Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Preed
    Neunavuju Vas uz tie Ubisoftacke open worldy hry? Mna teda ano,aby mali v kazdej serii odhalovanie uzemia stveranim sa na vezu(AC,Far Cry,Watch Dogs) a kopec podobnych prvkov,fakt dnes je Ubisoft tovaren na open world hry podla jednej mustri a vsetci to z nejakeho dovody zeru,kopec podobnych zbytocnych vedlajsich uloh,priemerny hlavny pribeh,stale to iste,AC hram uz iba zo zotrvacnosti,Watch Dogs som nedohral a Far Cry napriek tomu,ze ma dakedy bavil tak uz sa mi s nim nechce stracat cas,ak sa zas nieco od Ubisoftu stane hrou roku tak opat budem krutit hlavou. ;)
  • Robotron3
    Far Cry začal někdy 2004 a do dneška jsou 4 díly. Assassins Creed je tu od 2007 a už je tu, nevim, strašně moc dílů za tu dobu. Asi to bude něco jako poměr kvantita != kvalita *4*
  • No v porovnani s AC je tohle perla. Ma to kampan dlouhou cod a k tomu 50x delsi herni dobu v sandboxu a zabavnej coop, navic i pouhe objevovani ostrova v ruznych dopravnich prostredcich je uspokojujici + slhani po lane je ok, cekal sem dalsi skrip ale pusobi to docela dobree
    Pochopitelne to ma milion ubisoftich side questu ale tady to nevadi protoze hlavni je gameplay a pocit ze strelby je tu stokrat lepsi nez ve vsech tech futuristickych fps.
    Dokonce se ubisoft prekonal a nenarval tam mikrotransakce !
  • Ubozí možná jsou, ale dělají to tak, a pokud je to tak jak říkáš jsi vyjímka potvrzující pravidlo :)
  • No tak ja Ubisoft rad nemam, at uz za kecy o FPS nebo zpraseny optimalizace. Ale FC je moje nejoblibenejsi strilecka, hral sem vsechny dily, nektery 2krat, tak co sem mel delat, hru uz mam od vcera doma.
    A musim rict ze je to paradni sandbox, proste to nema v zanru konkurenci, s recenzi ve vsem souhlasim, akorat bych dal 8/10, na devitku to fakt neni.
    Kdo rika ze je to recyklovana trojka, tak to nehral, ve hre je spoustu novech ukolu, nepratel, a hlavne furt se neco deje nuda nehrozi, svet i npc sou daleko uveritelnejsi, je to dotazeny fakt k dokonalosti. Do mojeho top 3 her roku to pravem patri
  • Ubi jako vydavatel který hledí jen na prachy a nehlídá kvalitu tohle může. A navíc, na hrách dělali jiné studia a upřímě řečeno, AC:U je prostě objemnější a časově náročnější na zpracování (jelikož má násobně víc detailů ve scéně než FC4) než FC4.
  • nejsou spatne, jen jsou (alespon na PC) zprasene a ve vetsine pripadu repetitivni
  • Ja myslim, ze je to preto lebo FC 4 ma na starosti Ubisoft Montreal, teda uplne ina odnoz studia. Aj ked je to v podstate Ubisoft no zrejme je tam vedenie uplne odlisne ako toto europske co sprznilo ACU :P
  • snad jen nemoznost vypnout akcelaraci mysi (jo v nastavenich se vypnout da, ale ve skutecnosti se nevypne) a i po editaci XMLka (coz trochu pomuze) jsou nejake zbytku negativni akcelerace pritomny + jina citlivost osy X a Y .. coz je u FPS docela blbe .. resp, obecne u PC hry je samotna pritomnost akcelerace mysi neodpustitelne zverstvo (mimo jine to pro me zkazilo Watch Dogs )
  • Toť asi tak: AC U měla sloužit jako jasný symbol 'fu*k you players, tady jsou vaše vysoké nároky na hru' od Ubi směrem k hřáčům, kteří nadávali na předchozí díly, že se jen navzájem kopírují a posun v grafice taky není..tak jsme dostali tu nejlepší grafiku, co jenom šla, a řádnou gameplay revoluci, po které hráči žadonili..a nyní mohou vidět, že toho na Ubi chtěli trochu moc a že bylo lepší zůstat u už dávno zavedených, ale alespoň jistých základů hry.. *1*
  • Nedokážu pochopit, jak Ubisoft může vydat tak zmrvenou hru jako je AC:U a hned na to Far Cry 4, který je absolutní pecka. Je to skvělá akční jízda, která baví a baví a baví... Optimalizace na výbornou, mám o měco málo lepší HW než jsou minimální požadavky a jedu skoro vše na Ultra, vypadá to nádherně. Tohle se opravdu povedlo na výbornou.
  • Pecka THX
  • Říkejte si co chcete, ale s odstupem času mě nejvíc od Ubi bavilo Watch Dogs. Nejen že to bylo originální, ale mělo to nejlepší hratelnost a příběh. FC začíná kodovatět. Tipuju, že 5tka bude opět to samé jen místo tygra se budou lovit anakondy.
  • Bugfest jako u AC se nekoná, funguje to normálně a dokonce můžeš hrát i třeba s 60fps (óooo jak laskavé od ubishitu :D). Jednoduše řečeno pokud tě bavila trojka, tohle tě bude bavit taky. Pokud máš teda náladu na to stejné jen v jiném prostředí. Nic víc ta hra totiž není.
  • Ale já se na to dívám s čistou hlavou, ta hra není kdovíjaký nářez jak se podle hodnocení může zdát. Je to dobrá hra, tím to u mě končí. Za pár měsíců si na to nevzpomenu. Pro mě jen další FC asi jako další Asasín.
  • C-BEAM
    no ono sa ľahko redefinuje žáner keď nič podobné pred tým ešte nevzniklo, všakže ? a napríklad príbeh v hrách ktoré spomínaš vpodstate ani nestojí za zmienku (napriek tomu že ich zbožňujem), mnohdy ani samotný dej v nich nedáva žiaden zmysel .) Treba sa trochu odpútať od nostalgickyćh spomienok a pozrieť sa na súčasnosť s čistou hlavou.
  • Robotron3
    Hodnotit hry vyloženě podle toho, jestli redefinují nějaký žánr, nebo jsou uber extra originální, to se dělalo když jsem byl ještě malej a čet jsem Excalibur. Dneska se hodnotí hry prostě jestli jsou dobrý a zábavný tak jak jsou a FC4 asi třeba je :)
  • Jako teď vážně... Funguje to normálně na PC bez problému ? (Zatím jsem žádnou vlnu nezaznamenal.)
  • Je to hodně repetetivní hra, pořád dokola to samé jen trochu jinak.
  • Ubisoft=automaticky rozbitá hra (Nikdo netvrdí, že ty hry jsou špatný jen se nedají hrát ani na 3waySLI *1* )

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit