdo chce, tak si to uvědomuje. Ale to jsou pouze zlomky procent. Stále budou převládat "děti" kterým vyšlo nový CoD nebo podobné hry, a tohle prostě neřeší protože tím žijou a baví je to a bude bavit protože přesně proto... Někdo hold od her neočekává nic, a nekdo moc.
  • No a přesně o tom výše mluvím. Pokud si to neuvědomíme v hojném počtu, nic víc nebude pěkně dlouho dostávat.
  • Johnny
    a proč se dělá milionté CoD, Assassins Creed a podobné hry? No protože jsou velmi hojně kupované, prodají se miliony kusů! Jsou to špatné hry když už je dvacátý díl za poslední dva roky a stále se ho prodávají miliony? Dle těchto kupců asi ne. Jsou to prostě hry. Klasický, normální hry který lidi rádi hrajou. BTW: Taky tuto politiku neschvaluji, ale hold si za ní jako hráči mužeme sami (ne zrovna konkrétně ty nebo já, ale hráči) Za to že to pořád kupujeme (opět ne ty nebo já)
  • Pagan Min snad prekonava tuposti protagonistu shadow of mordor a golden path je jak s neakeho animace aladina. Pusobi hra i dal po startu jako Dobrodruzstvi mladeho Youngstera na Disney channel? S radou technickych problemu, absenci podpory 16:10, absenci model fov, konzolemi prolezlym gamedesignem, pochybnou arkadovou vizualni strankou a vyspelosti spis do 12ti nez 18+ pres vsechno snazeni opravdu nenachazim duvody proc to hrat dal.
  • Chci Star Citizena, až vyjde, tak si tu klidně hrajte tyhle "Ubisoftárny"
  • fakt hezký.... to asi meli ve scriptu, nerecenzovat pc verzi počitam... ok, timhle tu koncim
  • Prvni Far Cry me bavilo do chvile nez se tam objevili mutanti. FC2 me bavilo chvili nez se mi totalne zajedlo nudny cestovani, rozbijeni zbrani a respawnovani vojaku na checkpointech. FC3 me nebavilo vubec...
  • Ano. Jeižiši Kriste. Přesně tak. Co bychom chtěli? Chtěli bychom prosím pěkně za naše peníze, které jsme si vydělali poctivou prací dostat poctivou hru (nemám na mysli přímo FC4, které nic nového nepřineslo presto je údajně dobré).

    Takže méně investic vydavatelů do marketingu a matlání medu kolem huby a více do inovací, výzkumu, technologí, testování, prodloužení vývoje (u některých do jn ých krav viz AC, COD,.. je to patrné až příliš, že vychází téměř každý den, taky z toho vyleze paskvil) a tak dále mladý pane.

    Takže podruhé, shrňme si předkožky a uvědom me si laskvavě, že pokud se my, jako nedílná součást herního trhu, nepřestaneme plácat po ramenou jak je 23. Call of Duty, 35. Assassins Creed, atd strašně super, přitom se jedná o přeceňované hypované s*ačky, a budeme to kupovat za stále více peněz, přistupovat na nějaké f2p manýry (1500 za hru + 3000 za otevírání bedniček. .WTF?!!), podporovat koupí DLC za 15 Eur a dostat zbraň, mapu a kamufláž, když tuna hráčů čeká na opravný patch aby si mohla výbec zahrát...

    Takže teď už chápeš, že žádný nový Doom, Half-Life, Quake atd prostě v blízké době nevyjde? (Tupý) trh si totiž žádá dostávat recykláty, pokud možno každý rok, za pokud možno vyšší peníze = nižší náklady na vývoj, stejné nebo lehce zvýšené na propagaci, ale celkově stále více v plusu... POCHOPTE TO KUA UŽ!
  • Tak někoho baví najet přesněě myší na místo kde je nepřítel a někoho baví dvakrát mačkat za sebou čudl ...výsledek stejný..přístup odlišný :)
  • vonTossis
    Alespoň jedna ze dvou podzimních her, kterou Ubisoft nesprasil. Nebo bych dokonce řekl, že naopak se mu velmi povedla. Odehrál jsem dvě, možná tři hodiny a minimálně 8 si to zatím určitě zaslouží. A nemyslím si, že by se něco dále pos.alo tak, že ne. Chtělo by to trošku používat mozek a ne automaticky vykřikovat, jak je to na koko*, jenom z toho důvodu, že za tím stojí Ubisoft. Ubisoft má i přes některé prasárny světlé momenty. Třeba Far Cry, Rayman nebo Valiant Hearts.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit