Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak znovu. Já jsem neřekl, že to nejsou zábavné hry. Ty hry zábavné jsou. Ale minimálně AC Unity je jeden velký alphatest. Pokud tvrdíš, že to jsou jenom výmluvy pirátů, tak si můžeš poslechnout i ty, kteří si to koupili. Já jsem si to stáhl a opravdu se za to nestydím, styděl bych se kdyby ta hra šlapala tak jak má, ale představ si, nešlape mi tak, jak má, a požadavky splňuju. Pokud ti to šlape jak má, tak gratuluji, jsi jeden z hrstky lidí.
  • jo to podělali s tím 16:10, taková primitivní věc a oni to nedokáží. Tohle je jedna z těch věcí co si prostě nedokážu vysvětlit. To je jako při výrobě auta zapomět namontovat stěrače, vyloženě neschopnost a tupost.
  • ano presne tak to je
  • Radsej by som prijal pokracovanie povodneho Far Cry nez obrok to iste v novom prostredi...
  • Jack1947
    Dobře 8/10... třeba se do té hry zakousnu... užiju jí víc. Nevím třeba to je taky o tom když po druhé to samé, je to furt to stejné... tedy na pár drobností.

    Přesuny atp... se mi zdají jen delší pokud vím 3jka byla plynulejší (dala se dopařit za odpoledne).
    Jo, jo uznávám je to lepší určitě jak zprasené AC.U. Nevím tak ještě jednou se zkusím ponořit.
    I kdybych dojel jen kampan... chce tomu dát prostě čas no. *7*
  • S to má nastavený jako já s EA. No s UBI je to vcelku podobné, nechci v Uplay. Naposled byl Rayman Origins.
  • 8/10 by mne taky přišlo realných
  • Ale proč taháš za slovo? Já dával jen příklad, jaké hry si zaslouží 9 nebo 10 hodnocení. A při vší vůli FC4 taková hra zdaleka není. Kampaň asi jako Cod jak tu někdo poznamenal a k tomu milion nepodstatných misí a úkolů které se víceméně opakují. A navíc to celé v přeskinované 3ce. Toť vše. Tohle označíš jako vynikající silně nadprůměrnou hru ? To už mi devítka dává větší smysl třeba u Dishonored, to byla aspoň parádní hra třeba.
  • omg omg omg nefunguje ale s**u na vás už raci, stejne je to vsem fuk... nebo máte 16:9 monitory, intel a nvidii... koncim s tim, kupujte je to uzasny!!!
  • Bývám poslední dobou ke hrám z dílny Ubi dost skeptický. Více než na hráče se poslední dobou ubírají směrem k největšímu důrazu na komerci a těžkej mainstream, kterej odpouští i blbý hře téměř vše, protože je to značka a je to od Ubi.

    U FC4 ale s naprostou sebereflexí uznávám, že vše, co jsem napsal o pár řádků vejš NEPLATÍ.
    Povedlo se to a povedlo se to hodně. Honzovo recenze je ukázka, jak se o hrách má psát. A neříkám to jen, že se mi shodou okolností FC4 líbí a velmi mě chytla i přes to, že od 3. dílu nepříchází s žádnou revolucí.

    Je vidět, že když se jen trochu chce, vyleze z Ubi opravdu kvalitní elektronická zábava. *5*
  • Chuan - o tomhle přesně mluvim. Jejich hra není dost dobrá abys ji zaplatil, ale zadarmo je to zábavy dost. To že si z hráčů dělají alpha testery, že jejich hry nejsou hodný peněž a všechny ostatní ubohý výmluvy jenom slouží k obhájení pirátství. (dřív než na to poukážeš - ano, taky pirátim, jenom to neobhajuju)
  • nejde 16:10 fullscreen supr ze to vim, dik za recenzi.... what???? rofl 9/10 tak tohle je na me moc
  • v zásadě máš pravdu, ale problém je že FC4 je jen přeskynovaný FC3, dřív se tomu říkalo datadisk a stálo to nejvíš polovinu ceny původní hry
  • Aha, takže dnes se nemůže objevit nadprůměrná vynikající hra ze které si sedneme na zadek? Dnes jako máme sedět na zadku a čumět s otevřenou hubou na přeskinovaný předchozí díl, který není prakticky v ničem nějak extra zajímavý ? Aha , dobře Johny, píšu si .. :D
  • No ale někde mám schovanou recenzi na Quake jednicku ve Score. Dneska by to byla další devítka, tehdá nebyla *3*
  • Johnny
    Ježiši kriste. mě by zajímalo, co by ste v dnešní době jako chtěli? že hry jako Unreal, Duke Nukem, Half Life, Quake byli redefinice žánru? No SAMOZŘEJMĚ!! Víte vůbec kdy ty hry vyšli? To byla doba, kdy cokoli novýho bylo hrozně super a nejlepší, protože jsme to neznali. Jelikož ale, jsou teď hráči zmlsaní až hamba, tak by si pořád představovali něco novýho a neskutečnýho, a mužete mi prosím pěkně říci co??? Všechny staré hry jsou dobré jen proto že si je tak pamatujeme. Kdyby nám v té době někdo pustil tady např Far Cry 4, tak by jsme se z toho udělali, a dostali takovej orgasmus že by to nebylo možný... Kdyby dnes někdo udělal střílečku jako byl Quake, nebo duke nukem (a nejmenovala se tak) Nikdo by si ji ani nevšiml, protože by to byla nudná hra co nepřinesla nic nového. Fakt mi neni jasné, co by jste fakt dneska chtěli, nikdo se Vám nezavděčí. Podle mě Je Far Cry velmi dobrý nástupce a hra je to suprová...
  • Jediná naděje vývojářů, co dělají hry v otevřeném světě je to, že tam napráskají milion věcí, které tě můžou zabavit, ale pokud je budeš dělat dokola, budou repetitivní. Co čekáš? Já neznám open world hru, která by nebyla repetitivní. Jde o to, kolik detailů do toho napráskají a nezdá se mi, že by jich zrovna ve Far Cry 4 bylo málo.
  • Co je na tom ubohého? Ubisoft si dělá z hráčů alphatestery zadara. Já si tu hru zase zadara zahraju. Neříkám, že jejich hry nejsou dobré, ale stav ve kterém vychází je prostě mimo standard některých jiných firem. Až bude hra v dobrém stavu a já budu mít chuť si ji znovu zahrát, tak si ji s radostí koupím. (Abych pravdu řekl, hlavně proto, že se mi podruhé 49GB (ACU) prostě nebude chtít tahat)
  • Kravicka
    To vypada fakt nadherne, kdyz v poledne na obloze ani mracek a scena je nasvicena jak o pulnoci za uplnku.
  • Jo tu výtku s tím lovem docela kvituji. Samotný lov mi nevadí pokud je nějak regulovaný nebo pokud na proti sobě nestojí dva myslivci, jenž jsou schopný postřílet všechno možný kromě škodný. Ani výtky na lov velryb v AC4 jsem moc nechápal v kontextu "taková doba prostě byla". Na druhou stranu ulovit ve FC3 tygra, abych si udělal baťůžek, to už jsem si říkal, jakýho vola to inspiruje.... *7*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit